Razboaiele lumii 31

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43325

ione.gunner...cate sate ai luat de la inamici ? ca eu observ numai barbare si interne la tine...asa ca ciocu mic si joc de glezne ;)
 

DeletedUser43325

Dupa ce Fame s-a aliat cu "tribuletele" astea mai mici ~LEX~ si care mai sunt,l-ati "furat" pe irdebuze de cam toate satele[el fiind inactiv,le revenea celor din NOFA satele:))],ati fuzionat cu OT/OT=A acaparand k36,etc..normal ca familia NOFA e cam "pe marginea prapastiei",eu de exemplu ma cedeam in siguranta pe k36,acum am ajuns la o aruncatura de bat de granita,iar granita incepe sa fie toata harta.Nu stiu de ce,dar razboiul asta o sa se sfarseasca in curand,dar nu stiu cum:fie se dizolva un trib(nu prea cred),sau "capitulare",cine stie,o-m vedea..

"gigele" LEX a facut parte din familia FAME inca de la aparitia sa,deci nu neam aliat cu ei pt nofa ;),nofa ia pierdut pe OT din cauza conduceri
 

DeletedUser

nu stie ca guner e un om frustrat si ofticat,
nu noi l`am pus sa faca pe zmeu si sa atace,
noi aveam alte razboaie dar daca el sa batut cu pumnul in piept si`a primit rasplata :)
am vrut sa ma duc in zona lui din alte cauze care nu te privesc, nu te m`ai crede asa important ca nu dau 2 bani pe vorbele tale,
terfelindune tribul ne dai de inteles ca esti doar un ofticat, ca toti ceilalti, prin lupta nu stiti sa faceti mare branza si apelati la extern,
ai intalinit jucatori, daca erau ca si tine este clar ce fel de jucatori erau ei,vorba aceea cine se aseamana se aduna,
in caz de nu stiai mai bine de jumatate de sate le am in granitza,unele chiar si la K-uri distanta de trib, asa ca nu`mi spune mine povesti,


Invidia asta domnule :)



nu am dubii , team intrebat daca sti vorba aceea, dar se pare ra tu, intelegi totul pedos.

Daca eram fara mai mult de jumatate de trib de doua saptamani si voi nu ma atacati , ce era sa fac ? )) Care alte razboaie ,am vazut ca ne-ati trecut la inamici totusi .

Terfelindu-ne , nu terfelindune , si nu tot tribul ca nu ii cunosc pe toti , doar pe cativa , si ce nu am dreptate ?

Ce apare la profil ?
Pur si simplu nu inteleg unii jucatori , Dana Vali si -=Branzovenescu=- , ca sa dau doar doua exemple care le cunosc ( sunt ele mai multe ) cand din postura de conducator , stiind de ce trupe dispun colegii tai , iesi din trib si ii ataci , ce satisfactie poti avea , in afara de aia ca ai fost smecher si ai stiut sa profiti ? nu vreau sa cred ca se cred mari jucatori. Ma intreb daca actualii colegi se gandesc ca pot patii si ei la fel :))
e ceva gresit aici ? e ceva de laudat ?

Felicitari jucatorilor din Super care au au prins in sfarsit curaj , m-au atacat reusind performanta sa imi ia si sate , nu conteaza ca de doua saptamani i-am atacat doar eu , important e ca au facut-o si ei pana la urma ))

Felicitari si lui smotocit si incult care in ceasul al 12-lea s-au gandit sa faca organizat pe mine , e o mare realizare sa faci asa ceva pe un jucator care nu primeste sprijin de la nimeni si si-a rupt trupele intre timp in bravii jucatori din Super .

Felicitari inca o data celor din Super care m-au dus pe locul 13 la inamici invinsi )) era interesant daca aveam si cu cine sa joc ce se intampla cu ei .
iarasi , e ceva gresit aici ? nu , atunci ce tot comentezi aiurea ?

De ce sa fie invidie mai Super Mario ? era doar o constatare , cand pui statisca tu contra altui trib , si cand esti pe pe 1 , ba pe 2 in clasament dar ai totusi atatia inamici invinsi ...ceva nu e in regula .

P.S
e grele cu cuvintele ? :D

ione.gunner...cate sate ai luat de la inamici ? ca eu observ numai barbare si interne la tine...asa ca ciocu mic si joc de glezne ;)
Daca eram in mijlocul tribului , ce era sa iau Costele ? si daca nu ai habar despre ce e vorba , de ce te gasesti si tu sa comentezi aiurea ?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
sunt curios ce au de spus adminii despre multi account pe extern?
tu esti o Fatza pe harta asa ca i`mi pare rau ca am bagat nimicurile in seama,nu meriti atata atentie tot un frustrat ramai si un ofticat, si clar nu ma intereseaza ce ai scris tu la profil, sa fi sanatos.

si cand esti pe pe 1 , ba pe 2 in clasament dar ai totusi atatia inamici invinsi ...ceva nu e in regula .

ia gura mica
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Folosirea altui cont pe o sectiune unde nu a primit nici un fel de sanctiune este permisa ( regula 2.7.1 ), "multicontul" nu are aceeasi implicare ca pe joc. Iar voi 2 sau 3 sau 4 cati sunteti care va tot ciondaniti pe aici, daca nu va limitati la discutii in spirtulul si litera regulamentului veti pleca cu totii in vacante, asa ca va rog pastrati limita.

Mersi.
 

DeletedUser

Nu ne zici si noua cine ai fost ? La profil e Locatia Pitesti, Valjan era din Pitesti :D
Poal?
Maculets?
Sovietiku in niciun caz :D



Nea Lucy97
Mici suntem...dar ne facem noi mari!
 

DeletedUser9858

:DSau mai bine ne ziceti voi de ce tribul Super e botezat super mario?
Stie cineva:D
 

DeletedUser

Aici e fiecare cu durerea lui:))) Sunt multe feluri de razboaie. Rakanishu mai da un pic cu matura in noi...
 

DeletedUser

Revenind l-a subiect tribul T-J si academiile se duc l-a vale ;) Sunt curios ce razboi urmeaza ;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus