Razboaiele lumii 4

DeletedUser

zi le la astia de ma ataca, sa nu mai isi rupa armata p mine :D ca tot ma dadusi afara din nova, sa ma lase asa in banca mea, mai intru si eu, mai vad ce i pe aici :D nu prea fac mari pagube :D cred ca, da ei daca tot ma ataca , isi cam pierd trupele degeaba
 

DeletedUser

nu te-am dat eu afară dn Nova theo:D

şi ce crezi,că moralu mic te salvează întotdeauna? :p
 

DeletedUser

:D:D e, vom vedea, face ti si voi acolo cateva conturi , mai dati din sate la altii sa aveti si voi 100 moral inainte sa atacati :D:D si mai zi le la astia sa lase fake urile, invata i ca sa nu mai atace pe bonus de noapte :D:D daca chiar vrei sa faceti treaba, nu ma deranjeaza daca iar raman fara sate :D:D macar ma amuz
 

DeletedUser

Armada - RahanStely în data de 29.10.2010 la ora 20:17 Citat sibiuro a scris:
RahanStely a scris:
facem pariu ca fara sa aducem alti jucatori, in cel mult o luna suntem iar pe primul loc?



Da, facem.

Armada - RahanStely în data de 29.10.2010 la ora 20:18 Citat
29 de zile...
Prelucrarea RahanStely în data de 29.10. la ora 20:50

...

Armada - RahanStely în data de 12.11.2010 la ora 13:39 Citat
15 zile ramase..., deci suntem la jumatatea perioadei.

Armada - GBoss23 în data de 13.11.2010 la ora 17:30 Citat tarzanodor a scris:
si tot la 5 mil diferenta suntem!


Armada - RahanStely în data de 08.11.2010 la ora 12:10 Citat Prelucrare Şterge
Author a scris:

1 Master 475.712.204 855.411.895 154 5.554.623 78833 10.851
2 Armada 469.388.618 965.386.520 181 5.333.627 88678 10.886

asta era acum 5 zile ...si erau 6 mil de puncte diferenta deci s-a castigat 1 mil in 5 zile

Armada - RahanStely astăzi la ora 11:32 Citat
9 zile ramase....

Armada - gasti2008 astăzi la ora 11:41 Citat
suntem la 3,8 milioane...socotiti ca in weekend vor fi luate sate la greu din inobilari interne pe care le vor lua cel putin 3 mari jucatori pe care--i cunosc eu!

Armada - gasti2008 astăzi la ora 16:04 Citat
3,7 milioane! si inca nu si-a luat ratia nici macar un sat din cei 3 mari jucatori---geoduru va lua azi sigur 15 sate, vlad-deathadder va lua si el sper macar 10, ia leontes va incepe de miine ca nu a avut timp---deci la acestia 3 care i-am enumerat va trebui sa puneti minim 15 sate pe zi datorita nr de nobili disponibili si mai ales ca au de unde sa ia sate de la innobilari interne!

Armada - tarzanodor astăzi la ora 18:14 Citat
GATA SA TERMINAT..MASTER 489 de milioane...nu mai avem sanse..

Mor de ras, pentru un trib care pierde sute de sate luna de luna voua va sta gandul doar la cum sa ajungeti inapoi pe primul loc in timp ce unii colegi de-ai vostrii de pe granita nu mai stiu ce sa faca cu atacurile. Frumos, foarte frumos :D, demonstrati pe deplin ca va doare fix in pix de granite si colegii care va permit unora sa stati la caldurica.
 

DeletedUser

:D:D e, vom vedea, face ti si voi acolo cateva conturi , mai dati din sate la altii sa aveti si voi 100 moral inainte sa atacati :D:D si mai zi le la astia sa lase fake urile, invata i ca sa nu mai atace pe bonus de noapte :D:D daca chiar vrei sa faceti treaba, nu ma deranjeaza daca iar raman fara sate :D:D macar ma amuz

ia să vedem, pe ce cont joci matale? :D

aaa, ştiu deja :D

Nu-i bai, tot degeeaba joci :)
 

DeletedUser

Aha, ala joaca degeaba....dar, tu de ce joci ?

tu clona cui eşti?

be quiet please


Armada - GBoss23 astăzi la ora 14:07 Citat
armada cel mai slab dusman in acest moment pentru gtc
master si cel mai tare dusman in acest moment pentru gtc
:)

oricum , slab e o descriere falsa pentru ca gtc dealungul istoriei nu a luat mai nimic concret ....iar dovada sta in granitele nemiscate

Mă faci să rîd :))

Graniţe nemişcate??

Îţi dau un singur exemplu din ograda ta :)

http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=player&mode=conquers&id=201783
 

DeletedUser

K55 curatat, K46 cucerit complet, K45 mai avem putin si dispare Armada de acolo, K64 curatat complet, K54 mai avem putin. Sa nu mai zicem ca am ajuns la K53,K44 unde e grosul satelor :). Incet incet dar sigur.
 

DeletedUser

Vai, păi cum aşa? Că doar graniţele sunt nemişcate :))

Armada - tarleaa astăzi la ora 14:26 Citat
acuma nu ii nici chiar asa.
cu K45 si K46 cum ramane?

Armada - gasti2008 astăzi la ora 15:38 Citat
andrei pe k45 e totul ok...at despre k46 cred a totul va fi excelent! prietenii stiu de ce!

Armada - tarleaa astăzi la ora 15:42 Citat
eu ma refeream la ce o fost, si la faptul ca GTC-ul o impins granita de pe K45 si pe K46...

Numai tarleaa recunoaşte cinstit adevărul, restu visaţi fraţilor :p
 

DeletedUser

Degeaba va chinuiti... in Armada sunt doar vreo 2-3 care vad lucrurile obiectiv, in rest, si daca ar ramane Armada doar pe K1 tot s-ar vedea cu un avantaj...
 

DeletedUser4257

ce e rau in a fi pozitiv? sunt genul de oameni care vad picatura intr-un pahar gol:)))
 

DeletedUser

Bravo Mircea, adevarat ce spui, dar nu-ti descuraja colegii, poate se supara si dau toti stergere cont...
 
Sus