Razboi Cnoobs vs PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

Sa vedem ai curaj sa anunti pe forum data si locul. :confused: :D.
Daca nu, este deajuns un PM printre prieteni poate ma anunta cineva si pe mine. Un sfat sa faci un trib macar de 40 de jucatori mai buni ca tine ca sa ai ceva sanse contra mine de unul singur, desi nu cred ca se vor putea abtine multi sa nu iti demonstreze ce super jucator esti. Ca sa nu fiu total offtopic felicitari PHX!

Imi pare rau sa anunt , dar faci spam , te dai mare ca un n00b ,(chiar daca calitatile tale de jucator sunt evidente) .avand in vedere ca ai spamat , as dori sa stiu de ce tie nu ti se acorda aceste privilegii numite warn.
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Din ce inteleg una din parti nu mai exista in acest razboi sa va fi reiinfintat ?

O concluzie, ceva ? Nu de alta, dar toate temele de razboi se termina in coada de peste.

Deci ? (Va rog, fara atacuri la persoana, o concluzie si inchidem)
 

DeletedUser

Cnoobs s-a dizolvat, conducatorul lor a spus ca din lipsa de timp, motivand cu probleme in viata reala, cei din PHX au demonstrat ca din cauza ca pe harta conducatorul Cnoobs a fost atacat de ei. Pe scurt PHX au iesit invingatori in acest razboi. Bravo si felicitarile noastre!
 

DeletedUser2821

Imi pare rau sa anunt , dar faci spam , te dai mare ca un n00b ,(chiar daca calitatile tale de jucator sunt evidente) .avand in vedere ca ai spamat , as dori sa stiu de ce tie nu ti se acorda aceste privilegii numite warn.

Iara ai aparut ma :) ?
Si tu ce faci ?
Nu tot spam ?
De aia exista butonul ala de "report" .
 

DeletedUser15142

Sincer mia nu-mi este de spam sau de ban .

Dar se pare ca lor da.
 

DeletedUser

puteti sa inchideti topicu' asta? cnoobi nostrii si-au facut valizele sa plece la iarba verde sau Franta cum ii place lu' cuka sa spuna...
 

DeletedUser

prevad un mega-party prin Cuba al celor din PHX cu multa bere si tarie ..cLar !

Hmm, prevezi bine party-ul ... ce-i drept (mega party) e putin cam mult spus deoarece acuma, oameni buni, hai sa fim seriosi !? Doar nu s-a incheiat lumea cu executarea lui cuka, mai sunt si altii care i-au tinut spate atata timp, care s-au proclamat drept fiind mandrii supusi ai generalului cuka :D

Ps; party-ul tine 3 nopti, va oferim cazare, fetite cubaneze care stiu sa se miste in stilul caracteristic plajelor cubaneze, un cocktail specific "Cuba Libre" , dar nu in ultimul rand extraordinara noastra muzica care va v-a purta adanc pe culmile dansului pana la cele mai tarzii ore din noapte, pe nisipul cald al havanei ...

Lasand glumele deoparte, sunt orecum mandru pentru ca i-am deschis o noua portita, o noua imagine a vietii reale lui cuka, deoarece a realizat ca sunt lucruri mult mai importante de facut acolo, si cu rost, decat aici in cea virtuala, e extraordinar cum dupa o noapte in care a avut la activ peste 200 de atacuri (incluse si fake-urile) brusc, si-a schimbat parerea despre joc si s-a gandit sa renunte. :rolleyes:

Ca sa împusc doi iepuri dintr`o lovitura am sa-i raspund si prea`maritului nostru moderator, Adex, care cu atata durere`n ...piept, urmareste cu sufletul la gura ce se mai intampla legat de acest razboi :

Iti voi spune eu, Cnoobs a capitulat, cuka (probabil a facut o cerere "delete account") cerere care in scurt timp cel mai probabil v-a fi retrasa pentru a mai ataca cu cele 100 de sulite ramase prin sate, abandonate, insangerate, si extaziate, venind de la un gay-party, deoarece in lupta soldateii nostri s-au luptat "femeile" care erau trecute adineauri pe la profilul Cnoobs ... barbatii, se petreceau.

Iar noi, pasarelele clasice cu coltisori de lupi, ne vedem in continuare de treaba ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, drept urmare, (cu aprobarea lui cuka) , topicul poate fii inchis, blocat, curatat maturat, orice doreste domnia d-voastra ca si moderator :D
 

DeletedUser

Cnoobs s-a dizolvat, conducatorul lor a spus ca din lipsa de timp, motivand cu probleme in viata reala, cei din PHX au demonstrat ca din cauza ca pe harta conducatorul Cnoobs a fost atacat de ei. Pe scurt PHX au iesit invingatori in acest razboi. Bravo si felicitarile noastre!

Nu cred ca se bucura de felicitarile unui singur simplu membru...

Nu a castigat nimeni ala nu a fost razboi, n-au apucat sa loveasca unu in altu,au fost doar mici imbranceli, e ca si cum ai incepe un meci de fotbat iar in minutu 10 vine furtuna, se anuleaza, iar tu moderatoru emisiuni incepi sa urli ca disperatu si sa sintetizezi un meci de fotbal ca fiind castigat de vreo echipa.

Fara razboi nu exista castigator sau pierzator, ci tot guralivi care speculeaza !

Cam asta a fost,
Spor la joc tuturor !
 

DeletedUser

:D
asa, hai, inca cateva declaratii de genul asta, hai ca poti

si chiar ne bucuram de aprecierea lui avand in vedere ca michael jackson a intrat in b-sea :p
unii incep sa-l inteleaga
 

DeletedUser

Hmm, prevezi bine party-ul ... ce-i drept (mega party) e putin cam mult spus deoarece acuma, oameni buni, hai sa fim seriosi !? Doar nu s-a incheiat lumea cu executarea lui cuka, mai sunt si altii care i-au tinut spate atata timp, care s-au proclamat drept fiind mandrii supusi ai generalului cuka :D

Ps; party-ul tine 3 nopti, va oferim cazare, fetite cubaneze care stiu sa se miste in stilul caracteristic plajelor cubaneze, un cocktail specific "Cuba Libre" , dar nu in ultimul rand extraordinara noastra muzica care va v-a purta adanc pe culmile dansului pana la cele mai tarzii ore din noapte, pe nisipul cald al havanei ...

Lasand glumele deoparte, sunt orecum mandru pentru ca i-am deschis o noua portita, o noua imagine a vietii reale lui cuka, deoarece a realizat ca sunt lucruri mult mai importante de facut acolo, si cu rost, decat aici in cea virtuala, e extraordinar cum dupa o noapte in care a avut la activ peste 200 de atacuri (incluse si fake-urile) brusc, si-a schimbat parerea despre joc si s-a gandit sa renunte. :rolleyes:

Ca sa împusc doi iepuri dintr`o lovitura am sa-i raspund si prea`maritului nostru moderator, Adex, care cu atata durere`n ...piept, urmareste cu sufletul la gura ce se mai intampla legat de acest razboi :

Iti voi spune eu, Cnoobs a capitulat, cuka (probabil a facut o cerere "delete account") cerere care in scurt timp cel mai probabil v-a fi retrasa pentru a mai ataca cu cele 100 de sulite ramase prin sate, abandonate, insangerate, si extaziate, venind de la un gay-party, deoarece in lupta soldateii nostri s-au luptat "femeile" care erau trecute adineauri pe la profilul Cnoobs ... barbatii, se petreceau.

Iar noi, pasarelele clasice cu coltisori de lupi, ne vedem in continuare de treaba ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, drept urmare, (cu aprobarea lui cuka) , topicul poate fii inchis, blocat, curatat maturat, orice doreste domnia d-voastra ca si moderator :D

Bunicuto, mai aveam trupe pe sate sa rezist la 100 de atacuri reale de la voi nu fake-uri! Da numai conteaza acum ce si cum Bravo PHX a castigat(era 2 - 2 la sate) dar ei au castigat ca mi-au tirmis mie 250 de fake-uri si m-am speriat asa tare ca am dat stergere cont. Chiar asa sa intamplat!
Poate o sa mai apar pe 15 asa sa-i fac vizite lui bunicuta si prietenul meu amx20, cum am aparut si pe 7.

Xblaandy, te anunt cu 3 zile unde apar pe 17, si daca ma cuceresti tu pe mine ofer cate 5 puncte la toti din tribul in care o sa faci parte, asta daca nu se baga nimeni si ma cuceresti singur!

Si lord inchide topicu ca avem niste castigatori.

Bafta la joc
 

DeletedUser

Nu cred ca se bucura de felicitarile unui singur simplu membru...

Nu a castigat nimeni ala nu a fost razboi, n-au apucat sa loveasca unu in altu,au fost doar mici imbranceli, e ca si cum ai incepe un meci de fotbat iar in minutu 10 vine furtuna, se anuleaza, iar tu moderatoru emisiuni incepi sa urli ca disperatu si sa sintetizezi un meci de fotbal ca fiind castigat de vreo echipa.

Fara razboi nu exista castigator sau pierzator, ci tot guralivi care speculeaza !

Cam asta a fost,
Spor la joc tuturor !

E cam absurda comparatia facuta de tine, ce ai spus tu mai sus e echivalentu a doua triburi care se lupta "10 ore" dupa care pica serverul timp de o luna, iar eu sa incep sa urlu ca am castigat, NU!

Daca tot te-ai gasit sa precizezi de fotbal puteai foarte frumos sa spui ca a inceput meciul iar una dintre echipa nu s-a prezentat, pentru neprezentare echipa a fost sanctionata, iar meciul a fost castigat cu 3-0 de echipa prezenta!

In fine, prostii, aberati, de care sunt satul, eu personal nu m-am laudat ca as fi castigat un razboi anume, am spus si in randurile de mai sus "Cnoobs a capitulat" lucru care mie imi poate spune multe, nu stiu pentru restul lumii ce poate semnifica.

Bunicuto, mai aveam trupe pe sate sa rezist la 100 de atacuri reale de la voi nu fake-uri!

Agresor: unguru89
Sat: xxx

Număr: 0 0 1512 0 305 0 32 0 0
Pierderi: 0 0 410 0 83 0 9 0 0



Apărător: cuka returns
Sat: No fear (470|511) K54

Număr: 0 0 1543 0 569 0 24 0 1
Pierderi: 0 0 1543 0 569 0 24 0 1

100 de atacuri full mai cuka ? :D

Daca vrei sa repeti istoria lumii 7, ti-ai ales prost lumea, chiar tu te lauzi cum dai cu batul in balta, fapt pentru care "re-aparitia" ta, sanctiunea te asteapta :D

Ps; incearca de pe contul Michael.Jackson, e cel mai aproape, pe harta vorbind.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Alea erau a mele bunicuto dar ce venea pe sate ma refer! Si nu am zis full ci atacuri reale ca nu aveti voi 100 sate full!

Hai ca mai vorbim bafta la joc
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
topic_closed.png


Cam atat despre acest razboi. Sa nu uitati felicitarile de la sfarsit.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus