razboaiele lumii 26.

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24374

Ar trebui voi sa va bagati mintile in cap.
Asta e respectul fata de fostii aliati?
Poate va atacati si fostii colegi de trib sa demonstrati cat de "cool" sunteti :rolleyes:

ce vrei sa zici cu respectu fata de aliati ???

tu sti ce a facut unu din TDS?
a vazut ca suntem afara din trib si a atacat pe bonus de noapte si a luat sat

dar nu sa interesat cu ar fii fost normal si firesc la persia

alo..conducerea persia!! ce sunt cu astia doi oameni ai vostri afara din trib??ii putem ataca??

el nuuu.....a dat ca un viteaz si a luat sat
 

DeletedUser

Altul nu cred sa fie,de fapt nici asta nu cred ca va fi.Cel putin momentan.
 

DeletedUser41102

daca te referi la Clasic vs R.S.. nu stiu ce e asa interesant, chiar plictisitor. daca te referi la eoel vs clasic.. ala mai merge.

alt razboi in nord "interesant" nu prea vad.
 

DeletedUser

Ce curiozitate pe voi lasam lucrurile sa decurga frumos si vedem ...:)))
 

DeletedUser38860

daca te referi la Clasic vs R.S.. nu stiu ce e asa interesant, chiar plictisitor. daca te referi la eoel vs clasic.. ala mai merge.

alt razboi in nord "interesant" nu prea vad.

Ma gandesc ca R.S`ul v-ar putea bate la ,, funduletzu gol " . Sunt jucatori cu experienta acolo si zic ca ar fi mai interesant un R.S vs Clasic decat un Clasic vs EoeL . Presupun ca tu esti in Clasic , dar ii subestimezi pe samurai :)
 

DeletedUser

Ma gandesc ca R.S`ul v-ar putea bate la ,, funduletzu gol " . Sunt jucatori cu experienta acolo si zic ca ar fi mai interesant un R.S vs Clasic decat un Clasic vs EoeL . Presupun ca tu esti in Clasic , dar ii subestimezi pe samurai :)

Vorbesti prostii :))
 

DeletedUser

Singurul razboi smecher va fi ala impotriva celor din ZEN,pentru ca va trebui sa joci fara sa faci "smecherii",altfel te trezesti incuiat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus