Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Side 2:
Tribes: WANTED

Timeframe: 18/02/2011 00:00:00la20/02/2011 18:26:39

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 27
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 292,581
Diferență: 292,581

chart



ce naspa !!!!!!!
 

DeletedUser

Tot voi sunteti victimele? Vai si amar de societatea in care traim. Remus voi instigati si voi va legati de persoane si tot voi sunteti victimele, mereu ati facut asa.

In alta ordine de idei, sa se uite Flex bine peste contul lui sa vada daca nu-i lipseste ceva :D, cadou de la mine. Daca nu reusiti sa vedeti care-i buba, nici o problema peste ceva timp va voi arata.


mie nu imi lipseste nimic :D nu stiu tie daca nu cumva iti lipseste ceva .. ti-ai facut inventarul la sate ? :D si asa nu ai multe , deci nu ai multa bataie de cap :)

cat despre statistica ... hrr , chiar nasol :D
 

DeletedUser

Tu chiar crezi asta, eu zic ca sa dus sa dea atacuri de la codrin23 si ceilalati din zona pe WANTED, ce sa faca si el cand vede ca faimosul trib crazy este atacat pe toate granitele, nemuritorii sangereaza si gusta putin din paharul esecului... ei sunt nemuritorii, viva ..ole...traiasca tovarasii si prietenii :)

Ei nu joaca pentru sate ci pentru prieteni asa ca pot sa ramana si prieteni in continuare si sa dea mass delete...
 

DeletedUser18437

Tu chiar crezi asta, eu zic ca sa dus sa dea atacuri de la codrin23 si ceilalati din zona pe WANTED, ce sa faca si el cand vede ca faimosul trib crazy este atacat pe toate granitele, nemuritorii sangereaza si gusta putin din paharul esecului... ei sunt nemuritorii, viva ..ole...traiasca tovarasii si prietenii :)

Ei nu joaca pentru sate ci pentru prieteni asa ca pot sa ramana si prieteni in continuare si sa dea mass delete...

sangeram ? :))
dar o facem sub ziduri lvl 20 :D
.fos-ulica esti dezamagit,a ? :confused: :rolleyes: :)))
 

DeletedUser

tinand cont de faptul ca eu am deschis acest topic cred ca am dreptul sa cer sa fie inchis temporar cel putin. am luat-o razna si unii si altii, nu mai merita doar sa ne certam pe aici. poate dupa ce ne revenim si redevenim capabili sa purtam o discutie civilizata isi va avea rolul din nou. spor la joc tuturor!
 

DeletedUser

Subiect redeschis la cererea initiatorului.
Mult succes si amintiti-va de regulament. :)
 

DeletedUser

multumesc.

minora blonda astăzi la ora 17:48
am stiut dintotdeauna...ce o sa va scriu la sfarsit. ce nu am stiut era ce pot sa mai spun eu pe langa, mi se parea ca in mesajul acelui coleg pe care putini ni-l mai amintim era spus tot.

o sa imi permit sa reproduc ce a spus el. o sa imi permit sa adaug si eu ceva. si o sa va rog, dragii mei, ca de acum sa ma lasati singur. pana la urma asta mi-am dorit, din ziua in care alaturi de adi am infiintat crazy. sa crap in sange, in mandria mea, in prostia mea, stapan din rasa de stapani. stapan din rasa voastra de oameni adevarati. ce nu am crezut ca se poate intampla a spus-o deja florin pentru mine. va multumesc, dragii mei. Va multumesc mult. iertati-mi aroganta dar [ally]crazy[/ally] se opreste aici. adi va saluta.

...Numele meu este Florin,ca jucator PUMNDEFIER.Imi pare rau ca nu am v-am cunoscut pe toti dar prin cei pe care i-am cunoscut imi dau seama ca toti sunteti numai unul si unul (altfel nu erati in tribul CRAZY :) ).Vine o vreme in viata cand cu totii trebuie sa renuntam la un lucru in favoarea altuia,cu toate ca nu este usor.Imi pare rau ca trebuie sa renunt la acest joc dar ma bucur ca am castigat mult mai mult decat niste razboaie,am invatat ce inseamna respectul,taria de caracter,loialitatea si nu in ultimul rand ONOAREA.A fost o ONOARE pt mine sa joc alaturi de fete,femei,copii,baieti si barbati acest joc...



http://www.youtube.com/watch?v=CXV5pDO-oQo&feature=related
 

DeletedUser

"Plecarea nu e intotdeauna un abandon,este si un mod de a pastra ceea ce ai trait, daca stii sa pleci inainte de a fi prea tarziu..."

Gandeste putin,Hector..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

daca ati fi abandonat atunci cand inobilati la greu in k13 v-ash fi crezut :)) acum cand sunt deja peste 8 luni de cand singurul vostru scop a fost sa nu pierdeti prea multe sate pe zi, imi vine cam imposibil sa cred :))
 

DeletedUser

legend, nici macar acum nu te poti relaxa? esti cel mai bun adversar de care am dat pe jocul asta, dupa fratele doeion dar el nu e om, e legenda. si acum insisti sa iti bati joc de asta cu posturi de gradinita?! joaca, harta e mare.
 

DeletedUser

Stii Hector,doua persoane pot privi acelasi lucru,si pot vedea ceva total diferit.Asta ca sa iti spun frumos,pentru ca suntem OAMENI.


Ma cunosti,Nelu..
 

DeletedUser16415

haide ma baieti trebuie sa fiti mai veseli putin. orice sfarsit inseamna un nou inceput.
trebuie sa recunosc ca mi-a placut sa ma distrez cu voi :)) si mai ales sa fac misto de cativa de la voi :))

tare curios sunt ce urmeaza. dar dupa cum prevad eu lucrurile s-ar putea sa ma las eu mai repede de joc decat unii dintre voi :)) si asta pentru simplu fapt ca nu voi accepta manevrele ce se vor face =))) si cred ca asta ma distreaza cel mai mult :))

de un singur lucru ma bucur doar si sper : Rugzila a cedat.
 
Sus