Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

deci eu tot nu inteleg ce s-a intamplat.puteti fi mai la subiect si pt cei care nu fac parte din sfanta treime ? :)
 

DeletedUser

Ne-am inteles foarte bine cu Biniditat si cu Jaxu, iar ceea ce se intampla acum pe harta e doar datorita lui Shurik n si a acolitilor lui care s-au apucat sa bage strambe impotriva la toti.. Situatia se putea rezolva mai usor, mai din timp si cu mai putin sange spoit daca cei pe care ii recunoastem de conducatori in SPECII ar fi zis: ajutati-ne sa ii mancam pe aia.. Dar daca asta nu s-a intamplat, nu putem sa stam spectatori in timp ce unii incearca destabilizarea diplomatiei noastre..

Sa ii aparam contul lui Shurik n cand Clas l-a atacat organizat a fost cea mai mare eroare comisa de noi pe lumea asta.. Daca nu eram noi, Shurik n era out! Pe langa zecile de ferme defensive pe care i le-am trimis, am avut si o implicare diplomatica, atragand Eoel de partea nBz si SPECII.. EOEL trebuia sa il atace organizat odata cu Clas pe Shurik n, dar in urma negocierilor cu nBz, l-au sprijinit..


si uite asa ca laudele ca a pierdut doar 8 sate la acel celebru organizat...sunt nefondate, cand esti sprijinit de 3 triburi si mai pierzi si 8 sate cred ca e o rusine si nu ceva de laudat.
 

DeletedUser

Smecheri !? Datorita tie au ramas pe harta ca te-ai rugat de mine sa ii lasam. Stii prea bine lucrul asta.

eu ti-am zis sa le dai PNA sa se bata intre ei pe k45 pana facem deff , tu mi l-ai adus pe prostu ala in trib , si pana la urma te-a pacalit .

nu a dat nici granita gasca , a urlat si dupa sprijin , a bagat oameni ca heavy1 la interne , care au jucat de la inceput cu noi , si-a adus si gasca de papagali pe conturi crescute de mine ...
pai va meritati soarta ...

d nu te mai las eu pe tine si pe cristi sa conduceti de acum in colo , sa stati sa-mi farmati decat , sa-mi cresteti contu , sa fie mare , frumos si fara trupe :)))))
 

DeletedUser

important e ca vedetele ne vor privi ca si spectatori, :))

in genunchi in fata lui zen pe L26/ pe prima speciala ai fost pus in genunchi de clasic :D cred ca iti cam place sa stai in genunchi :p fa si tu o rugaciune

Iarta-mi pacatele,rautatea,lacomia,necredinta,
Am gresit de multe ori dar Alina-mi suferinta.

:D
nBz acum stie pozitia ta favorita :D
tu vezi aici performanta?
http://roc1.triburile.ro/hall_of_fame.php
puteti intra pe toate specialele care apar si tot nu faceti performanta....nu stiti sa jucati

invatati sa jucati ca altfel nu mai scapati de statul in genunchi

o sa urmarim evenimentele sa ne mai distram si noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu varcolac2005 mai bine taceai :p pe speciala singura ta performanta a fost sa trimiti spioni :)))))) cand mai intri pe o lume fa si tu armata de atac :))).
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 556077

tu varcolac2005 mai bine taceai :p pe speciala singura ta performanta a fost sa trimiti spioni :)))))) cand mai intri pe o lume fa si tu armata de atac :)))

ahahaha pe lumea asta spioni au avut un rol decisiv :))))

invata sa joci si tu dupa setari,nu ca robotu ;)

nu am nevoie sa ma justific in fata unor nubi ca tine :)) ti-e ciuda ca ti-am dat cateva mii de fake cu spioni?:))))))))

ahahaha
 

DeletedUser39475

dute-n **** mea de moldovean nu te mai las eu pe tine si pe cristi sa conduceti de acum in colo , sa stati sa-mi farmati decat , sa-mi cresteti contu , sa fie mare , frumos si fara trupe :)))))

De parca trebuie sa fiu lasat sa conduc de tine. :) Sebica, de ce nu esti o fire stabila? De ce te schimbi dupa cum bate vantul? Acum o sa imi zici ca sunt parf, ca ai facut tu nu stiu ce, ca ai auzit nu stiu ce, da la nu stiu cine. Nu ma intereseaza chestiile astea, nu ma intereseaza ce crezi tu. Eu daca vreau sa imi fac trib, imi fac, si il conduc cum vreau eu. Iti anticipez fiecare raspuns ce ai vrea sa mi-l dai, dar te las pe tine sa-l zici. Am oameni care ma respecta si ii respect, care ma apreciaza si ii apreciez, nu ma intereseaza ca tu sau altcineva ma dispretuieste.
Daca nu ma insel, nu prea te-ai tinut de mine in start. Si trebuie sa iti crestem noi contul, ca tu nu esti in stare ori?
Poti sa raspunzi ce vrei, sa dai replici tipice tie, ma astept la orice. Treaba ta, nu te bag in seama. Cine te crede bine, cine nu, nu.
Eu m-am lasat de speciala din motive personale, care nu are rost sa le spun aici, cei apropiati poate stiu mai bine. Restul e CAN CAN.




jaxu plange saracu ca i-au dat backstab aia din eoel =))))

el spunea "gata am scos class acum nu ne mai intereseaza" =)))

stia jaxu ce stia de a intrat pe L33 :))))

LocNumeTribPuncteSateMedie de puncte sat
1Asmodeus=TdN=1.55211552
2bogyrTHS1.01811018
3bob dylanSPECII9431943
4KingLamaZION9081908
5StilouNebunSPECII8851885
6sorin1212THS 18831883
7Jaxu
SPECII8781878

:)))))))

Jaxu a zis destul de clar ca vrea sa scoata tribul Clasic, dupa nu-l mai intereseaza. S-a bagat pe 33 la amuzament. Si cred ca pe orice lume ar intra Jaxu, ca si player iti "da foc", nu numai fum, cum spune Raducu.
Pace, bucurie, bere la cutie! :)
 

DeletedUser

ai dat tu mii de de fake cu spioni? :D eu am auzit ca spionai si tu sa ai activitate :))))
dar daca sti sa dai fake e o performanta :))))))
 

Deleted User - 556077

De parca trebuie sa fiu lasat sa conduc de tine. :) Sebica, de ce nu esti o fire stabila? De ce te schimbi dupa cum bate vantul? Acum o sa imi zici ca sunt parf, ca ai facut tu nu stiu ce, ca ai auzit nu stiu ce, da la nu stiu cine. Nu ma intereseaza chestiile astea, nu ma intereseaza ce crezi tu. Eu daca vreau sa imi fac trib, imi fac, si il conduc cum vreau eu. Iti anticipez fiecare raspuns ce ai vrea sa mi-l dai, dar te las pe tine sa-l zici. Am oameni care ma respecta si ii respect, care ma apreciaza si ii apreciez, nu ma intereseaza ca tu sau altcineva ma dispretuieste.
Daca nu ma insel, nu prea te-ai tinut de mine in start. Si trebuie sa iti crestem noi contul, ca tu nu esti in stare ori?
Poti sa raspunzi ce vrei, sa dai replici tipice tie, ma astept la orice. Treaba ta, nu te bag in seama. Cine te crede bine, cine nu, nu.
Eu m-am lasat de speciala din motive personale, care nu are rost sa le spun aici, cei apropiati poate stiu mai bine. Restul e CAN CAN.






Jaxu a zis destul de clar ca vrea sa scoata tribul Clasic, dupa nu-l mai intereseaza. S-a bagat pe 33 la amuzament. Si cred ca pe orice lume ar intra Jaxu, ca si player iti "da foc", nu numai fum, cum spune Raducu.
Pace, bucurie, bere la cutie! :)

cu ce va afirmati ma voi in start?:)))cu punctele??

pai ati nimerit noobi langa voi ma,ca voi dispareati demult daca aveati pe cineva bun langa voi.cont de 10k puncte cu fermele goale numai voi sunteti in stare de asta :)) ca, de, sunteti "buni" starteri :)))

ba de astia ca voi am scos 100 de cand joc jocu asta ma :))) voi si cu K3nj1 =)))

v-as spune eu ce sunteti da nu vreau sa plec in vacanta,ca am chef de misto :))
 

DeletedUser39475

cu ce va afirmati ma voi in start?:)))cu punctele??

pai ati nimerit noobi langa voi ma,ca voi dispareati demult daca aveati pe cineva bun langa voi.cont de 10k puncte cu fermele goale numai voi sunteti in stare de asta :)) ca, de, sunteti "buni" starteri :)))

ba de astia ca voi am scos 100 de cand joc jocu asta ma :))) voi si cu K3nj1 =)))

v-as spune eu ce sunteti da nu vreau sa plec in vacanta,ca am chef de misto :))

Te astept sa ma scoti tu odata pe mine. Vai de tine... Pai daca eu aveam 10k, iar tu abea aveai 3, care e vina mea? Cand ajungeai tu la 10k, maturam cu tine la orice ora vroiam eu. Am intalnit multi viteji ca tine.
Dar sti ce...m-am saturat de cata ura poata sa dezvolte un joc. Vezi-ti de treaba ta, scoate tu pe cine vrei de pe harta. Nu ma include in aceeasi oala cu nimeni, eu nu sunt Kenji sau cine crezi tu sa ne tragem de siteruri. Te-am abordat cu respect, desi am fost putin prea direct poate.
Inchei orice discutie aici.
 

Deleted User - 556077

Te astept sa ma scoti tu odata pe mine. Vai de tine... Pai daca eu aveam 10k, iar tu abea aveai 3, care e vina mea? Cand ajungeai tu la 10k, maturam cu tine la orice ora vroiam eu. Am intalnit multi viteji ca tine.
Dar sti ce...m-am saturat de cata ura poata sa dezvolte un joc. Vezi-ti de treaba ta, scoate tu pe cine vrei de pe harta. Nu ma include in aceeasi oala cu nimeni, eu nu sunt Kenji sau cine crezi tu sa ne tragem de siteruri. Te-am abordat cu respect, desi am fost putin prea direct poate.
Inchei orice discutie aici.
eu cu satu meu de 3k iti demolam toate satele tale bre :))))

si ma aparam cu atacu la ce trupe aveai tu ;)

tu te-ai bagat in seama cu mine si tot tu cedezi?:))))))
patetic!

cand inveti sa joci si sa dai si tu o replica sa te bagi in seama cu mine, pana atunci, culcat!
 

DeletedUser29124

kkrististar a spus:
Jaxu a zis destul de clar ca vrea sa scoata tribul Clasic, dupa nu-l mai intereseaza. S-a bagat pe 33 la amuzament. Si cred ca pe orice lume ar intra Jaxu, ca si player iti "da foc", nu numai fum, cum spune Raducu.
Pace, bucurie, bere la cutie!

jaxu a scos clasicul? hai sa fim seriosi :) daca nu intra nbz in razboi ,ne bateam si cu voi si cu eol pana la adanci batraneti...
sa intri pe o lume fara niciun scop, doar sa fi sluga celor din nbz e ceva greu de inteles...sa consumi pp-uri si sa mai fi si sclav doar sa-ti inneci o frustrare e si mai greu de inteles...nu ma refer la tine cristi ca tu ai parasit speciala stiind ce o sa se intample.
 

DeletedUser43609

Astăzi, 21:46 #196
varcolac2005
varcolac2005 este deconectat
În vacantă Avatarul lui varcolac2005

Data înscrierii
March 13, 2009
Locaţie
Timisoara
Postări
253

Implicit

Citat Postat în original de frumoasa si bestia Vezi post
eu nu clipesc niciodata in caz ca nu stiai
ia incearca sa-ti dai doua palme
arata-mi buletinu si atunci mai vorbim
vorbesti de buletin,si tu agati fete de 11 ani din iasi in conferinte pe skype,iti da fata eject si dupa ii spui*nici nu stii ce pierzi draga*,jalnic.
 

DeletedUser42160

a ajuns kenji ala pe 1 loc,care spunea ca mai mult de 300 berbeci sunt degeaba,ocupa locu in ferma=)))) pai te cred ma,ca zidurile alea de la barbare le darmai toate cu 300 de berbeci:)))

V-ati gasit scuza ca v-a interesat doar sa scoateti clasicu..defapt erati constienti ca va face inbz-u de ras,si ati dat-o la "pace"

http://ro.twstats.com/roc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=2288521&type=gain&oldplayer=0&newplayer=-1&oldtribe=-1&newtribe=-1&min=&max=&timerange=

barbare

http://ro.twstats.com/roc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=2288521&type=gain&oldplayer=-1&newplayer=-1&oldtribe=73&newtribe=-1&min=&max=&timerange=
class y

http://ro.twstats.com/roc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=2288521&type=gain&oldplayer=-1&newplayer=-1&oldtribe=81&newtribe=-1&min=&max=&timerange=

class x (satele alea de la miss erupe le-ai luat dupa ce a intrat un neicanimeni pe cont)

Le-ai aratat tu cine e sefu=)))

http://ro.twstats.com/roc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=2288521&type=gain&oldtribe=75&pn=3

ma scuzati,era sa uit de interne
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus