Razboaiele lumii 28

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cand trece o seara mereu sunt atacat

Sa fie rusineeee

Din vina lor sunt lv mic firar teott sa fie
 

DeletedUser30628

Parte 1:
Triburi: R.S.7
Parte 2:
Triburi: CNii

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 479
Tabăra 2: 1,308
Diferență: 829

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 7
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,389,899
Tabăra 2: 7,281,610
Diferență: 4,891,711

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 384,935
Tabăra 2: 66,476
Diferență: 318,459

chart



un trib format din no'name...care si'a castigat zona luptand frumos...

si o mica statistica contra Cnii,tribu de rank 5 :)
 

DeletedUser

Din cate stiu eu nu sunteti singuri impotriva Cnii...e toata familia alaturi de voi + Spam! ... poate si altii...unii curata satele...altii le iau :)

Frumos ar fi sa deschizi un topic separat sa vedem ce va urma...eu aduc floricelele (apropo sunt neutru). :D
 

DeletedUser30628

sincer iti spun...ca pana acum le'am scos peste 4 jucatori dintre noi...din 2 organizate ...eu m'am referit la tribu meu contra acel trib :)...nu stiu momentan care cum merge..avem fiecare cred razboi separat :))
 

DeletedUser

pitere , iar te dai batman ? :p fa naiba un topic nou sa urmarim si noi cu sufletul la gura scandalul ce va urma ;)
 

DeletedUser

cu mada ? neah , mada e o botoasa mica dar cu un botic mare :):):)
si cu madalin ... mergem umar la umar ;)
 

DeletedUser42101

vad ca nu mai sunteti in acelasi trib,deci,nu prea asi crede
un lucru e interesant,numele la satele dansei
de zici tu ca e botoasa mica eu asi zice botos mic:))
 

DeletedUser

se spune ca prima dragoste nu e uita niciodata , -ty- , terror sau chevyx sunt totuna ;)
 

DeletedUser42101

gresit
ty minus terror egal yakuza
fara yakuza,terror sau chevyx nu mai era totuna;)
 

DeletedUser

nope , ty-ul a ajuns unde a fost prin munca unui singur om nu prin munca a 3 oameni . dupa ce s-a intamplat ce s-a intamplat acel trib a luat-o pe o panta descendenta , stii asta foarte bine . asta tine de alta lume nu de lumea asta .
 

DeletedUser42101

nope,ty-ul a ajuns unde a ajuns adica la 7000 de puncte datorita a 3 oameni tu m@ny@x si bric
iar cand ty era rank 1 la toate statisticile si domina lejer l19 a fost din pricina a intreg colectivul terror si yakuza,apoi pe cine nu lasi sa moara nu te lasa el sa traiesti adica, Die

acolo ai gresit,cand m@ny@x o zis sa ramanem doar noi in zona n-v nu ai vrut ca die ne va ramane alaturi,gresit,die a profitat de ty iar acum ii ataca pe fosti membri,bravos
 

DeletedUser

eu ma opresc aici pentru ca deja vad ca habar nu ai ce vorbesti si nu stau sa rescriu istoria ty aici .
totusi ma frapeaza o afirmatie a ta si anume ' ... die ne va ...' , cum 'vă va' die cand tu nu ai jucat nici in die nici in ty ? esti probabil doar un alt multicont pe l19 asa cum sunt multi altii sau suferi de pierderea memoriei , nu stiu . nu stiu cum te poate include si pe tine acel 'noi in zona n-v' cand tu ai jucat in NE sau SE . mai discutam cand nu vei mai confunda triburile si lumea la care te referi , tu ai luat primul sat pe k56 iar eu pe k43 , clar confunzi lumea ( zone total opuse ale hartii )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42101

lol

de nu sti cu cine vorbesti asa se intampla un lucru e cert,tu pe uunde hoinaresti te lauzi ca fara tine ty nu ar fi existat si asa mai departe ca tu ai fost capu,o laie doar atat iti zic,nu esti cu nimic mai presus fata de fosti lideri care au condus ty,poate mai prejos
 

DeletedUser

asa o fi daca tu zici :)
ok , am stabilit , eu nu am facut nimic pe lumea 19 si dintre cei ce au condus ty-ul am fost cel mai slab . dar tu ce ai facut pe lumea aia ?
 

DeletedUser42101

mai multe ca tot tribul tau terror la un loc plus aliati vostri die si tits:)
 

DeletedUser

:):):):) si alea 'mai multe' sau = cu 0 care 'e' ( e ca e mai multe , daca erau una ziceam 'sunt' ) ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus