Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

in MeTe au fost niste jucatori foarte buni:)...ma rog...printre cei 1500 au fost cativa xD

in Gloria am presupus ca sunt....n-am fost nici in MeTe nici in Gloria deci e posibil sa gresesc
 

DeletedUser

uite...care are timp din NOI...uitati-va pe harta pe langa mine(am acelasi nume si in joc) si spuneti-mi un jucator valoros din NOI....nu ma refer la puncte...

nu stiu...unul care s-a remarcat prin ceva:)
 

DeletedUser

nu vreau sa intru in asemenea discutii si nici sa ma bag in ce nu stiu. sunt convins ca in orice trib exista jucatori buni. respect pentru fiecare atata timp cat demonstreaza asta...

... cat despre Crazy, multumesc pentru urari, multumesc pentru interes (sincer imi era putin teama ca nu va interesa pe nimeni si vorba colegei si sper prietenei mele doris, "nelutu, esti nebun? astia din gloria si killer nu citesc nici forumul lor, tu postezi pe extern?!!"), multumesc pentru urari, maine sper sa postam o statistica frumoasa. vreo 15 nebuni sunt pe joc in momentul asta trimitand atacuri. si poate si mai important decat atat... razand... vorbind... fiind prieteni.
 

DeletedUser

:)...ma...eu va urez succes...

cat despre relatia tribului tau cu al meu (crazy si fremen) nu stiu ce sa zic
de fapt...am ce sa zic:
"voi ati inceput razboiul"

sunteti un trib bun si momentan rezistati , de fapt statisticile sunt de partea voastra
insa mai e timp:)

respect
 

DeletedUser

corect. noi nu ne consideram in razboi cu voi. v-am atacat pana acum dar nu organizat. e un simplu rosu neutru pe harta. singurele noastre indicii despre acest razboi sunt declaratiile lui novomatic, atat. bafta oricum!
 

DeletedUser

Side 1: Crazy

Side 2: Gloria

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,722
Tabăra 2: 0
Diferență: 64,722

image.php


asta e. poate speram la mai mult dar vor veni si zile mai bune :D
 

DeletedUser6843

e intresant ceea ce ai postat...insa e o mica chestie in statisticile prezentate...cuceririle totale ale triburilor rivale nu au nici o relevanta fata de conflictul vostru. dupa cum se vede si pe harta, voi va bateti doar cu o mica parte a tribului Gloria. dar va felicit pentru rezultatele stricte legate de acest conflict.
acum putin offtopic si imi cer scuze :) :
de multe ori uitam ca exista si altceva in afara de triburile mari. chiar am cunoscut liderul unui trib minuscul, pozitionat langa tribul NOI si care lupta din greu in fata acestuia, ceea ce e de admirat. si lupta chiar bine, cauta sa faca aliante cu inamicii tribului NOI, chiar daca unele sunt lipsite de valoare din cauza pozitionarii lor pe harta. dar sunt acolo...fac parte din echipa. este vorba de tribul DotA (locul 60 si ceva in top)

Scoate buletinu,uita`te ce varsta ai,trage aer in piept-odata si inca odata.Opreste`te din tras aeru in piept.Asa se fac mai nou razboaiele?
Dai dovezi de diplomatie la altii?te`au concediat cei din DHBM pentru ca erai si esti prea slab pentru acest joc si acum iti cauti JOB?Cand o sa facem academie cauta-ma.


Imi cer scuze de spam tribului Crazy,dar ma ardeau degetele,oricum frumos raspunsul vostru nu v`ati dat seama ca exista membrul de mai sus.
 

DeletedUser

Side 1: Crazy

Side 2: KILLER Gloria

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

image.php


sau poate e doar bafta.... ma intreb cat va mai tine :D


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,200
Tabăra 2: 7,886
Diferență: 121,314

image.php
 

DeletedUser

incepe sa apara o problema.... tot mai multi playeri din gloria si killer parasesc aceste triburi de teama noastra si migreaza in NOI. sper ca asta sa nu ajunga sa afecteze bunele relatii pe care le-am avut pana in acest moment. :(
 

DeletedUser4920

Vorbeste minima x x x ......nimic mai mult ....




P.S nu mai ai sate de barbari in zona sau oameni ce se lasa de joc ?


Poate mai cresti si tu :D
 

DeletedUser

poate vom pica sau poate nu. dar va asteptam cu cea mai mare placere sa fiti voi cei din cauza carora vom pica.... :D

Side 1: Crazy

Side 2: KILLER Gloria

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49,337
Tabăra 2: 0
Diferență: 49,337

image.php


subtire...
 

DeletedUser

buna seara, tuturor
intre alte atacuri o sa predam in continuare o noua lectie simpaticilor nostri dusmani din gloria si killer, se pare ca e mare nevoie. incepem cu o scurta statistica:
Side 1: Crazy

Side 2: Gloria

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123
Tabăra 2: 24
Diferență: 99

Side 1: Crazy

Side 2: KILLER

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 7
Diferență: 33
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

booon... astazi vreau sa discutam despre apararea unui sat. carnetelele si pixurile, baieti si fete... chiar si tu, rufty, m-ai uimit cu atacurile tale de azi! de la unii ma astept ca e mai greu dar de la tine, jucator respectat de 400 k nu prea stiu ce sa zic.

pentru a apara un sat de oamenii aia rai, nobilii, care vin sa iti fure truda ai mai multe solutii:

1. blindare. in general cand folosesti acest termen te referi la a strange in satul respectiv cat mai multe trupe posibil. personal mie mi se pare o metoda rudimentara. merita atunci cand esti relaxat, iti sunt atacate putine sate si ai timp sa duci acolo cu adevarat multe trupe. are avantajul ca distruge tot atacul adversarului si un timp il calmezi asa. dar daca nu strangi multe trupe mai degraba pierzi tu decat el asa ca... rudimentar.
p.s. johnny2010... am uitat sa iti spun sa nu mai ataci pe spor de noapte, nu e asa?! scuze... ce rau pot sa fiu... in cazul tau va functiona blindarea.

2. evitarea. uneori cand nu ai suficiente trupe pentru a blinda sau pur si simplu iti e prea lene mai exista o alta solutie: scoti trupele din sat, lasi partenerul de dans sa savureze primele rapoarte castigatoare, ii lasi primul nobil sa treaca, al doilea scade si el adeziunea... tensiune... tensiune... si pac pac pac. raport rosu. ultimii doi nobili mor. ai readus trupe, fie cele din sat fie altele.
idevil.... iti spune ceva faza asta? tie azi ti-am facut un serviciu si ti i-am omorat pe toti patru. dar nu eu sunt de vina... ar fi trebuit sa repetati bine prima lectie. v-am explicat bine atunci ca nu se lasa spatiu intre curatare si nobili. in nici un caz ore intregi :rolleyes:

3. metoda mea preferata. maine va vom oferi in direct o mica demonstratie... esti baiat sarac, nu prea mai ai trupe, te-a parasit si iubita, ai zeci de atacuri pe un sat... oare ce sa faci? blindat nu, evitat nu, disperare maxima.... pierzi satul. si la o secunda dupa ce l-ai pierdut trimiti acolo un atac sa vada ce mai e nou. si la o secunda dupa atac mai trimiti si 1-2 nobili care oricum ti se ingrasa degeaba pe acasa. si... surpriza... ai din nou sat....
sau altfel spus... aligator08.... degeaba trimiti 17 atacuri daca nu stii sa trimiti si sprijin exact dupa. dar asta vei descoperi singur maine :D

baieti si fete, asta a fost lectia din aceasta seara. am ras bine astazi, vom rade bine si maine... sper totusi sa va faceti temele mai bine data viitoare, e de mult plictisitor jocul cu voi. hai ca puteti! faceti un efort, va rugam!!! eu inca mai sper... :eek:
 

DeletedUser

Si pentru ca nu am avut "atatea pe cap" am reusit sa-ti sorb cuvintelele, sa zicem ca incepe sa functioneze vrajeala ( asa putin ). La cate ore de teorie si practica dai, ma inscriu si eu la meditatii ( plata o discutam pe alta lume ). pupici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) cu cea mai mare placere lidia. astept atacurile tale si ale oamenilor cu adevarat adevarati de acolo.... dar pana una alta.. nu te tenteaza putin crazy???

[si ca o paranteza... va rog.... ajutati-ma..... megalomania imi creste la cote dramatice..... nu vreau sa pierd controlul.... refuz sa cred ca dupa zile si zile de atacuri-si azi noapte au fost vreo 40- gloria inca nu a reusit sa imi ia vreun sat de pe contul pe care il apar. mai am putin si ma cred zeu si asta nu e deloc bine ]
 

DeletedUser3357

@ n109ud :

Vrei sa iti demonstrez ca eu iti cuceresc sat si nu poti sa imi pacalesti nobilii : nici prin evitare, nici prin recucerire... ( sa pot curata satul bineinteles ).
 

DeletedUser

nu ma intelege gresit, nu ma cred invincibil, dimpotriva. ai avea toate sansele. sunt convins ca orice jucator peste hai sa spunem medie poate sa faca asta cu un jucator de talia lui sau mai slab :) nu ma dau grozav. sincer... incerc doar sa ii intarat putin pe dusmani...
 
Sus