Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Haha...ca de obicei cei mai slabi cotati ajung sa faca cativa pureci gen astia din Eoel,orice razboi ati castiga ma astia din Eoel tot slabi ramaneti,duceti-va cu sutu' lu Mutu toti :)))))) trebuia sa va innobilez pe toti cand trebuia sa va rup :)))))
 

DeletedUser

Ce sa-ti mai povestesc..ati facut legea pe un K de necunoscuti:))))) pai voi ati farmat mai bine ma,inteligentule
ps:am vazut ce organizare era si prin specii...+ formatiile de def/atac:) daca erati 1v1 cu class,oricat de prost organizat era si clasicu,nu mai vorbeai asa invingator pe extern

ce suparat esti :p ia posteaza tu aici multimea de sate luate de tine de la dusmani:p sa vedem performana :D ca tot vorbesti de 1v1:p
cum ai luat trofeu dupa trofeu :) cand apari tu pe o lume se face liniste:D inobilezi sate de la dusmani pe banda rulanta:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Daca si cu Parca se dadeau in barca:rolleyes:
si cand barca s-a rasturnat:eek:
ghici ce s-a intamplat:confused:

Cine are ochi sa inteleaga...
 

DeletedUser

Ati tot vorbit de mine in lipsa mea,ok asa si trebuie,eu zic ca la inceput de lume am avut doar 2 obiective sa scoatem Class si eu individual sa ajung rang 1,cele 2 obiective au fost indeplinite fara drept de apel sa nu uitam la ce diferenta,tot scrieti aici ca 1 la 1 poi aratati unde a fost un jucator care sa atace unul la unul sa imi un sat vreodata,ca prin vorbe toti sunt buni,dati o statistica ceva,daca sunteti asa bravi,am dat stergere pt ca nu mi se pare corect sa ma bat cu 2 triburi adica cu toata harta nu isi are sensul oricum pierdeam,in rest sebica19 si Immortal care ** fara ei,poi ei au jucat pana la 10 sate despre ce discutam aici,vai si amar de jocul pe care il presteaza.(isi ataca intemeietorii miseleste dupa ce stau la ei in trib.)

Astia din Inbz vorbesc ca mau ajutat la inceput poi au bagat 20 de ferme pe vreo 5 sate din care 3 au fost atacate,despre ce zeci de ferme ** aici,si sa nu uitam ca nu mam dus sa ma rog la ei dupa sprijin ei sau oferit,da poi multi jucatori apar aici si ** povesti,dar uitativa putin la Hall Of Fames pe lumea asta,oare mai puteti lua unul din trofeele acelea,nu acelea deja au fost adjudecate sunt luate de un singur jucator,voi trebuie sa mai asteptati pana la urmatoarea speciala poate acolo o sa reusiti sau nu,o sa ziceti ca ce sens au acelea trofee,am sa va explic eu e foarte simplu,e un joc bazat pe ranking altfel nu ar exista clasamente,la clasamente vam facut de rusine si sa nu uitam ca am jucat totusi cu putini jucatori care mi-au fost alaturi,multii au fost papagai pe acest joc si tradatori,nu o sa dau nume aici la nimeni se stiu fiecare dintre ei,imi ziceti ca am luat barbare,poi astia din Class ati uitat cand vam atacat singur fostul rang 3 pe speciala trecuta(anounymousmaniacs),si sa dezmembrat complet,in conditiile in care pana in acel moment nici un trib din care existau in acel moment nu au atacat Class pe harta doar in vorbe,ar mai fi multe de spus,dar nu imi pierd vremea ca si asa mi-am ocupat prea mult timp sa va explic unora cum sta treaba,nu meritati dar poate sunt inca putini pe care i mai intereseaza adevarul si statisticile,nu povestile inventate de x si de y.

Concluzie de final:Multi jucatori care va numiti starteri sau jucatori buni sunteti sub orice critica individual,ati aratat din nou pe aceasta lume ca nu puteti tine pasul,nu aveti nici cele mai elementare cunostinte despre joc,da in schimb recunosc,mati batut la capitolul diplomatie acolo sunteti buni( cum sa inregistrezi o convorbire pe skype intre 3 sau 4 si sa mergi cu ea la celalalt trib,asa ceva vezi in filmele cu spionaje sau SF,nu la un om matur care zice ca are capul pe umeri),inchei prin a va ura succes in continuare celor care au ramas pe lume si fie ca cei mai buni sa castige,ma refer aii la cei mai buni jucatori nu la cei fara coloana vertebrala si nubi.
 

DeletedUser38023

Ati tot vorbit de mine in lipsa mea,ok asa si trebuie,eu zic ca la inceput de lume am avut doar 2 obiective sa scoatem Class si eu individual sa ajung rang 1,cele 2 obiective au fost indeplinite fara drept de apel sa nu uitam la ce diferenta,tot scrieti aici ca 1 la 1 poi aratati unde a fost un jucator care sa atace unul la unul sa imi un sat vreodata,ca prin vorbe toti sunt buni,dati o statistica ceva,daca sunteti asa bravi,am dat stergere pt ca nu mi se pare corect sa ma bat cu 2 triburi adica cu toata harta nu isi are sensul oricum pierdeam,in rest sebica19 si Immortal care ** fara ei,poi ei au jucat pana la 10 sate despre ce discutam aici,vai si amar de jocul pe care il presteaza.(isi ataca intemeietorii miseleste dupa ce stau la ei in trib.)

Astia din Inbz vorbesc ca mau ajutat la inceput poi au bagat 20 de ferme pe vreo 5 sate din care 3 au fost atacate,despre ce zeci de ferme ** aici,si sa nu uitam ca nu mam dus sa ma rog la ei dupa sprijin ei sau oferit,da poi multi jucatori apar aici si ** povesti,dar uitativa putin la Hall Of Fames pe lumea asta,oare mai puteti lua unul din trofeele acelea,nu acelea deja au fost adjudecate sunt luate de un singur jucator,voi trebuie sa mai asteptati pana la urmatoarea speciala poate acolo o sa reusiti sau nu,o sa ziceti ca ce sens au acelea trofee,am sa va explic eu e foarte simplu,e un joc bazat pe ranking altfel nu ar exista clasamente,la clasamente vam facut de rusine si sa nu uitam ca am jucat totusi cu putini jucatori care mi-au fost alaturi,multii au fost papagai pe acest joc si tradatori,nu o sa dau nume aici la nimeni se stiu fiecare dintre ei,imi ziceti ca am luat barbare,poi astia din Class ati uitat cand vam atacat singur fostul rang 3 pe speciala trecuta(anounymousmaniacs),si sa dezmembrat complet,in conditiile in care pana in acel moment nici un trib din care existau in acel moment nu au atacat Class pe harta doar in vorbe,ar mai fi multe de spus,dar nu imi pierd vremea ca si asa mi-am ocupat prea mult timp sa va explic unora cum sta treaba,nu meritati dar poate sunt inca putini pe care i mai intereseaza adevarul si statisticile,nu povestile inventate de x si de y.

Concluzie de final:Multi jucatori care va numiti starteri sau jucatori buni sunteti sub orice critica individual,ati aratat din nou pe aceasta lume ca nu puteti tine pasul,nu aveti nici cele mai elementare cunostinte despre joc,da in schimb recunosc,mati batut la capitolul diplomatie acolo sunteti buni( cum sa inregistrezi o convorbire pe skype intre 3 sau 4 si sa mergi cu ea la celalalt trib,asa ceva vezi in filmele cu spionaje sau SF,nu la un om matur care zice ca are capul pe umeri),inchei prin a va ura succes in continuare celor care au ramas pe lume si fie ca cei mai buni sa castige,ma refer aii la cei mai buni jucatori nu la cei fara coloana vertebrala si nubi.

Ai dat din gura in toate partile si ai vorbit prostii si de rau despre toata lumea.. Ti-ai taiat singur creanga de sub picioare! Nici macar in tribul in care aveai drepturi de intemeietor nu ai avut o pozitie solida..

Noi nu ne-am batut cu tine acum, tu nu poti fi numit adversar .. Pe tine doar te-am maturat de pe harta pentru gura ta mare fiindca incepusei sa fii atat de important incat din cauza ta am fost intrebati "e adevarat ce spune papagalul ala de Kenji?" .. Si noi am fost nevoiti sa purtam discutii din cauza ta! Sa pierdem timp pentru discutii noi din cauza ta ma?!?! Pai te defrisem ma de pe lumea asta.. pardon, te-am defrisat..

Nu te poti numi tu jucator .. Orice jucator din nBz poate avea trofeele alea amarate si rankurile pe care le-ai avut tu din sate de barbari si innobilari interne oricand.. E suficient sa se exprime: radule, da-mi satele tale si le are in secunda 1, pentru ca noi, pustiulica, nu avem ambitii individuale si nu dam doi bani pe rank-uri, chiar daca le avem si fara sa ne facem din ele un scop.. Ambitiile noastre sunt de grup si marcam o reusita nu cand ajungem pe locul 1, ci cand terminam un cluster vorbitor ca tine..
 

DeletedUser

Ai dat din gura in toate partile si ai vorbit prostii si de rau despre toata lumea.. Ti-ai taiat singur creanga de sub picioare! Nici macar in tribul in care aveai drepturi de intemeietor nu ai avut o pozitie solida..

Noi nu ne-am batut cu tine acum, tu nu poti fi numit adversar .. Pe tine doar te-am maturat de pe harta pentru gura ta mare fiindca incepusei sa fii atat de important incat din cauza ta am fost intrebati "e adevarat ce spune papagalul ala de Kenji?" .. Si noi am fost nevoiti sa purtam discutii din cauza ta! Sa pierdem timp pentru discutii noi din cauza ta ma?!?! Pai te defrisem ma de pe lumea asta.. pardon, te-am defrisat..

Nu te poti numi tu jucator .. Orice jucator din nBz poate avea trofeele alea amarate si rankurile pe care le-ai avut tu din sate de barbari si innobilari interne oricand.. E suficient sa se exprime: radule, da-mi satele tale si le are in secunda 1, pentru ca noi, pustiulica, nu avem ambitii individuale si nu dam doi bani pe rank-uri, chiar daca le avem si fara sa ne facem din ele un scop.. Ambitiile noastre sunt de grup si marcam o reusita nu cand ajungem pe locul 1, ci cand terminam un cluster vorbitor ca tine..



Iar nu ai inteles nimic,voi ati stat ascunsi in intentiile voastre de a va bate cu Class ati invitat jucatori in trib sa i inobilati (NU stiu cine un exemplu de jucator inobilat de voi miseleste),imi spui tu mie ca inobilam barbare atat timp cand eu inobilam din Class in timp ce voi erati in PNA cu ei,se vede pe statistica asta,imi ** tu ca ce jucatori sunteti voi,cand tu esti un jucator de cea mai joasa speta care dai mesaje la jucatorii care auzi ca vrea sa te inobileze si i intrebi de ce fac asta si le spui ca tu sti face split si sa se razgandeasca sa nu te mai atace,deci prietene ati jucat ca lasii Inbz pe aceasta lume,pana si dusmanii, Ilussion a recunoscut ca tribul Specii a jucat cu cartle pe fata,inclusiv eu,eu am declarat inainte de a intra pe lume ca ma bat cu Class pe cand voi ce ati facut,ati atacat jucatorii mici pe care nu ati avut moral,si dupa ce ati vazut ca restul triburilor au inceput sa se bata cu Class abia atunci ati rupt si voi Pna-ul cu ei,poti sa zici ce vrei ca chiar nu ma intereseaza,am scris doar adevarul aici,si cei care sunt integrii pe acest joc stiu ca am dreptate.


Ati maturat cu mine? poi omule de prima zi am dat stergere,tu crezi ca eu sunt sarit sa ma bat cu 90 la suta din harta,poi voi credeti ca asa aratati ce jucatori sunteti,cand atacati disproportionat,adica 90 la suta din harta contra un jucator? HaHaHa deci esti mare jucator ma,tu si Sebica ala,cica sa lasat ca lam blocat eu,adevarul e cu totul altul,i era frica ca incep atacurile de la Class,si el stie cand e atacat de un singur jucator el cedeaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Cu ce pana mea te-a ajutat ca ai fost rank 1 daca acum nu mai esti pe harta? hahahaha!

Spune tu cu mana pe inima, ai fost pe lumea asta mai mult decat o friptura grasa pentru noi? :D
 

DeletedUser38023

Iar nu ai inteles nimic,voi ati stat ascunsi in intentiile voastre de a va bate cu Class ati invitat jucatori in trib sa i inobilati (NU stiu cine un exemplu de jucator inobilat de voi miseleste),imi spui tu mie ca inobilam barbare atat timp cand eu inobilam din Class in timp ce voi erati in PNA cu ei,se vede pe statistica asta,imi ** tu ca ce jucatori sunteti voi,cand tu esti un jucator de cea mai joasa speta care dai mesaje la jucatorii care auzi ca vrea sa te inobileze si i intrebi de ce fac asta si le spui ca tu sti face split si sa se razgandeasca sa nu te mai atace,deci prietene ati jucat ca lasii Inbz pe aceasta lume,pana si dusmanii, Ilussion a recunoscut ca tribul Specii a jucat cu cartle pe fata,inclusiv eu,eu am declarat inainte de a intra pe lume ca ma bat cu Class pe cand voi ce ati facut,ati atacat jucatorii mici pe care nu ati avut moral,si dupa ce ati vazut ca restul triburilor au inceput sa se bata cu Class abia atunci ati rupt si voi Pna-ul cu ei,poti sa zici ce vrei ca chiar nu ma intereseaza,am scris doar adevarul aici,si cei care sunt integrii pe acest joc stiu ca am dreptate.

Bai N00b pufos, daca noi nu dadeam dovada de adaptabilitate si de diplomatie la vremea respectiva, tu erai out de atunci .. La cum stii sa te aperi tot iti luau Clas cu Eoel, tot! :D TOT!

Tu ma faci pe mine jucator de joasa speta, amaratule?
Cum sa zici ma tu asa ceva, cand ieri i-ai dat mesaj pe telefon lui Brencus sa il ameninti cu bataia .. Du-te ma si apuca-te de altele ca asta e joc de strategie, nu e pentru orice meltean cu apucaturi de cioban..
De-astia ca tine mancam la micul dejun, prapaditule..
 

DeletedUser

Am mentionat mai sus ca mi-am atins obiectivele,erau doua.

Editat.
1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.


Q
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Bravo tie! Ai stat o saptamana pe rank 1, ai facut poza la clasament si ai fost scos de pe harta! HAHAHA!
 

DeletedUser

Da am facut poza si am pus poza la pastrare,si tu ma gandesc ca ai facut poza cu contul cu care ai inceput si acum cu contul pe care joci acum,sau nu ai mai facut ca nu esti nici in top 20,a inteleg tu nu joci pt top tu joci in echipa de aceea vroiau sa te inobileze intern colegii tai si tu ai pus egoismul de o parte pt ca tu joci in echipa si ai folosit autofarmul sa fi banat ca sa le lasi contul colegilor bineinteles,asta ai facut,cu asta chiar inchei ca daca as continua sa iti mai explic cat de josnic esti ai incepe sa clachezi si poate mai si injura si nu doresc asta,noi pe extern trebuie sa dam dovada de bun simt si sa ** despre joc,deci o zi placuta va doresc ;)
 

DeletedUser42160

ia ziceti astia din class,daca v-am dat eu vreo informatie:)
app kenji,ti-am zis si pe privat..mai iesi si tu din casa,ca ai vazut soarele doar pe desktop

i-au dat lacrimile ca a iesit de pe harta:))))

PS: fac 1000 berbeci pe sate "speciale",care le dau la rupere de zid,restu cu 450-500,dar noobu crede ca berbecii ocupa locu in ferma daca-s mai multi de 300

Editat

Q
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32877

"astia din Inbz vorbesc ca mau ajutat la inceput poi au bagat 20 de ferme pe vreo 5 sate din care 3 au fost atacate,despre ce zeci de ferme ** aici "

- numai eu ti-am trimis 15 ferme + Orgasmatron 12 (asta doar din ce stiu eu..nu ma interesat cine cat ti-a trimis)
de juc din inbz care ti-au stat sitter cand erai atacat, ai uitat ?

"sebica19 si Immortal care ** fara ei,poi ei au jucat pana la 10 sate despre ce discutam aici,vai si amar de jocul pe care il presteaza."

-immortal spre deosebire de tine, e in continuare pe harta si are mai mult de 10 sate

"Iar nu ai inteles nimic,voi ati stat ascunsi in intentiile voastre de a va bate cu Class"
au fost ascunse pentru voi .. noi am stiut de la inceput ..

""ati invitat jucatori in trib sa i inobilati (NU stiu cine un exemplu de jucator inobilat de voi miseleste)""

nu stiu cine a fost inobilat ca urmare a nerespectari PNA

"Specii a jucat cu cartle pe fata,inclusiv eu,eu am declarat inainte de a intra pe lume ca ma bat cu Class pe cand voi ce ati facut,ati atacat jucatorii mici pe care nu ati avut moral,si dupa ce ati vazut ca restul triburilor au inceput sa se bata cu Class abia atunci ati rupt si voi Pna-ul ""

am asteptat sa dominam k54 inainte de a rupe pna cu class (spre deosebire de voi, obiectivu nostru e sa castigam lumea .. nu doar sa castigam un razboi)
 

DeletedUser38023

Da am facut poza si am pus poza la pastrare,si tu ma gandesc ca ai facut poza cu contul cu care ai inceput si acum cu contul pe care joci acum,sau nu ai mai facut ca nu esti nici in top 20,a inteleg tu nu joci pt top tu joci in echipa de aceea vroiau sa te inobileze intern colegii tai si tu ai pus egoismul de o parte pt ca tu joci in echipa si ai folosit autofarmul sa fi banat ca sa le lasi contul colegilor bineinteles,asta ai facut,cu asta chiar inchei ca daca as continua sa iti mai explic cat de josnic esti ai incepe sa clachezi si poate mai si injura si nu doresc asta,noi pe extern trebuie sa dam dovada de bun simt si sa ** despre joc,deci o zi placuta va doresc ;)



Pai? Frateeeee! e? Despre ce vorbim noi aici?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42160

ce suparat esti :p ia posteaza tu aici multimea de sate luate de tine de la dusmani:p sa vedem performana :D ca tot vorbesti de 1v1:p
cum ai luat trofeu dupa trofeu :) cand apari tu pe o lume se face liniste:D inobilezi sate de la dusmani pe banda rulanta:D

mai joc doar pe L29 ma,si sunt coplayer..nu stau sa ma laud cu "jumatate" din reusite
dar eu nu joc 1v1,eu joc pentru trib:) intreaba-mi colegii de aici,de pe L24,sau alte lumi unde am jucat cate sate le-am spart si le-am dat sa innobileze
Mai slab asa cum sunt eu,ma bat cu dusmanii,nu cu barbarele
Ne vedem cand s-o deschide vreo lume cu setari mai bune:)
 

DeletedUser29124

Eu nu inteleg de ce mai iasa acum pe extern cei din fostul trib specii sa/si exprime nemultumirile din moment ce si/au atins obiectivele?
Cred ca multi dintre noi am avut cate ceva de invatat din aceasta speciala, chiar daca am parasit/o prematur...
Eu unul am descoperit ca proverbul "pazeste-ma doamne de prieteni ca de dusmani am eu grija" este pur adevarat!
 

DeletedUser

Eu unu nu am iesit pe extern sa-mi exprim nemultumirile, doar am raspuns unora din fostul clasic care se cred mare jucatori .. Asa de mari jucatori incat nu au putut sa-si creasca un cont singuri, iar acum se afla pe harta doar ca au cumparat conturi sau sunt co-playeri.. Restul e can-can, am disparut de pe harta asta e.

Mult succes celor din nBz . Si cu asta am terminat orice comentariu legat de aceasta lume .

Tu votbesti bai geax alias jaxu ...esti varza.ia inumara cate sate ai luat tu la interne.

Da asa e sunt varza, exact am fost sclavul lui kenji. Poate acum vei fi si tu multumit :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in genunchi in fata lui zen pe L26/ pe prima speciala ai fost pus in genunchi de clasic :D cred ca iti cam place sa stai in genunchi :p fa si tu o rugaciune

Iarta-mi pacatele,rautatea,lacomia,necredinta,
Am gresit de multe ori dar Alina-mi suferinta.

:D
nBz acum stie pozitia ta favorita :D
tu vezi aici performanta?
http://roc1.triburile.ro/hall_of_fame.php
puteti intra pe toate specialele care apar si tot nu faceti performanta....nu stiti sa jucati

invatati sa jucati ca altfel nu mai scapati de statul in genunchi

o sa urmarim evenimentele sa ne mai distram si noi



Nu stiu cat de bine ma cunosti tu pe mine dar ai face bine sa te mai documentezi
Nu imi pasa cine esti
Am zis sa te salut si ma bucur ca imi acorzi o importanta deosebita , daca imi urmaresti contul
PS sa imi fac si pagina de faceebook pentru tine ca sa mai discutam frustrarea ta ????
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus