Razboaiele speciala1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

vai imi este mila de cei cu masinile de gogosi :(( o sa fie in stare sa le ia toate gogosile :)) ca sa recupereze paguba de la INNO

John leguizamo stai linistit ca face pe victima dar daca el era in situatia voastra va ataca fara sa va mai spuna ca rupe diplomatia
asa ca nu-l crede el este un Pinnochio al triburilor , dar la el multimea vida ca, caracter este deja prea mult

PS am mutat mascota DARK la altul :))

cu ce sa atace? nu au apucat sa creasca barbarele, facute in mare parte de noi, cu defensiva lor nu aveau cum sa faca ferme-barbare
 

DeletedUser30910

Starea Zen e starea in care:
Informatia din mintea ta e in conformitate cu informatia din jurul tau.
:)Atentia ta e indreptata asupra informatiei exterioare si nu se impotriveste ei.
:) Mintea ta e deschisa la fluxul continuu de informatie din afara si ii permite sa intre in interiorul tau.
:) Mintea ta si prezenta ta sunt una.
:) Prezenta genuina, pura, continua.
:)Nu te impotrivesti la nimic ce vine din exterior, ii permiti sa intre in interior.
:)Asculti pe cineva si il intelegi, in tot ce spune
:)Esti atent la tot ce te inconjoara, iti dedici intreaga atentie.
:)Privesti ceva profund, cu toata atentia ta.
:)Esti deschis, nu respingi nimic, nu te impotrivesti.
:)Esti in ritm cu fluxul de informatie care vine din jurul tau catre tine, si nu ramai in urma, esti tot timpul in ritm cu acesta.
:)Vocea interioara care ne vorbeste in continuu, acel monolog care ne alimenteaza neintrerupt cu informatie este inlocuita de tot ce ne inconjoara, si mediul inconjurator devine furnizorul de informație continua.
:)Vezi lucrurile asa cum sunt, pentru ceea ce sunt.
:)Starea in care ceea ce crezi tu despre ceva este înlăturat, și nu te condiționează, nu te împiedică sa vezi lucrurile asa cum sunt.
:)Vezi ceea ce este, nu ce vrei sa fie, nu ce crezi ca este.
:)Esti aici, acum.

Referitor la starea de ZEN, nu vad aici nimic care sa corespunda adevaratului ZEN:rolleyes:

-=Unknown=- în data de 14.10.2012 la ora 22:32Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
Pai, i-a zi nu ti se pare normal sa faca una ca asta, daca altii umbla si le demoleaza doar sa nu fie inobilate si sa aiba ei ce farma!

nu asta e scopul barbarelor? sa le farmam?
adevaratul razboi a fost cu barbarele si pe barbare, nu au vrut sa inteleaga decat poate prea tarziu...

rmazizou în data de 14.10.2012 la ora 22:53Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
Raportul nu a fost găsit.

pana aici a fost....cine imi mai innobileaza ferme unde atac il innobilez de urgenta.....nu se poate asa ceva.....nu stau zilnic sa refac scriptu......nici nu cred ca a rezervat satu.....azi lam mai farmat de cateva ori si acuma deja ma rup in el....cine vrea sate gratis sa mearga dr*****i in margine ca is o gramada
 

DeletedUser35811

:) Ce obsesie mare ai tu oltene fata de mine si chiar ma bucur asta ca iti dau atentie ;)))
Uite ca de data asta "noobul" o sa te scoata pe L26 si trimita unde ti-e locul: departe de RL! (asta poate ai uitat de promisiunea ca eu o sa iti i-au ultimul sat :))
Si legat de ce s-a intamplat aici, nu eu am facut diplomatiile, iar in cel pe care a facut diplomatiile am avut toti incredere si de fapt a cam dat cu "bata in balta", bineinteles nu el e de vina, ci poate caracterul "aliatilor"!
Si APP: sa ii zici lu "tanti georgeta" sa mai vina si data viitoare cu demolari, dar mai cu forta ca sa imi iau si eu punctele premium la sfarsit pentru inamicii invinsi :)))


Ce facusi Dark-ule..ti-ai pierdut spionii si nu mai stii ce face georgeta...??vaiiiiiiiii..sa-mi dea lacrimile cand ti-am citit postarea.marele jucator corect de pe Triburile..a luat teapa:)

Ai uitat cum aveai pregatite trenuletele langa satele noastre si cand ai fugit in Zen..ai dat cu nobilii pe satele noastre goale??
Sa inteleg ca ti s-a platit cu aceiasi moneda??Nu mai are cine te apara aici??

Ai pregatite tiketele..pe cine mai scoti din joc..??
Sa iei satele unui jucator nu esti in stare,doar prin banari sa rezolvi si tu ceva.

Apropo..lumea 26 a fost cea mai urata lume de pe triburile.ro si doar datorita voua,celor care in loc sa va demonstrati valoarea in joc,v-ati ocupat doar cu magarii.
 

DeletedUser40272

georgeta, aici nu a fost vorba de asa ceva...
Sa inteleaga toata lumea: au venit cu laudele lor de pe l26 si i-am crezut mari jucatori, tinand cont ca SFR avea alianta cu TOM, s-a dorit aceasta alianta pentru a curata rapid continentul, pentru a merge mai departe, exact ceea ce faceti voi acum...numai ca "marii" jucatori in loc sa faca ce s-a stabilit inainte de a se face aceasta alianta, faceau mereu pe dos, era o regula cu barbarele, sa nu se innobileze daca nu au 1500+pct, puteti vedea si voi cate au innobilat (ei au considerat barbarele sate de jucatori, se grabeau sa curete k55, se miscau bine cu barbarele, numai ca scopul nostru nu era acesta si ei stiau foarte bine asta)

Reclamatii zilnice, ei cica le dau mustrari, nu merita concediati/innobilati...si-au batut joc de noi, iar noi nu puteam accepta asta la nesfarsit...am zis ca poate se vor indrepta, dar pe naiba...

E ultimul meu post referitor la acest subiect, la ce valoare au astia din zen au capatat deja prea multa atentie.
Invatati sa jucati triburile, eu pana acum nu am intalnit trib mai slab, prost condus decat zen.

Nu stiu cum ajung ei sa inchida l26, chiar nu-mi imaginez
 

DeletedUser

Daca Hitler l-ar fi anuntat pe Stalin ca ataca URSS-ul unde ar mai fi fost elementul surpriza?!! Eu nu-nteleg ce va vaietati ca niste fete mari?!!! De ce nu jucati jocuri mai pacifiste? Ca de exemplu Turca, cu TZ :)) Lapte Gros este pt letal pt domnisoare .Riscati sa ramaneti cocosate daca sare unul ca mine pe spatele vostru ...hahaha
Lasand gluma la o parte si dand dovada de putina seriozitate (culmea, ma mir si eu ca sunt serios !!!) : Mai in siguranta sunteti la dame de consumatie decat la razboi :D
 

DeletedUser42201

Asta dovedeste tot, veniti dupa alianta ca va atacat toate triburile stiau probabil caracteru vostru ca va mutati dintr-o barca in alta
si cand va-ti luato pe carca ati fugit cu cererea de alianta la AoD deci dovedeste parsivenie. Inca un lucru care dovedeste valoarea voastra si parsivenia la 12 noaptea anuntati ca rupeti alianta si dupa atacati....este chiar amuzanta faza facuta de voi :)) normal ar fi trebuit 24 de ore sa fie facut anuntu si dupa sa inceapa atacurile asta dovedeste ca si voi sunteti prafuti la conducere.

1. din cate vad, probabil folosesti google translate si posibil ca de-aia sa nu inteleg prea bine ceea ce incerci sa ne spui;
2. o conducere formata din oameni capabili, pe langa diplomatia pe care o face in favoarea propriului trib, mai are si obligatia sa GANDEASCA. aici Clasicul e in avantaj net superior.
3. cati barbari au fost innobilati de ai vostrii? -=Unknown=- a iesit primul aici ca sa arunce cu pietre... asa cum a fost si primul care a innobilat un barbar. ce sanctiune si-a dat cand a facut asta?!? si cum sa nu ia si ceilalti colegi cand vad ca sefu' asa face?!
4. sunt cred ca sute de mesaje prin care nu doar conducerea Class cerea sa nu se mai innobileze barbarii, s-a tinut cont de vreunu? nu... si atunci ce preaviz sa se dea la ruperea PNA-ulu? de 1 luna ca sa aveti timpul necesar sa innobilati toti barbarii din 55?

sfatul meu: sa iasa sa se planga cei ce nu au gresit, ca ei au picat la mijloc total aiurea si degeaba si, daca se poate, cei ce se pot exprima in scris macar un rand in asa fel incat sa aiba sub 5 greseli in scrierea lor.
 

DeletedUser

Astia care innobilati barbari ,mare noroc aveti ca nu e Ciura seful vostru ca mai innobilati ciuciu . Dupa ce-o sa-l aveti pe Ciura sef ,o sa va schimbati radical viziunile vizavi de innobilarea barbarelor . :D De curiozitate : CATE PUNCTE AVEAU SATELE DE BARBARI INNOBILATE?!! Are macar peste 2000 de puncte barbarul ala? Este sat crescut din farm sau a fost al vreunui jucator care l-a dat spre adoptie barbarilor?!! Era cu trupe pe el?!!
 

DeletedUser

-=Unknown=- oct 13,2012 16:04
sal..esti?

-Alatriste- oct 13,2012 16:20
o fuga...

-=Unknown=- oct 13,2012 16:24
[coord]524|534[/coord]

ma tot ataca unul pe satul de sus si nu mai am de unde trimite deff din scurt, ma poti ajuta cu ceva deff??

-Alatriste- oct 13,2012 16:27
am trupele trimise pe un sat proaspat innobilat de un coleg..
dar cine te ataca?

-=Unknown=- oct 13,2012 16:27
Agresor: KMY.08
Origine: 1-A* (518|540) K55

Număr: 0 0 0 1 111 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 1 12 0 0 0 0 0


Apărător: -=Unknown=-
Ţel(direcţie): GONDOR (524|534) K55

Număr: 46 0 4 50 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 46 0 4 50 0 0 0 0 0 0

-Alatriste- oct 13,2012 16:30
pai ala e atac?
cu 100 de cai? ;)))

-=Unknown=- oct 13,2012 16:30
PAI TOT MA ATACA BOUL SI NU POT FACE NIMIC PE SAT DACA NU AM TRUPE...de aia zic

-Alatriste- oct 13,2012 16:31
vezi?
daca n-ai innobila doar ferme, si te-ai ocupa sa scoti predominant jucatori, n-ai avea astfel de probleme.../:)
pana acum mi-ai luat 3..;)
cel mai rau m-a durut cand l-ai innobilat pe Extrem..
ai tu idee cate trupe am pierdut eu ca sa-l fac ferma pe nenea ala? :)
ca pe aia de 4-500 de puncte nu-i mai pot farma din cauza proportiei...


si asta cam spune tot...
Extrem, singurul jucator "viu", innobilat de tine, dar la randu-i o simpla ferma...
 

DeletedUser

Invatati sa jucati triburile, eu pana acum nu am intalnit trib mai slab, prost condus decat zen.

Nu stiu cum ajung ei sa inchida l26, chiar nu-mi imaginez

Tu ai observat diferenta dintre Zen de pe L26 si cel de aici(fostul) ?Nu mai manca aiurea daca nu ti'e foame .o sa dai p'afara .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus