Razboi [22-6 + 22-6a vs. [-_-]

DeletedUser

Desi intrati tarziu pe lumea asta, pana acum am facut fata cu brio tuturor provocarilor.Acum avem un nou razboi contra celor din tribul 22-6 + academia lor, aproximativ. 10mil puncte, iar noi mai mici si fara academie, cam 5mil.

Parte 1:
Triburi: 22-6, 22-6a
Parte 2:
Triburi: [-_-]

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 28
Diferență: 18

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,853
Tabăra 2: 215,487
Diferență: 155,634

chart


De cand a fost declarat oficial razboiul, de catre conducatorul lor, scorul este 28-8 pentru tribul [-_-].

Si-asa e liniste pe forumul lumii 24, ma gandeam ca si un razboi mai in josul hartii poate fi prezentat.
 

DeletedUser

Haha inseamna ca ne stim :) de ce cacao va schimbati ma toti numele...
 

DeletedUser

Mirificu, voi plus Rip, plus Rip-Ac .. nu sunteti chiar asa mici si singuri si neajutorati :).
 

DeletedUser

Mai avem noi si alte conflicte, asta e cel mai important.
Stai linistit ca situatia era la fel si cand eram de partea celor din 22-6 contra rip, asa ca nu ne-am ferit de nici un trib.Doar ca nu puteam duce alianta cu 22-6 prea mult, multe cereri si aroganta.

Joci in vreun trib din cele de mai sus gabi?
 

DeletedUser20120

mare chestie..conduci la un razboi care a inceput acum 2 zile cu 20 sate...20 sate pe lumea asta nu inseamna nimic...asa ca nu te mai da in spectacol prin faptul ca esti in avantaj cu 20 de sate in fata unui trib mai mare ca al tau.
 

DeletedUser

sunteti prea departe de noi ca va inobilam cu brio :)))...se ocupa spor de voi
 

DeletedUser

@st3l1s7ul: am spus ca nu e mare lucru, doar ca e prea liniste si e un conflict ce merita vaut...acum ca pe tine te inter sau nu, ma lasa rece :) si-asa stelistii sunt putin mai inceti la cap, nu ma astept sa ajungem la un numitor comun.

@fantoma: cu brio n-aveti cum, au mai incercat si altii :) sa ne ademeniti cu bere, altfel n-aveti cum.
 

DeletedUser30856

d6813bebfa4049e68d45f29.png


un razboi interesant, in care diplomatia celor 2 triburi are un cuvant mare de spus...granita inca este micuta, dar cei din [-_-] trag tare si vor mari frontul...succes ambelor triburi.
 

DeletedUser

Daca taceai, filozof ramaneai. :)

Nu .. are dreptate si eu am descoperit asta.
Mi-am dat seama ca cu femeile, stelistii si moldovenii nu are sens sa te contrazici, chiar daca e evident ca ai dreptate, tot pe a lor o vor tine. Desigur, exista si (mici) exceptii.
 

DeletedUser20252

Altul care are ceva cu moldovenii :) ....aberatii,totul tine de caracterul omului nu de echipa cu care tine sau in zona in care sta.

Succes ambelor triburi in acest razboi si sa castige cel mai bun.
 

DeletedUser

@CC: multumesc :* dar nu singur, sunt alti membrii care au contribuit chiar mai mult ca mine, eu sunt cu diplomatia momentan :)
@gabi23: intr-un fel ai dreptate, desi acum prin alte moduri mi-am dat seama ca nu am ce sa vorbesc cu respectivul, numele lui era acolo doar sa ne confirme.
 

DeletedUser

Altul care are ceva cu moldovenii :) ....aberatii,totul tine de caracterul omului nu de echipa cu care tine sau in zona in care sta.

Succes ambelor triburi in acest razboi si sa castige cel mai bun.

Vezi tu .. un anumit tip de oameni tin cu o anumita echipa, o anumita zona da anumite caracteristici unei persoane .. chestii de genul asta ;).
 
Sus