RAZBOI [ally]GMNY[/ally] VS [ally]Acvila[/ally]

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Oare cine va castiga acest razboi pana acum situatia e in favoarea GMNY voi ce credeti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mi se pare mie sau acvila e in proces de fuziune?:D (ei la altii:eek:):rolleyes:
 

DeletedUser

Eu cred ca iti depasesti atributiile.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"

1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser13067

Acvila va avea mereu noroc:D
Vor fi multi care va sustine Acvila... Dar nu stiu cum declarati voi razboi cand in Acvila mai sunt 20 de membri, iar tribul va disparea in curand?
Acvilisti gasiti in M~S, ~DE~, ~M~, si in TRACIA dar f putini....

Pe mine ma gasiti in ~M~ de exemplu dar tot Acvila sunt:D
 

DeletedUser13067

Logic !
Acvila e mereu in inima mea :X

Si poate va deveni iar ce a fost o data:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus