Razboaiele lumii 28

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40858

mneatza:) nu va mai plangeti de saracul touch.... am intrat si eu pe l28, deci sa vedem cine incepe sa ma injure:))) Lethal, te rog eu sa nu cenzurezi nimic:)) sal stapana, cum iti merge?:) parca fusesi in mason pe l23, nuh?:)
 

DeletedUser35749

Oricum nu faci nimic pe forumul asta;nici tu si nici ceilalti moderatori.Scopul moderatorilor a murit de vreo 2 ani.(poate mai mult)
Postati din an in paste si doar atunci cand exista cateva discutii mai aprinse,mai stergeti un post si cam atat.
In rest,liniste si pace.



De ce sa fac teme noi, de ce sa fac interviuri...de ce sa fac chestii de genu' cand userii sunt atat de nepasatori.
Fac o tema cu un subiect ...nu posteaza nimeni nimic..atunci clar nu mai fac nici eu :)
 

DeletedUser40858

Lethal... fa si tu teme interesante, daca vrei agitatie:) Adenauer ne-a facut rubrica cu cei mai cei de pe l23.... sa vezi acolo vanzoleala:) atinge playerii la orgoliu si-si dau drumul:))
 

DeletedUser40968

mneatza:) nu va mai plangeti de saracul touch.... am intrat si eu pe l28, deci sa vedem cine incepe sa ma injure:))) Lethal, te rog eu sa nu cenzurezi nimic:)) sal stapana, cum iti merge?:) parca fusesi in mason pe l23, nuh?:)


ola iubita!:*
nu ma plang...il agit doar!:p
 

DeletedUser

De ce sa fac teme noi, de ce sa fac interviuri...de ce sa fac chestii de genu' cand userii sunt atat de nepasatori.
Fac o tema cu un subiect ...nu posteaza nimeni nimic..atunci clar nu mai fac nici eu :)

astepti totul de la noi ? rolul tau nu este doar de a face curatenie ci si de a impulsiona oamenii cu diverse teme de discutii
 

DeletedUser30628

lethale...lasa'ne lasa'ne :)) pune'te bre si fa treaba ca moderator,ca altfel te zburam din functia asta :D:D:D:D:D
 

DeletedUser40858

doamne, ce aveti mai cu lethal... a facut teme noi, mi-a dat limonada, e perfect. chevyx:p si aici esti agresiv si neprietenos?:D ia sa vad ce mi-ai adus:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus