Razboaiele lumii 31

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai sa intrebati colegii daca las eu tribul de izbeliste.
Iar asta cu timpul... hmmmm, are mai multe postari p-aci decat a avut sate pe toate lumile adunate sau inamici invinsi.

Dar sa vedem cum se ocupa de trib:

BAD ian 24,2013 12:35
la ce ora te-au dat afara ?

josh1000 ian 24,2013 12:35
le am zis ca am atacuri de la tine si m au concediat...

josh1000 ian 24,2013 12:35
ian 24,2013 10:18

josh1000 ian 24,2013 12:35
...

Si mai "frumos" neveronline a pierdut 2 sate pe la noi si: "puff" concediere!
In plus blocat de admini.

Deci probleme "rezolvate" sa nu dam rau la statistici.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pai sa intrebati colegii daca las eu tribul de izbeliste.
Iar asta cu timpul... hmmmm, are mai multe postari p-aci decat a avut sate pe toate lumile adunate sau inamici invinsi.

Dar sa vedem cum se ocupa de trib:



Si mai "frumos" neveronline a pierdut 2 sate pe la noi si: "puff" concediere!
In plus blocat de admini.

Deci probleme "rezolvate" sa nu dam rau la statistici.


neveroline a fost concediat pentru ca avea multicontu tancrusesc la dusmani, vrei sa te simti mai bine dupa ce te-ai facut muci de dimineata,sau suntem obligati sa tinem oameni cu conturi la dusmani ca sa dai tu bine in statistici?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pai mi-a sarit mustarul, daca asta e jucatoare ce dracu' a ajuns jocul asta?
Sa-mi arate ea mie, doamna INTEMEIETOARE cand vreodata pe vreo lume a fost ea in top 20?
Pana una alta eu la agresori sunt pe locul 20 si chiar nu am atacat cine stie ce in ultima vreme, ea e pe 222 in momentul asta.

Auzi, ca aveam 100 de lanci pe sat de atac! Si-a facut socoteala cat ocupa alea in ferma? Din cauza alora 100 si ceva nu luam satul!

Ti-ai pus servitorii sa iti sparga un sat,ai dat tot ce ai avut si ai ramas cu buzele umflate:D.A facut codrii 4 mili inamici invinsi si nu ati luat un sat cu 50 full

codrii
Puncte: 100.146
Loc: 155
Inamici învinşi: 4.032.829 (1.)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pai sa intrebati colegii daca las eu tribul de izbeliste.
Iar asta cu timpul... hmmmm, are mai multe postari p-aci decat a avut sate pe toate lumile adunate sau inamici invinsi.

Dar sa vedem cum se ocupa de trib:



Si mai "frumos" neveronline a pierdut 2 sate pe la noi si: "puff" concediere!
In plus blocat de admini.

Deci probleme "rezolvate" sa nu dam rau la statistici.

josh100 a fost tinut in trib pentru ca zicea ca ii cedeaza satele lui neveronline,s-a plimbat si la voi de 2 ori,l-am tinut doar pt ca zicea neveroline ca ia satele, daca el nu mai era in trib nu avea rost sa va tinem spionul la noi :D

Statistici Triburile: Lumea 31: Player
Triburile.ro Profil Jucător: josh1000 (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni SOVIET 31st October 2012 - 18:14:58 93
SOVIET Nimeni 01st November 2012 - 12:11:06 131
Nimeni L.S 01st November 2012 - 15:10:57 140
L.S CMI 18th December 2012 - 21:14:55 12,355
CMI Nimeni 25th December 2012 - 16:28:28 13,457
Nimeni FRM2 25th December 2012 - 17:27:20 13,457
FRM2 FRM 27th December 2012 - 15:13:00 13,611
FRM T-J 31st December 2012 - 13:13:04 14,012
T-J FRM 02nd January 2013 - 17:18:59 14,044
FRM Nimeni 06th January 2013 - 16:16:34 14,255
Nimeni T-J 08th January 2013 - 00:16:40 14,555
T-J Nimeni 08th January 2013 - 10:13:48 14,613
Nimeni FRM 08th January 2013 - 11:13:36 14,613
FRM Nimeni 24th January 2013 - 11:09:26 22,016
 

DeletedUser

LadyLethal Si voi abia acum v-ati prins ca are cont la dusmani tocmai cand avea atacuri?

Ce "coincidenta"!

Dar cum se poate una ca asta in tribul vostru atat de corect? Voi ii acuzati pe altii de fel si fel.

Si nu-ti face griji tu pentru trupele mele, ca mai am. In jocul asta se mai pierd si trupe, atacul se reface, mai crestem la inamici invinsi, mai ajutam colegii, ei ne mai ajuta pe noi... Cam asa se joaca.
N-am luat eu de la Codrii, nu-i nimic au luat alti colegi sate. Macar sa-mi rup eu trupele si sa ia colegii mei sate, nu ma supar.
Cam nasol sa te si mai lauzi dupa ce v-am rupt peste 100.000 de trupe de aparare. Data viitoare s-ar putea sa fie mai rau pentru el...

Zic si eu... O sa atac numai cu lancile :)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
LadyLethal Si voi abia acum v-ati prins ca are cont la dusmani tocmai cand avea atacuri?

Ce "coincidenta"!

Dar cum se poate una ca asta in tribul vostru atat de corect? Voi ii acuzati pe altii de fel si fel.

Si nu-ti face griji tu pentru trupele mele, ca mai am. In jocul asta se mai pierd si trupe, atacul se reface, mai crestem la inamici invinsi, mai ajutam colegii, ei ne mai ajuta pe noi... Cam asa se joaca.
N-am luat eu de la Codrii, nu-i nimic au luat alti colegi sate. Macar sa-mi rup eu trupele si sa ia colegii mei sate, nu ma supar.
Cam nasol sa te si mai lauzi dupa ce v-am rupt peste 100.000 de trupe de aparare. Data viitoare s-ar putea sa fie mai rau pentru el...

Zic si eu... O sa atac numai cu lancile :)))

De ce nu l-am concediat pe codrii cand avea zeci de fuluri pe el?Dupa logica ta trebuia sa o facem,dar l-am aparat si o sa aparam pe oricine joaca.Cotcodacesti aiurea,iesi pe extern ca am concediat noi un individ pe care l-am mai concediat de 2 ori si voi l-ati recrutat.Ti-am zis ca l-am tinut pt ca a insistat neveronline ca ia satele,si in secunda in care l-am concediat pe ala nu avea rost sa il tinem.Habar nu aveam ca va incurcam blatul.

Lasa vrajeala ieftina,ai inceput sa ne plictisesti cu disperarea ta.
 
Ultima editare:

DeletedUser38225

Lasa fatuca nu te agita asa tare, ca stim ca tu disperi,chiar nu era nevoie sa te manifesti in acest fel, ca nu merge treaba cu " fac pe mine si dau vina pe alti " aici , dati zor cu schemele voastre pe harta si nu va deranjati sa imi raspundeti mie sau lui artemis, ca de.. suntem plictisitori.
 

DeletedUser15142

Bai, da exact, raspunde, de ce nu l-a concediat pe codrii care avea atatea fulluri pe el? a? ce ai de zis?
 

DeletedUser

Asa ca daca vreun trib se grabeste sa fuzioneze din nou o sa aiba aceasi soarta ca mwin.(parerea mea)

Asa sa le-ajute...harta.

Pai alte capacitati nu exista in tribul T-J si vasalii, stiu sa se pupe unii pe altii si sa fuzioneze :D.




Io-te... TOP fuzionara cu OLD.
Tradareeeeeeeeeeeee, apocalipsaaaaaa!!!

Dar NOFA tace chitic, ei sunt niste jucatori dragalasi, corecti cu fair-play, niciodata n-au venit cu vorbe urate si alte c---turi, NICIODATA cand au avut interesul!

Ce ziceati voi ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ups, din cate observ eu sunt cel problematic, cum doamne sa nu faci fuziuni, sa ai frate acolo membri nu conteza ca-s varza atata timp cat au puncte.
Cum am mai spus, o mai fost unu care vroia sa fuzioneze cu toata harta sa inchida lumea in 2 luni si acum...
 

DeletedUser9858

:Dflorinele , lasa mey copiii sa se impreuneze acolo:D, te bagi asa cu picamerul in sentimentele de dragoste :D,se iubesc si ei acolo vreo doua saptamni pana ii baga la inobilari interne si cresc sefii in puncte;)
 

DeletedUser

ups, din cate observ eu sunt cel problematic, cum doamne sa nu faci fuziuni, sa ai frate acolo membri nu conteza ca-s varza atata timp cat au puncte.
Cum am mai spus, o mai fost unu care vroia sa fuzioneze cu toata harta sa inchida lumea in 2 luni si acum...

Este aceeasi persoana care pus la cale aceasta fuziune Old-Top :)))
Numai ca are alt nick pe aceasta lume.
 

DeletedUser

Draguta, iti fac un rezumat, eu intreb asta:

Asa ca daca vreun trib se grabeste sa fuzioneze din nou o sa aiba aceasi soarta ca mwin.(parerea mea)

Asa sa le-ajute...harta.

Pai alte capacitati nu exista in tribul T-J si vasalii, stiu sa se pupe unii pe altii si sa fuzioneze :D.




Io-te... TOP fuzionara cu OLD.
Tradareeeeeeeeeeeee, apocalipsaaaaaa!!!

Dar NOFA tace chitic, ei sunt niste jucatori dragalasi, corecti cu fair-play, niciodata n-au venit cu vorbe urate si alte c---turi, NICIODATA cand au avut interesul!

Ce ziceati voi ???
-----------------------------------------------------
Diversi jucatori posteaza ce cred ei despre ASTA, subiectul pe care il abordaram.

Tu raspunzi:

esti penibil. Atat Nofa ca trib cat si LadyLethal pe rolul de conducere vã/te depasesc.

In traducere: "Va spargem, va indoim, suntem cei mai tari de pe lumea asta, avem muschi, avem masini avem... etc!"

Hooo, cu mama!!!

Sesizezi vreo neconcordanta?
 

DeletedUser

pe bune nustiu dc va agitati atat cu fuziunile care se fac, mai ales cand isi dau cu parerea jucatori care in afara de interne nu fac nimic. Singurul trib care merita tot respectul este skin-ul, lor le-as da dreptate orice ar zice, in rest toti anonimi incearca sa isi dea cu parerea despre fuziunile facute. Nu o fi tj-ul de laudat, nici nofa nici top-ul, dar dc nu va vedeti voi de treburile voastre si numai dati cu ciocu aiurea unde nu va fierbe oala ? si app lethal, esti putin c.am isterica si ai o gandire prematura, daca tu consideri ca in ati ajuta un coleg cu atacuri, acel coleg se numeste sclav, cu asta ne-ai lamurit ce fel de persoana esti
 

DeletedUser

pe bune nustiu dc va agitati atat cu fuziunile care se fac, mai ales cand isi dau cu parerea jucatori care in afara de interne nu fac nimic. Singurul trib care merita tot respectul este skin-ul, lor le-as da dreptate orice ar zice, in rest toti anonimi incearca sa isi dea cu parerea despre fuziunile facute. Nu o fi tj-ul de laudat, nici nofa nici top-ul, dar dc nu va vedeti voi de treburile voastre si numai dati cu ciocu aiurea unde nu va fierbe oala ? si app lethal, esti putin c.am isterica si ai o gandire prematura, daca tu consideri ca in ati ajuta un coleg cu atacuri, acel coleg se numeste sclav, cu asta ne-ai lamurit ce fel de persoana esti

Total de acord cu ceea ce spui, skin-ul se tine bine avand in vedere numarul de membri, sunt curajosi. Dar cu siguranta mai devreme sau mai tarziu tot la o fuziune vor ajunge.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus