Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

deeyushka astăzi la ora 10:16
o prostie.greseala din cauza mouse-ului nesuferit.
am dat pe 'propuenere de pace' la razboiul cu wanted.am retras-o imediat.
nu urlaaaaaaa.

minora blonda astăzi la ora 12:06
:)))

asta ca sa nu se interpreteze altfel.... deea urmeaza sa fie innobilata intern :D
 

DeletedUser

Da,ti-ai gasit in sfarsit un motiv bun pentru a face chestia asta.
Te cunosc eu,de cand astepti momentul.. :D

Scuzele mele de rigoare adresate tribului Wanted,nu intentionam sa va induc in eroare.
 

DeletedUser

poti dar doar dupa ce implinesti macar 14 anisori....

Side 1:
Tribes: Crazy, Future
Side 2:
Tribes: WANTED

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 50
Diferență: 19

Side 1:
Tribes: Crazy, Future
Side 2:
Tribes: WANTED

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 9
Diferență: 6

felicitari wanted. fara sa vreau sa fiu ironic dar dupa vreo 3k de atacuri dintre care mai mult de o treime reale nu e chiar rau pentru noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai treci numai prin Td;tot 14 anisori plus alti cativa ai mei vezi tu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deea, eu nu sunt inca extrem de convins ca ai macar 14 anisori. Daca ai avea macar 14 anisori, nu ti-ar fi scapat nesuferitul ala de maus in toate directile. App tu iesi in oras cu roacari ? Mami tau stie?:D
 

DeletedUser

Din moment ce este topicul Crazy si toti cei implicati sunt membri Crazy, nu ar fi drept sa nu se bage peste noi nimeni, atata timp cat este respectata limita de bun simt? Poate gresesc.
 

DeletedUser

d`abea acuma va incepe crazy sa piarda teren
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cata veseli ca sta sa cada crazy:) acuma vedem si noi unde erau cei ce ne doreau disparitia:) cata ipocrizime pe unii(sau pe toti).
 

DeletedUser

de ce nu aparati contul rambo ?
dupa ce ca l ati bagat acol il lasati si asa aiurea :))
 

DeletedUser

@KingFlex : Sorry,oboseala,graba si curiozitatea n-au fost compatibile astazi :))
A iesit propunerea aceea,total nepotrivita.Promit sa nu va mai dau sperante desarte. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:* fiind vorba de scumpa de tine , si ca e prima data , se accepta :D dar sa nu se mai intample :D
 

DeletedUser

Renzor ca sa nu te mai si astepti la un raspuns, ti-l dau eu acum. Nu cred sa fie problema cuiva dintre domniile voastre ce se intampla in ograda Crazy, de asemenea daca mie mi-a fost atrasa atentia de nenumarate ori sa nu mai fiu pe langa subiect de catre minunati nostri moderatori, ma vad nevoit sa va subliniez si eu acest fapt. Ori democratie la toti, ori avertismente pe banda.

EDIT :

Flex, Bogdan stie prea bine la ce se refera, daca tu nu cunosti situatia, te rog tine aproape.


Deea, ai fost minune, mi-am inceput ziua razand, cand am vazut propunerea de pace catre WANTED.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Flex, Bogdan stie prea bine la ce se refera, daca tu nu cunosti situatia, te rog tine aproape.

imi imaginez ca stie la ce se refera, dar daca are de gand sa continue in ritmul asta , ii sugerez sa renunte de pe acum ; daca are ceva de spus , sa spuna pt toata lumea, daca nu , sa tina pentru acasa ce vrea sa posteze stiind doar el la ce se refera.
 

DeletedUser

@KingFlex : scumpa de mine,huh? :)) bre,vezi ca te acuza de fraternizare cu dusmanul.. :D

@Lorin : minune? ee,asta-i buna.mie numai minune nu mi se parea :D nu vezi?are motiv blondu' sa trimita nobilii prin satele mele.
 

DeletedUser5809

Nu poate omul nici sa doarma ca voi incepeti.:(

Nu v-am bagat in vacanta direct, dar va avertizez, daca mai bateti campii cum ati facut azi noapte si azi dimineata, nu ma intereseaza ca este doar o mica aluzie la discutiile anterioare, aveti ban direct.
 

DeletedUser

S-a facut curatenie la mesajele de aseara, off, trebuia sa fie lasate si astazi sa mai radem si noi putin...

Pentru tot tribul crazy, situatia si adevarul este asa, voi aveti cativa instigatori, sau conturi cu care faceti pe forum tam-tam, daca va permiteti sa ne luati la misto sa fiti pregatiti sa si primiti, din experienta mea cand vreau sa fiu tigan si sa fac misto si scandal apoi sa va tineti, ca am cu ce sa fiu foarte rautacios, daca voi nu va abtinetis i nu va tineti provocatori in frau va urma si alte episoade interesante, avem destule de dat din casa..:)

Nota 10 pentru KinGFlex, nota 6 pentru Anonimus ( ca a reusit intr-un final sa nu mai posteze ) si nota 3 pentru bogdanbasa care de obicei vorbeste gura fara el..


Sefuu' am postat in acelasi timp, scuze...e ultima.
 
Sus