Razboi Cnoobs vs PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Putina actiune , nu strica...

Side 1:
Tribes: Cnoobs
Players:

Side 2:
Tribes: PHX
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,355
Tabăra 2: 0
Diferență: 4,355

image.php


Macar acum sa fim in avantaj =))=))
 

DeletedUser

Deschizi un topic ca sa arati lumii ca un trib care a facut fuziune peste fuziune si are 107 oameni a luat 1 sat? :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Lasa ca e bine si asa decat deloc. La niste TRADATORI merge si un sat :D.
 

DeletedUser

Tradator esti tu ma ca ai distrus un trib ca B-sea! Ma tu nu meriti postu de moderator pentru mine esti un 0 mai mare respect am pentru danimaxxx
 

DeletedUser

Tu nu stii ce inseamna ala respect, probabil si danimaxx asta celebru n-ar fi mandru ca ai tu respect pentru el. Nu am distrus B-Sea, sa ii spunem o epurare de niste jucatori care ar face parte cu brio dintr-un trib ca si cel condus de tine.
Si ca sa nu fiu offtopic nu primesc si eu o invitatie de la Cnoobs sa ne putem innobila intern? :D

deschizi un topic ca sa areti statisticile razboiului.mai bine nu postati daca nu stiti ce vorbiti

Pai puteti arata si statisticile fuziunilor, PNA-urilor incalcate, aliatilor pacaliti etc adica tot ce va face mandri de tribul vostru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ba da! te oftici ca noi luam intern? Stii Ceva domnu moderator canta la alta masa.
Aici vom mai posta doar statistici de alea interne sa se mai oftice domnu moderator =))
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.


Te-as ruga sa respecti regulamentul si sa treci la alt topic


si ai grija cu jignirile
 

DeletedUser

Ba stea voi smecheri! da este statistica e un sat care e problema? iti garantez ca mai venim cu statistici cu mai multe sate cucerite de ambele parti!

Deci sa vad acuma ce pateste tractor ca eu pentru cuvantul grasa am luat ban 15 zile chici de la cine? de la blandy=)) Pentru ca ma facut prost vreau sa fie sanctionat!
 

DeletedUser

Ba stea voi smecheri! da este statistica e un sat care e problema? iti garantez ca mai venim cu statistici cu mai multe sate cucerite de ambele parti!

Deci sa vad acuma ce pateste tractor ca eu pentru cuvantul grasa am luat ban 15 zile chici de la cine? de la blandy=)) Pentru ca ma facut prost vreau sa fie sanctionat!

Era un proverb...nicidecum nu am insinuat ca ai fii prost.

Nu as zice eu pentru ca....se stie deja :D:D:D:D (ca nu esti,evident :rolleyes::rolleyes:)
 

DeletedUser

Te-as ruga sa respecti regulamentul si sa treci la alt topic

Si eu te-as ruga sa nu te mai dai de-a moderatorul ca se primesc puncte pentru asta si nu din alea premium.
@cuka daca observi vreo incalcare a regulamentului poti sa raportezi postul iar moderatorul care se ocupa de sectiunea respectiva va lua masurile care se impun.

On topic: ziceti ca nu primesc invitatie :(
 

DeletedUser

Tu daca postezi sa te afli in treaba sau de plictiseala mai bine dute si tu la un strand ceva! Aici e topic de razboi fie iti convine sau nu, nu e treaba ta ok?
 

DeletedUser

Nu o fac pe moderatorul.Oricum nu respectati regulamentul :-j...suntem in romania ce naiba.
 

DeletedUser

Tu daca postezi sa te afli in treaba sau de plictiseala mai bine dute si tu la un strand ceva! Aici e topic de razboi fie iti convine sau nu, nu e treaba ta ok?

Razboi? :eek::eek:

Poate nevoie de a fii in centrul atentiei.Mai fa o fuziune cu vreun trib acolo,mai ia vreo 2-3 sate intern sa cresti in punctaj. :rolleyes:

PS:Rares,nu erai tu ala cu ochelari libelula in tricou roz cu buze de peste si poza editata cu sclipici? :eek:
 

DeletedUser

Terminati si voi cu cearta , e doar un joc ,daca xblaandy a facut acest lucru are el un motiv.
Si bravo Cnoobs.
 

DeletedUser

Parca sunteti copii ma, va certati din orice. Si apropo, cnoobs va laudati ca ati luat un sat sau ce ?
 

DeletedUser

da cam asa ceva :)...aveti ceva impotriva?...deja sunteti penibili.e razboiu nostru.nu trebuie sa tot comentati voi.vedetiva de treaba voastra.postati doar daca are legatura
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus