Razboaiele lumii 4

DeletedUser5970

Ai considerat tu azi ca este necesar sa-ti evidentiezi iq-ul scris cu o cifra :mad:
 

DeletedUser

prosti...da multi, razboinicii astia contra armada

multi da ... buni :), rebuturile au aterizat ghici unde ? Armada :D, de ce ? pentru ca atata puteti, sa culegeti toate rebuturile de pe harta ca sa fiti voi acolo .. number one. sa va dau niste posturi de la jucatorii vostri sa va amuzati si voi ? :D.

Author a spus:
gasti2008 astăzi la ora 14:26
... noi vom sta cu miinele in san ci din contra vom riposta cu o forta care pana acum a cam somat stand la caldurica in marea albastra , insa care acum cand se vor trezi atacati vor ataca cu siguranta cu pofta si mai ales ca atacul le este intact!. ....
.

Sa il punem si pe marele raduh care pierde sate pe banda rulanta in granita cu raflo dar el este mare mare jucator si urmeaza indeaproape indicatii marii conduceri Armada si baga 300k trupe intr-un sat langa GTC ?

Author a spus:
Armada - soimul carpatin astăzi la ora 08:13 Citat
frumos :))
eu cred ca an situatia asta ar fi cazul sa intarim granita cu gtc si sa ne axam pe noi cuceriri la granita Raflo /Divin ca sa intram bine in zona aia, mai ales ca este o zona virgina, zic eu si avem baieti buni dornici de razbunare :))

Si mai sunt atatea perle pe la voi, zi de zi ne amuzam de ele.
 

DeletedUser

daca va lasa omul asa un pic in pace va cam faceti de cap acuma si voi, eu nu mai scriu aici am altele p cap acuma, daca a auzit careva de darkorbit sa mi zica si p ce server joaca, poate e pe server cu mine, oricum, cand o sa ies la iveala discutam iar, acu e liniste din partea mea, dar sper ca armada se va redresa mai devreme sau mai tarziu, nu va faceti probleme ca tot o sa pierdeti, in viata asta :)) poate se termina
 

DeletedUser5970

Nenea mafia, ce faci bre? Te cizelezi prin tari straine ? :D
ZI serverul si-l iau pe cgal si compania sa venim dupa tine, ne e dor sa te trimitem la margine :rolleyes:
 

DeletedUser

Nenea mafia, ce faci bre? Te cizelezi prin tari straine ? :D
ZI serverul si-l iau pe cgal si compania sa venim dupa tine, ne e dor sa te trimitem la margine :rolleyes:

..OFF, Ghost..:))>.tot soarece ai ramas..:)..adu-ti si prietenii ca singur, esti pielea aia care se da inapoi..:)

Du-te singur daca nu ai teama de Mafia...:)
 

DeletedUser

hai mai ghost te astept, server europa globala 3, ma gasesti, binenteles tot cu mafia11chat, poti sa fii, ori dusman ori in aceeasi companie cu mine, daca vrei iti pot da razboi daca o sa ti faci un pui de clan, te astept, eventual sa mi dai tu mie, daca vii, a, ps, sunt VRU, o sa te lamuresti cand ajungi acolo, inca ceva, nu te apuca de el, ca tot o sa te lasi :)) adu pe cine vrei tu cu tine si cati vrei
 

DeletedUser

:)))

nokyaa a spus:
Side 1:
Tribes: Armada
Players:

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 841
Tabăra 2: 507
Diferență: 334

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 41
Diferență: 33

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,432,147
Tabăra 2: 4,582,056
Diferență: 3,850,091

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 826,404
Tabăra 2: 380,878
Diferență: 445,526

chart




Incepem sa le aratam celor din =GTC= cine sunt sefii

ca sa citam pe unu ... dar totusi sa revenim la realitate nu la vise :)))

Side 1:
Tribes: =GTC=
Side 2:
Tribes: Armada, 1 8 7, ~V~

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258
Tabăra 2: 114
Diferență: 144

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,733,420
Tabăra 2: 1,101,673
Diferență: 1,631,747

chart


daca punem si master sau raflo cred ca va faceti de ras :)

Side 1:
Tribes: =GTC=, DiViN, Master, Mast3r, Raflo
Side 2:
Tribes: Armada, 1 8 7, ~V~

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,392
Tabăra 2: 424
Diferență: 968

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,314,599
Tabăra 2: 4,162,107
Diferență: 10,152,492

chart
 

DeletedUser5970

Fantastic cum GTC le da clasa :eek:
Iar despre tine, mafia, imi cer iertare ca ti-am pomenit numele si m-ai asaltat cu conturile tale, mergi linistit si impinge la nava ta spatiala :D
 

DeletedUser

...

nu trebuia sa imping eu ca merge singura, poate o sa ti dai seama ce plictisitor e aici :)) mai devreme sau mai tarziu
 

DeletedUser

***

ti s a raspuns nu trebuie sa ti mai raspund

mod, in vacanta, te caracterizeaza

nu m am plictisit, doar ca a trecut mai departe de prima optiune acest """ JOC """
invata sa scrii , dupa aceea poti emite pretentii
 

DeletedUser

eu? daca e vorba de mine, desi nu te stiu :d nu mai joc, stau aici si le omor armata la astia :D i mai ajut p armada un pic :D de astea la nivel micut, am un alt joc acum pe care ma joc dar nu l pot lasa nici pe asta :D
 
Sus