razboaiele lumii 26.

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum ati observat nu prea sunt razboaie frumoase pe harta lumii 26, poate doar conflictul dintre familia noroc, si familia zen.
Va invit sa va dati cu parerea despre razboiul/razboaiele care vor izbucni pe lumea 26, taberele care se vor forma etc.

va invit sa studiati hartile avansate, situatia pe harta lumii 26 e frumoasa:D
 

DeletedUser41103

Cum frate n-ai aflat de marele razboi ~BL~ vs Clasic?:)) (stiu cercopiteci vor spune ca imi place sa ma dau mare si ca vreau atentie...ceea ce este adevarat)
 

DeletedUser

Dupa cum ati observat nu prea sunt razboaie frumoase pe harta lumii 26, poate doar conflictul dintre familia noroc, si familia zen.
Va invit sa va dati cu parerea despre razboiul/razboaiele care vor izbucni pe lumea 26, taberele care se vor forma etc.

va invit sa studiati hartile avansate, situatia pe harta lumii 26 e frumoasa:D



chiar nu stiam ca Noroc-osii au conflicte cu Zen.


pana de craciun sunt sigur ca vor aparea si alte conflicte incitante :)
 

DeletedUser

Orice se poate intampla pe harta asta.Este aiurea rau harta.Chiar sunt curios.Sunt sigur ca vor exista alte fuziuni,altfel nimeni nu se bate cu nimeni,cred ca intelegeti ce vreau sa spun.Orice incercare de a face ceva a oricui,va fi interpretata si va duce la un conflict.Parerea mea.
 

DeletedUser38860

Anticipez un razboi ZEN vs EoeL ( sau cum se cheama tribul ) deoarece tot din Aka se trag si nu erau in relatii excelente cu cei din ZEN. Un al 2-lea razboi interesant ar fi Clasic vs Familia Norok - din cate vad exista o granita in sudul tribului clasic , respectiv nordul Norok - ilor. Sunt si alte razboaie interesanta care le presupun eu cum ar fi : [M~K] vs ZEN . Cred ca cele mai interesanta razboaie sunt cele in jurul familiei ZEN deoarece sunt jucatori cu experienta mare in acel joc , care chiar traiesc acest joc cu intensitate :D.
 

DeletedUser9398

florinele....nu stiu despre ce conflict vorbesti..tribul Norok nu e in conflict cu ZEN...
 

DeletedUser

patno ar fi frumos sa le dati e lectie celor din eoel si sa le rupeti putin impresiile de mari jucatori

pacat ca liderul vostru tine atat de mult la brencus da poate se convinge si el :D


Succes in continuare patno si acelasi lucru il urez si lui Simplon . Mari oameni, mari caractere!
 

DeletedUser30374

florinele....nu stiu despre ce conflict vorbesti..tribul Norok nu e in conflict cu ZEN...

Poate te referi la faptul ca nu este conflict facut public... Dar, la cate trupe va rupeti pe mine si colegii din K54, si cate innobilari nereusite au fost... as spune altceva. Ca e pe cale sa explodeze o bomba
 

DeletedUser41102

speram sa fie cat mai curand :D zona de nord cam doarme :)) macar sudul sa cutremure L26
 

DeletedUser

Anticipez un razboi ZEN vs EoeL ( sau cum se cheama tribul ) deoarece tot din Aka se trag si nu erau in relatii excelente cu cei din ZEN. Un al 2-lea razboi interesant ar fi Clasic vs Familia Norok - din cate vad exista o granita in sudul tribului clasic , respectiv nordul Norok - ilor. Sunt si alte razboaie interesanta care le presupun eu cum ar fi : [M~K] vs ZEN . Cred ca cele mai interesanta razboaie sunt cele in jurul familiei ZEN deoarece sunt jucatori cu experienta mare in acel joc , care chiar traiesc acest joc cu intensitate :D.


Chiar ar parea interesant un conflict intre Clasic si NoRok.....Oare Clasicul isi permite?.....
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
la diplomatia care o au in acest moment in mod clar isi permite

faptul ca nu au o granita dezvoltata langa voi e doar o chestiune de timp
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus