Razboi Cnoobs vs PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu, nu am nimic impotriva, dar cand vad ce penibili sunteti ( scuze de limbaj ) ca va laudati doar pentru un sat, deja e copilareala asta. Ca si cum ai zice unui copil uite eu am si avion, tu nu ai.
 

DeletedUser

Nu ne laudam cu ce facem.E o statistica de razboi.Si vor urma si alte sate luate cat de curand.
 

DeletedUser16039

Ce penibili sunteti ... Ce aveti cu ei daca au pus o statistica ? Care e problema?

Poate a pus`o sa va arate inceputul unui nou razboi ... De ce atata zarva pe tema asta ? Terminati cu injuriile ca nu sunteti pe maidan sau pe tarlaua proprie !
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Revenim la discutii despre razboi, fara atacuri la persoana.
De asemenea, va anunt ca astazi deviza noastra este :

no-spam.jpg
 

DeletedUser

Pai daca deschid o tema si pun o statistica cu un sat! nu-i nimic sterg aia si pun maine cu mai multe sate
 

DeletedUser

cuka returns astăzi la ora 11:48
Astazi 10.08.2009 tribul [ally]Cnoobsp/ally] va trecut cu rosu aprins pe harta!

Va dorim succes si fie ca cel mai BUN sa castige!


Rosu aprins?cu ce l-ati aprins pe rosu?
Si daca tot vrei sa faci cum tre o declaratie de razboi invata sa scrii sau lasa pe altcineva.ne vedem pe harta.1 luna va dau si asta cu indulgenta
aa si felicitari pentru satul ala care l-ati luat dinainte sa declari razboi :)
 

DeletedUser

Cuko,mai tii minte cum ma implorai pe mess sa va invit in B-Sea?Mai nu mi se facuse mila de tine...Erai disperat,ai acceptat toate conditiile noastre,ba chiar ai intrat fara sa primesti drepturi
Aveam o presimtire ca ceva e in neregula(si Bunica imi spusese sa fiu mai atent cu tine) dar ma gindeam c-o sa fie totul ok,doar eram vechi prieteni(sau mi s-a parut)
Sa stii ca data viitoare iurka n-o sa mai fie asa marinimos...Inteleg ca in urma fuzionilor te crezi tare si le declari razboi tuturor de pe harta,dar viata nu e mereu in roz.La ce jucatori ai in trib(niste hoti si niste tradatori),o sa se gaseasca mereu dusmani pentru Cnoobs.
Vreau sa-mi inchei postul cu urari de bafta pentru PHX,nu din partea B-Sea(nu mai am dreptul de a comenta din partea tribului),ci din partea mea!
 

DeletedUser

Multumim iurka.
Nu vrem sa facem pe nubii dar daca ati inceput cu statistica trebuie sa ne laudam si noi nu?
Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: Cnoobs
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 1
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,834
Tabăra 2: 4,355
Diferență: 521

image.php
 

DeletedUser

Cuko,mai tii minte cum ma implorai pe mess sa va invit in B-Sea?Mai nu mi se facuse mila de tine...Erai disperat,ai acceptat toate conditiile noastre,ba chiar ai intrat fara sa primesti drepturi
Aveam o presimtire ca ceva e in neregula(si Bunica imi spusese sa fiu mai atent cu tine) dar ma gindeam c-o sa fie totul ok,doar eram vechi prieteni(sau mi s-a parut)
Sa stii ca data viitoare iurka n-o sa mai fie asa marinimos...Inteleg ca in urma fuzionilor te crezi tare si le declari razboi tuturor de pe harta,dar viata nu e mereu in roz.La ce jucatori ai in trib(niste hoti si niste tradatori),o sa se gaseasca mereu dusmani pentru Cnoobs.
Vreau sa-mi inchei postul cu urari de bafta pentru PHX,nu din partea B-Sea(nu mai am dreptul de a comenta din partea tribului),ci din partea mea!

Vai iurka vezi ca nu te-am implor5at ca deja aberezi am zis de o fuziune care daca iti aduci aminte ti-am zis de la inceput ca fac trib si o sa fuzionez cu voi!
Si bine uite mie imi place s acer razboi tutror ai ceva impotriva ?

Si bine domnu giulesteanul 1 luna incepand de azi ! Si macar daca pierd am jucat nu ca iurka a vazut ca o ia putin piratii pe cocoasa sa lasat !

Ia zi iurkalaule cate triburi ai facut si sau ales prafu din ele?
 

DeletedUser

Am avut ceva probleme in RL si am lipsit ceva timp...Din aceasta cauza si am ramas in urma

Ia zi iurkalaule cate triburi ai facut si sau ales prafu din ele

Au fost citeva,dar nu-s probleme,am trecut cu bine peste acele momente.
 

DeletedUser

Pai nu mai comenta ok? uite vreau sa ne bata PHX dar macar o sa luptam! Media lor de expierenta e dubla ca a noastra dar asta nu INSEAMNA CA NE VA DISTRUGE USOR!
 

DeletedUser

Pai nu mai comenta ok? uite vreau sa ne bata PHX dar macar o sa luptam! Media lor de expierenta e dubla ca a noastra dar asta nu INSEAMNA CA NE VA DISTRUGE USOR!

Era o melodie:


"Hei monkey,articuleaza...asta-i prima tema" :eek:

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai nu mai comenta ok? uite vreau sa ne bata PHX dar macar o sa luptam!

Auzi mai adauga cateva triburi pe lista voastra de dusmani sa vedem tot asa tari va credeti, preferabil toti vecinii vostri :D. Pentru cultura ta generala nu iurka a fost cel care a hotarat sa primeasca niste tradatori in B-Sea altii au fost vinovati pentru aceasta regretabila eroare printre care si eu. Apoi a urmat un santaj pentru un amarat de PNA pe care iti garantez ca peste 50% din B-Sea nu o sa-l accepte sau daca il accepta e problema lor ca se lasa umiliti de un tradator. Si tu nu ai dreptul sa ii spui lui iurka sa nu mai comenteze deoarece esti un 0 in comparatie cu el. Spre deosebire de tine iurka este sincer si nu te lucreaza pe la spate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Faceti cei din B-sea PNA cu Cnoobs pana se termina razboiul dintre noi si ei.Vreau sa ii demonstrez domnului cuka faptul ca nu s-a pus cu cine trebuie si ca daca fuzionezi cu toti nubii nu ajungi prea departe.Asa ca blaandy va rog eu frumos faceti acel PNA
 

DeletedUser

Pai cica au PNA si cu B-Sea si cu PDT si cu tot felul de alte triburi, dar sa nu fie surprins cuka cand ii vor lovi toti deodata, deoarece se poate lupta cu aceleasi arme.
 

DeletedUser

xblaandy tu nu ai sotie?? dute ma cu ia la un film, suc vezi tu lasa ne draku ca deja ma enervezi!

Tine cuvintele alea pentru tine si demonstreaza ok? nu venii la mine cu povesti de astea ok?
Esti tare ne batem amandoi, intram amandoi pe lumea 17 in aceeasi secunda poate cazi langa mine domnu moderator si vedem atunci, pana una alta cautati o ocupatie
 

DeletedUser

Mi-am gasit ocupatia ideala sa ii enervez pe unii care merita sa fie enervati aratand tuturor cum joaca acest joc. Cuka asa am invatat eu sa fiu cu un pas inaintea tuturor, de obicei previziunile mele se adeveresc deoarece sunt argumentate. Inca unu care ma provoaca la un duel 1vs1, stai si tu la rand ca imediat nu mai am bonuri de ordine. :D
 

DeletedUser

Cuka ,nu te cunosc ,nu te-am intalnit nicioadata pe triburile ,dar mi se pare ca esti un mare ,mare,extrem de mare ......(cred ca stie toata lumea),tu si compania ta...nu am citit toate paginile ,am vazut doar un post in care rares69 s-a luat de mama unui participant la acest topic,ati ajuns intr-o situatie penibila pentru voi ,daca aveti probleme cu mamele jucatorilor,rusine sa va fie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus