Razboaiele lumii 4

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 4' creată de stef04, 15. Ian 2010.

Distribuie această pagină

1. .......

binenteles ca ma bag in seama :D:D se poate altfel? :D:D

2. :))
    nu se poate,ai dreptate:p

3. zi le la astia de ma ataca, sa nu mai isi rupa armata p mine :D ca tot ma dadusi afara din nova, sa ma lase asa in banca mea, mai intru si eu, mai vad ce i pe aici :D nu prea fac mari pagube :D cred ca, da ei daca tot ma ataca , isi cam pierd trupele degeaba

4. nu te-am dat eu afară dn Nova theo:D

şi ce crezi,că moralu mic te salvează întotdeauna? :p

5. :D:D e, vom vedea, face ti si voi acolo cateva conturi , mai dati din sate la altii sa aveti si voi 100 moral inainte sa atacati :D:D si mai zi le la astia sa lase fake urile, invata i ca sa nu mai atace pe bonus de noapte :D:D daca chiar vrei sa faceti treaba, nu ma deranjeaza daca iar raman fara sate :D:D macar ma amuz

6. ...

Mor de ras, pentru un trib care pierde sute de sate luna de luna voua va sta gandul doar la cum sa ajungeti inapoi pe primul loc in timp ce unii colegi de-ai vostrii de pe granita nu mai stiu ce sa faca cu atacurile. Frumos, foarte frumos :D, demonstrati pe deplin ca va doare fix in pix de granite si colegii care va permit unora sa stati la caldurica.

7. Am si eu o nelamurire......pe ce s-a pus pariu?

8. nu stiu (poate pe faptul ca si-or sterge toti conturile :)))) dar mie mi-a placut faza cu cei trei mari jucatori :), mirifica.

PS: scuze Marius da ai niste perle in tine cateodata ...

9. ia să vedem, pe ce cont joci matale? :D

aaa, ştiu deja :D

Nu-i bai, tot degeeaba joci :)

10. Aha, ala joaca degeaba....dar, tu de ce joci ?

11. GabbY-Ghost

GabbY-Ghost member

De mere verzi :rolleyes:

12. tu clona cui eşti?

be quiet please

Armada - GBoss23 astăzi la ora 14:07 Citat
    armada cel mai slab dusman in acest moment pentru gtc
    master si cel mai tare dusman in acest moment pentru gtc
    :)

oricum , slab e o descriere falsa pentru ca gtc dealungul istoriei nu a luat mai nimic concret ....iar dovada sta in granitele nemiscate

Mă faci să rîd :))

Graniţe nemişcate??

Îţi dau un singur exemplu din ograda ta :)

http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=player&mode=conquers&id=201783

13. K55 curatat, K46 cucerit complet, K45 mai avem putin si dispare Armada de acolo, K64 curatat complet, K54 mai avem putin. Sa nu mai zicem ca am ajuns la K53,K44 unde e grosul satelor :). Incet incet dar sigur.

14. Vai, păi cum aşa? Că doar graniţele sunt nemişcate :))

Armada - tarleaa astăzi la ora 14:26 Citat
    acuma nu ii nici chiar asa.
    cu K45 si K46 cum ramane?

Armada - gasti2008 astăzi la ora 15:38 Citat
    andrei pe k45 e totul ok...at despre k46 cred a totul va fi excelent! prietenii stiu de ce!

Armada - tarleaa astăzi la ora 15:42 Citat
    eu ma refeream la ce o fost, si la faptul ca GTC-ul o impins granita de pe K45 si pe K46...

Numai tarleaa recunoaşte cinstit adevărul, restu visaţi fraţilor :p

15. Scuza-ma, dar eu nu cred ca suntem frati ..:)..nu cred, ca tata a cunoscut-o pe mama dvs.

16. Degeaba va chinuiti... in Armada sunt doar vreo 2-3 care vad lucrurile obiectiv, in rest, si daca ar ramane Armada doar pe K1 tot s-ar vedea cu un avantaj...

17. comy the bad

comy the bad member

18. adevăr grăieşti :)

19. GeoDaSilva

GeoDaSilva member

ce e rau in a fi pozitiv? sunt genul de oameni care vad picatura intr-un pahar gol:)))

20. Bravo Mircea, adevarat ce spui, dar nu-ti descuraja colegii, poate se supara si dau toti stergere cont...