Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

Cine KinGFlex, apoi nelule ce nu mai stiti voi de el este ca substanta din care e facut este ignifuga:D, si noi avem printscreen la tot:rolleyes:, da putem face alt show, alta caterinca, alte dume, alte fapte, atata timp cat ne provocati raspunde-mi cu aceeasi moneda sau mai rau, daca va limitati la joc si fara atacuri la persoana vor fi discutii civilizate..:p
 

DeletedUser

Tot voi sunteti victimele? Vai si amar de societatea in care traim. Remus voi instigati si voi va legati de persoane si tot voi sunteti victimele, mereu ati facut asa.

In alta ordine de idei, sa se uite Flex bine peste contul lui sa vada daca nu-i lipseste ceva :D, cadou de la mine. Daca nu reusiti sa vedeti care-i buba, nici o problema peste ceva timp va voi arata.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Side 2:
Tribes: WANTED

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 8
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 88,955
Diferență: 88,955

chart
 

DeletedUser

Scuze Renzor, trebuia sa mentionez ca nu ma refer la sate. Statistica este corecta, WANTED s-a ales cu 8 satulete de la noi in ultimele 24 de ore.
 

DeletedUser

Banuiesc ca e un sat de barbari .. asta este, luam altele ca are crazy sate / are balta peste ;)

Tot voi sunteti victimele? Vai si amar de societatea in care traim. Remus voi instigati si voi va legati de persoane si tot voi sunteti victimele, mereu ati facut asa.

In alta ordine de idei, sa se uite Flex bine peste contul lui sa vada daca nu-i lipseste ceva , cadou de la mine. Daca nu reusiti sa vedeti care-i buba, nici o problema peste ceva timp va voi arata.

Daca analizezi bine tot ce am scris eu, KinGFlex si tu, ai fi vazut ca tu incepi si apoi ne luam de tine ca prea ti-o iei in cap si ai inceput sa nu-ti vezi lungul nasului' ( asta nu e jignire/ este un fapt = concluzie ).:D
 

DeletedUser

Voi deseori intepati si instigati, eu deseori doar raspund, alte ori instig eu. Aici s-ar spune, ca este exact locul pentru asa ceva, dar dupa cum spunea si Nelu, Flex si indeosbi tu, va jucati cu focul. Eu unul tot sper sa nu mai am de ce sa ma leg si sa ma retrag o perioada de pe extern.
 

DeletedUser

Fratucu' eu stau la mare asa ca am unde sa ma sting daca ma incalzesc prea tare...lasa ca si tu stai la piscina, pe langa ea sau prin ea nu am inteles prea bine:D.

Nelu zice ca KinGFlex se joaca cu focul, acum tu zici ca eu, pai hotarati-va, eu daca in joc ma plictisesc ce sa fac si eu stau pe extern:rolleyes:

Pai mie imi place sa atac si sa fiu atacat, mai ales cand ma ataca cineva ii mai iau si sate pe blat, asta inseamna atentie distributiva, pana acum a fost numa' mic dejun pana sa trecem la masa de pranz ..e cale lunga ce sa fac si eu daca voi imi serviti numai aperitive:(, ma asteptam sa fiti mai tari/ rebeli / incisivi la cata propaganda va faceti singuri, dar ...:confused: ( nu se demonstreaza si in joc, unii cu teoria alti cu practica ), na sa vada si ochii celorlalti ce parere aveti voi despre voi si despre mine..si mai zice lumea ca ma iau de voi degeaba:rolleyes:




Uploaded with ImageShack.us
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iti ureaza Razvan de bine si mentioneaza ca scorul este tot Gogu 2 - Aliat 0 si dupa tur-retur.
 

DeletedUser

Nu spune ca si cele doua sate sunt luat de mine de la crazy si el le-a recuperat in scurt :), sa-si umfle muschii si sa-mi ia sat pe bune, sa ma surprinda cu ceva inteligent, o schema, o strategie, ceva acolo sa imi dau si eu cu parerea despre el daca stie sau nu acest joc, momentan nu m-a dat pe spate, este un player ca 95% din cei ce joaca acest joc, mai degraba slab, joaca defensiv mult, apoi daca ai sate unite si 90% din cont defensiv sa ma scuze, este cel mai tare jucator de triburile, go go go ..gogule, forta fie cu tine, mister goguforta :))
 

DeletedUser

Data Eveniment
19.02.
19:35 Tribul a retras oferta de pace către Crazy.
19.02.
19:35 Tribul Crazy a propus pacea.
18.02.
10:14 Tribul Crazy şi-a retras oferta de pace.
18.02.
10:14 Crazy a propus tribului pacea.

Hmm :-?
Propuneri, propuneri !
Cine se mai scuza ca s-a jucat cu butonasele de data asta? :D
 

DeletedUser

Din nou ALIAT isi permite sa batjocoreasca un jucator Crazy, sper ca macar tura asta sa se ia masuri, sau la el nu se aplica astfel de reguli?

19.02.
19:35 Tribul WANTED şi-a retras oferta de pace.
19.02.
19:35 WANTED a propus tribului pacea.


Care-i la butoane?
 

DeletedUser

Ce faci tu e dublu post si iti iei ban, specifica unde batjocor si pe cine ca sa stiu ce iti raspund.
 

DeletedUser

Tu esti Flex varianta 2.0? Pa-lizzzz. Oricum, multumesc pt informatie, daca nu ma uitam mai atent la atentionarea ta, nu as fi vazut optiunea de "stergere", omul cat traieste invata.

ALIAT trebuia sa fi citit mai atent, poate ai probleme cu atentia, eu stiu. De asemenea, daca nu vezi unde ai luat in deradere, implicit lipsind respectul cuvenit, unul din membri Crazy, recomand sa-ti faci un control oftalmologic, poate-poate vezi dupa.
 

DeletedUser

Tu esti Flex varianta 2.0? Pa-lizzzz. Oricum, multumesc pt informatie, daca nu ma uitam mai atent la atentionarea ta, nu as fi vazut optiunea de "stergere", omul cat traieste invata.

ALIAT trebuia sa fi citit mai atent, poate ai probleme cu atentia, eu stiu. De asemenea, daca nu vezi unde ai luat in deradere, implicit lipsind respectul cuvenit, unul din membri Crazy, recomand sa-ti faci un control oftalmologic, poate-poate vezi dupa.

Cred ca mai degraba s-ar cuveni sa-ti faci o autocritica, mai intai sa-ti instruiesti colegi ca din moment ce aduc adjective/ injective/ epitete/ metafore la adresa mea imi subscriu dreptul sa dau o replica...acum o intrebare de baraj:

Am luat in deradere, am dat dovada de lipsa de respect fata de gogu' sau alt membru crazy inainte sau dupa ce a-ti facut-o voi?
Tu esti hotul care striga hotii', inca nu a dedus mintea ta geniala ca eu raspund doar celor ce fac afirmatii la adresa mea false, mai degraba mitocanii, celor ce ma insulta...etc.
Da tu dovada de buna credinta si ia acea pauza de pe forum extern cu care te tot lauzi, ti-ai face un bine...zic eu.
 
Sus