Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

Lorin foloseste Skype, dar de la persoana care sunt la mascarici, este o cale deosebit de lunga prietene. In umila-mi opinie, consider ca am facut indeajuns. Orice conversatie viitoare cu itne este total inutila si o pierdere imensa de materie cenusie si resurse de orice fel. Hai PA.
Vorbeste frumos, te-am mai iertat ca mai ai un pic si intri in vacanta dar exagerezi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

legend, partial iti dau dreptate, unde cred ca exagerezi deja nu mai vad rostul de a comenta, am facut o alegere si tra sa mi-o asum. bafta tuturor celor care continua, sa aveti un joc frumos!
 

DeletedUser16415

legend, partial iti dau dreptate, unde cred ca exagerezi deja nu mai vad rostul de a comenta, am facut o alegere si tra sa mi-o asum. bafta tuturor celor care continua, sa aveti un joc frumos!

chiar as vrea sa comentezi :)
poate ne spui si ceva de alegerea ta.
 

DeletedUser16415

Jucător mrmayster

Puncte: 9.166.297
Loc: 133
Inamici învinşi: 533.628.760 (21.)
Trib: -
Sate: Caut Trib.Pentru oferte PM !

PS: nu stie sa faca publicitate si m-am gandit sa-l ajut ... oferte?
 

DeletedUser16415

Cum ai trimis atacuri la secunda, de pe 2 conturi complet si total diferite pe un cont oarecare? (iti spun in privat, daca esti curios pe care anume)

probabil pentru ca nu eram logat si pe celelalte , m-am rezumat la 2 :D :D :D

nu stiu sa mai fi atacat la secunda de aprope 1 an de zile. insa astept sa zici detaliile :)
 

DeletedUser

nu v-ati saturat de atata razboi?! cata vreme mai era si pe harta poate merita, acum... lasa lorine ca dau tot eu berile :)
 

DeletedUser

Veniti la mine la Constanta ca va dau eu vin de Murfatlar cat vreti si coniac Zaraza ca si aperitiv..:)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

o sa venim aliat. nu zice de 2 ori ca o sa te trezesti cu o turma pe cap :D :D :D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

felicitari vero si dani pentru victoria de pe lumea clasica!!! ca si coleg m-ati stors cu ritmul vostru de joc si perseverenta voastra, la dusmani nici nu vreau sa ma mai gandesc prin ce trec :D maine seara se va bea temeinic, metodic si cu multa abnegatie in cinstea voastra.
 

DeletedUser

din cate vad eu au dat stergere doi dintre cei mai buni si mai perseverenti "dusmani" cu care am avut deseori (ne)placerea de a lupta candva pe aici. tot respectul pentru TitusPullo si Legend of Hector, bafta in toate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

din cate vad eu au dat stergere doi dintre cei mai buni si mai perseverenti "dusmani" cu care am avut deseori (ne)placerea de a lupta candva pe aici. tot respectul pentru TitusPullo si Legend of Hector, bafta in toate!

hehe :D:D:D a renuntat si el :)) numi vine sa cred :rolleyes:
*2conturi 1 jucator :)
 
Sus