Razboi Cnoobs vs PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hm! Ar trebuii deschis un topic gen ..."mondenii lumea 15" Unde s-ar putea face caterinca de unele ... asa-zise personaje ale lumii 15, e pacat sa anime doar acest topic...

In comparatie cu sectiunile gen (lumea 7, sau lumea 13, sau lumea clasica, lumi cu niste interese majore) aici cred ca incapababilitatea si-a atins limitele, cel putin din partea unor jucatori :D

Plus faptul ca "omul fudul" continua sa-si distruga imaginea atat a tribului cat si cea personala la cel mai inalt nivel ... dar vorba aia ... "daca taceai, filozof ramaneai"

Ps; fiind cu sub-inteles, cine intelege mesajul de mai sus... e bine primit :)
 

DeletedUser

no cuka cum stam?
Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: Cnoobs
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 83
Diferență: 13

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 209,460
Tabăra 2: 206,391
Diferență: 3,069

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,510
Tabăra 2: 4,355
Diferență: 4,155

image.php



cam asa?
satul 2 pierdut tocmai de tine
se pare ca au fost de folos acele fakeuri:)
 

DeletedUser

Stai asa ca se recupereaza ala ce te grabesti asA?? si voi ati atacat 15 si eu is 1:=))
Nu pierdeam nici satu ala dar aseara eram prea ametit sa mai realizez unde vin nobili
 

DeletedUser

Stai asa ca se recupereaza ala ce te grabesti asA?? si voi ati atacat 15 si eu is 1:=))
Nu pierdeam nici satu ala dar aseara eram prea ametit sa mai realizez unde vin nobili

vorbe ... scuze :D
daca l-ai pierdut ...asta e :cool:
se pare ca pierzi teren ... si in clasament ... si la jucatori ... si la sate
ai inceput sa aluneci catre marginea inverzita? :eek:
 

DeletedUser

Tocmai l-am recuperat domnu rock =)) eri eram prea baut ca le faceam mai multe surprize! Si eu is singur contra tuturor =))
 

DeletedUser

bine ma,esti cu adevarat un jucator remarcabil si vezi c-o sa se ia rook de tn ca-i spui ,,rock"
 

DeletedUser

bine ma,esti cu adevarat un jucator remarcabil si vezi c-o sa se ia rook de tn ca-i spui ,,rock"

asa e ... nu stiu ce are lumea cu mine de crede ca sunt rocker ... avatarul meu nu este destul de sugestiv?

pai daca l-au pierdut ... inseamna ca nu au trimis sprijin ... sau insuficient ... o asemenea manevra trebuie planuita cu grija ... la secunda si in cele mai mici detalii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa e ... nu stiu ce are lumea cu mine de crede ca sunt rocker ... avatarul meu nu este destul de sugestiv?

Nu toti cunosc engleza...mai ales oamenii aia care folosesc in exces " =)) =)) =)) " :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai sa nu mai comenteze ca nu ma scotea PHX de pe harta nici in 10 ani:)) tocmai pana la ora 16:00 eram blindat pe toate satele!
Nu vroiam sa anunt , dar hai ca o fac! Am dat stergere cont dupa ce am recuperat satul.
Motive?
1.Din cauza acestui joc am cazut o data la sala pentru carnet de conducere!
2.Acum vreau sa dau iarasi si chiar ma doare in cot de acest joc.
3.Nu imi place aceasta lume (curtea nobila) super naspa si ferma mai mica!


Deci care aveti ciuda pe mine poate ma prindeti pe lumea 17.

Salutare la toata lumea. si ma doare in cot de ce o sa ziceti acuma!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi aminteste de lumea 7...dupa luni intregi de dominatie mondiala,au primit trei declaratii de razboi in acelasi minut.Culmea e,ca dupa cateva secunde s-a anuntat desfintarea tribului.Bineinteles,motivul a fost : Suntem buni,cei mai buni,doar ca acum ne-am dat seama ca RL este mai importanta.

Cam acelasi lucru este si aici.Dupa ce cateva triburi au prins ura pe tine,ai recuperat satul sa pari un jucator demn de respectat si acum realizezi ca trebuie sa iei examenul de condus.

Un cuvant:LAME
 

DeletedUser

Nu mai vreau sa ma cert cu tine! dar sunt cativa jucatori de pe lumea 15 care stiu ca am cazut la sala =)) si chiar vroam de mult sa ma las de lumea asta!

Recunosc suntem buni, singur care sa batut si cu ~RL~ si cu PHX am fost eu!

Am zis ca ne vedem pe 17 daca vreti sa va demosntrez ca pe cuka nu il scoate nimeni de pe harta.
 

DeletedUser3633

::
Nu mai vreau sa ma cert cu tine! dar sunt cativa jucatori de pe lumea 15 care stiu ca am cazut la sala =)) si chiar vroam de mult sa ma las de lumea asta!

Recunosc suntem buni, singur care sa batut si cu ~RL~ si cu PHX am fost eu!

Am zis ca ne vedem pe 17 daca vreti sa va demosntrez ca pe cuka nu il scoate nimeni de pe harta.

Pai de ce ai picat man ....si in real live gradul tau de inteligenta e redus:confused:
Termina cu aberatiile te-ai batut singur...=)) Sau batut triburile intre ele...La 2 zile de la razbelu cu PHX ..deja numai sunteti ca trib ...esti cel mai penibil ...ti-ai batut joc si de playeri care ii aveai in trib....esti o nulitate ...(caracter 0 inteligenta 0 ....prostime infinita) ;)
 

DeletedUser

::

Pai de ce ai picat man ....si in real live gradul tau de inteligenta e redus:confused:
Termina cu aberatiile te-ai batut singur...=)) Sau batut triburile intre ele...La 2 zile de la razbelu cu PHX ..deja numai sunteti ca trib ...esti cel mai penibil ...ti-ai batut joc si de playeri care ii aveai in trib....esti o nulitate ...(caracter 0 inteligenta 0 ....prostime infinita) ;)


Eu zic ca numai avea timp , e ocupat omu ce vrei ?
Daca continua ati fi avut cu cine sa va bateti... :) parerea mea .
 

DeletedUser

Decizie proasta din partea conducatorului Cnoobs

Dar sa vedeti ca cele mai distruse triburi o sa inceapa sa invite din fostii Cnoobs, o sa fie fomistii de conducatori care vor cati mai multi membri si se va instala un haos de-o sa rada si satele parasite de ei :))
 

DeletedUser

Eu zic ca numai avea timp , e ocupat omu ce vrei ?
Daca continua ati fi avut cu cine sa va bateti... :) parerea mea .

Alexutzz, daca observ bine ii cam sufli intre jagare la cuka, ce se intampla ? Oare te-a ajutat atat de mult incat acum ai privelistea infundata ?

Alianta cu noi stiu ca in acel moment era facuta degeaba, deoarece voi oricum colaborati cu Cnoobs`ul si oricum aveati forum comun cu ei, SI ORICUM VA INTELEGEATI MAI BINE CU EI PE ACEL FORUM!

Dar ca si fapt divers, cand veniti in conferinte si va bateti cu pumnii in piept ca nu-i suportati pe cnoobs, ca uite ce v-au facut, ca va folosesc ca si carne de tun, etc ... sa stiti ca tot timpu` a fost cineva care si-a dat seama de fiecare minciuna scoasa de voi / tine !

Cnoobs`ul acum e dizolvat, asa ca predatorilor inchideti`va portile ca s-ar putea ca niste calareti sa intre prin surprindere !

Si ca sa fiu ON TOPIC, eu n-am avut atata noroc azi-noapte :mad:

Apărător: cuka returns
Sat: No fear (464|514) K54

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Prada: 1 1 2/16210
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 38 la 5
 

DeletedUser

Alexutzz, daca observ bine ii cam sufli intre jagare la cuka, ce se intampla ? Oare te-a ajutat atat de mult incat acum ai privelistea infundata ?

Alianta cu noi stiu ca in acel moment era facuta degeaba, deoarece voi oricum colaborati cu Cnoobs`ul si oricum aveati forum comun cu ei, SI ORICUM VA INTELEGEATI MAI BINE CU EI PE ACEL FORUM!

Dar ca si fapt divers, cand veniti in conferinte si va bateti cu pumnii in piept ca nu-i suportati pe cnoobs, ca uite ce v-au facut, ca va folosesc ca si carne de tun, etc ... sa stiti ca tot timpu` a fost cineva care si-a dat seama de fiecare minciuna scoasa de voi / tine !

Cnoobs`ul acum e dizolvat, asa ca predatorilor inchideti`va portile ca s-ar putea ca niste calareti sa intre prin surprindere !

Si ca sa fiu ON TOPIC, eu n-am avut atata noroc azi-noapte :mad:

Apărător: cuka returns
Sat: No fear (464|514) K54

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Prada: 1 1 2/16210
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 38 la 5


Am spus doar , are 18 ani , daca nu ma insel , are si el treaba , fete,sa dea pentru carnet stii si tu cum este.
 

DeletedUser26528

prevad un mega-party prin Cuba al celor din PHX cu multa bere si tarie ..cLar !
 

DeletedUser

Da acum is viteji toti:)) au atacat 5 cu atacuri reale sa imi ia un sat si nici ala nu au reusit! NU mai comentati degeaba!

Si cum am zis ne vedem pe 17 durilor ca aici am vazut de ce sunteti in stare. Si da, am vrut sa ma las de acum 2 saptamani da ma tinut gabitza in joc!

Bafta la joc si bunicutza tu nu comenta ca ai fuzionat cu PHX sa nu va iau satele la toti =))
 

DeletedUser

Am zis ca ne vedem pe 17 daca vreti sa va demosntrez ca pe cuka nu il scoate nimeni de pe harta.

Sa vedem ai curaj sa anunti pe forum data si locul. :confused: :D.
Daca nu, este deajuns un PM printre prieteni poate ma anunta cineva si pe mine. Un sfat sa faci un trib macar de 40 de jucatori mai buni ca tine ca sa ai ceva sanse contra mine de unul singur, desi nu cred ca se vor putea abtine multi sa nu iti demonstreze ce super jucator esti. Ca sa nu fiu total offtopic felicitari PHX!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus