Razboi Cnoobs vs ~RL~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

NU stiam ce era pe zona=)) Si omule tu chiar nu ai alta treaba de facut decat sa zici tot urat, urat, daca is buni ne bat!
Nu mai vorbesc vedem statisticile de acum in colo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cuka returns în data de 27.07. la ora 23:57
piciule ai grija cum vorbesti de mine si tribul meu! nu e frumos
:D
ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 00:07
aaa...ma scuzati,insa imi puteti spune unde am fost nerespectuos?

cuka returns în data de 28.07. la ora 00:10
pe forum la voi!

ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 00:12
Asta se subintelege,insa nu inteleg: unde anume?Eu nu tin minte sa fi fost nerespectuos cu niciun trib,de aceea va rog sa-mi demonstrati spusele dvs.

cuka returns în data de 28.07. la ora 00:13
daca nu te potolesti o sa ajungi la margine

ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 00:20
1.fara misto,chiar nu am zis nimic rau de tribul dvs.Da-ti-mi un citat sau copy-paste vorbele mele unde eu am zis ceva urat despre tribul dvs.
2.Puteti sa ma amenintati cu innobilarea,mie nu imi este frica de margine.Ba chiar consider ca jocul se anima atunci cand are loc ceva "actiune".

cuka returns în data de 28.07. la ora 00:45
http://ro15.triburile.ro/public_report/21c182191d48dce63c71fbc97559782d

ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 00:47
Sa inteleg ca nu ati gasit nimic urat spus de mine despre tribul dvs si ca va ve-ti retrage acuzatiile?

ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 00:56
Deci...?

cuka returns în data de 28.07. la ora 06:52
ba ai gresit

cuka returns în data de 28.07. la ora 08:22
si te las in pace doar daca vrei sa fii spionu mmeu ,daca nu nu imi mia strica o ferma

ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 13:32
Pentru mine nu ma deranjeaza o lupta.Noi avem aici o disputa morala.Dvs m-ati acuzat de ceva pe care eu nu am facut.Daca nu puteti dovedi spusele dvs inseamna ca nu ati spus adevarul.
Cat despre spionarea tribului, apreciez oferta dvs in care imi oferiti un loc in barca dvs (asta este,nu?),dar eu as fi dorit sa raman cel mult neutru la aceasta disputa.Mie cel putin imi pare rau ca alianta noastra a degenerat intr-atata incat sa ajungem sa ne atacam.

cuka returns în data de 28.07. la ora 13:34
ok!deci imi dai informatii zilnic1

ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 13:34
Nu am acceptat asa ceva.



ParaZiiTuL în data de 28.07. la ora 15:15
Imi pare sincer rau,nu am vrut ca acest razboi sa aiba loc.Mi se pare absolut inutil ca sa nu mai zic nepotrivit si distructiv.In orice caz,ma aflu in acest trib,desi ar fi fost foarte posibil sa ma aflu in tribul dvs,dar asa a fost sa fie.Asa ca la orice ostilitate voi raspunde in masura capacitatilor mele.

cuka returns în data de 28.07. la ora 15:17
tE POTI AFLA IN TRIBU MEU!

cATI nani ai??
de unde esti?
dai 5 minute sitter pentru verificari!

Oare ? Prin asta castigam lupta ?
 

DeletedUser

Nu era necesar cu "tam-tam-uri" insa, e putin absurd sa te preztinti cu o statistica care denota "victoria razboiului" si oare de cine a fost nobilat acel sat ? De un jucator care, la primul val de atacuri s-a speriat si a fugit cu coada intre picioare sa ceara indurare la maestru' cuka!

Si hai sa zicem ca, Cuka nu stia "mersul" prin zona in schimb autorul inobilarii fiind venit din ~RL~ ... (stia prea multe) in fine, polemici sunt o groaza de purtat ... dar citez dintr-un aliniat de mai sus ... "sa lasam statisticile sa vorbeasca" :D
 

DeletedUser

Nu era necesar cu "tam-tam-uri" insa, e putin absurd sa te preztinti cu o statistica care denota "victoria razboiului" si oare de cine a fost nobilat acel sat ? De un jucator care, la primul val de atacuri s-a speriat si a fugit cu coada intre picioare sa ceara indurare la maestru' cuka!

Si hai sa zicem ca, Cuka nu stia "mersul" prin zona in schimb autorul inobilarii fiind venit din ~RL~ ... (stia prea multe) in fine, polemici sunt o groaza de purtat ... dar citez dintr-un aliniat de mai sus ... "sa lasam statisticile sa vorbeasca" :D

Vina este pe jumatate a voastra.Alianta in prima saptamana,fara a stii la ce sa va asteptati.Mai ales,alianta cu un trib condus de cuka.
Spor la innobilat
 

DeletedUser

deci va rog numai vorbiti de mine si cum sunt eu ca toti aveti sprioni prin alte triburi.
Si sa lasam statisticelesa vorbeasca eumacar nu ma ascund dupa 10 de aliante ca voi!
 

DeletedUser

:D
discutia aia trebuia pusa la mesaje amuzante, chiar nu inteleg cum a ramas omul ala serios
bunico, mult noroc in razboi
 

DeletedUser

Voi chiar nu intelegeti ca ei au rupt alianta??

Bunica din Cuba în data de 27.07. la ora 04:14
In urma certurilor de pe forum doresc sa schimb statutul dintre triburile noastre din cel de "Alianta" intr-unul de PNA, asta bine-inteles cu acordul tau.

cuka returns în data de 27.07. la ora 07:28
Ok

Bunica din Cuba în data de 27.07. la ora 18:01
Sa inteleg ca voi ne-ati scos detot de la diplomatie! :)

cuka returns în data de 27.07. la ora 18:03
pai daca asa usor imi spui de PNA

Bunica din Cuba în data de 27.07. la ora 18:06
Pai ti-am spus de PNA deoarece mi-ai "atacat" oamenii pe forum, ceea ce n-ar accepta nici un lider, nici tu la randul tau n-ai fi acceptat daca eu as fi venit si ti-as fi jignit oamenii.

In orice caz, am avut respect fata de tine si probabil inca o sa mai am, dar si acesta se poate pierde la fel de usor cum s-a castigat daca continui cu fazele astea.

Daca nu mai doresti nici un fel de act diplomatic poti sa-mi zici printr-un mesaj privat, ca asa ar fii fair-play!

Eu te-am anuntat ca doresc sa rup alianta printr-un pact de neatacare.

PNA!

Dar daca tu nu doresti nici macar acest lucru, ok!

cuka returns în data de 27.07. la ora 18:07
1.Daca citeai cu atentie mai mare domnu unguru a jignit primu! si de asta

Bunica din Cuba în data de 27.07. la ora 18:15
Am citit cu destula atentie.

Tu ca si intemeietor n-ar fi trebuit sa-i dai atentie ci mai degraba sa-mi dai mie un mesaj ca rezolvam eu problema.

2 ? Legat de diplomatie, e ok ? Pot sa va trec si eu la neutrii ?

cuka returns în data de 27.07. la ora 18:16
Asta ar insemna sa nu ne treci nicaieri! Daca omu tau are jura mare la asta se ajunge! tu trebuia sa vorbesti cu mine nu sa vii direct ca vrei PNA

Bunica din Cuba în data de 27.07. la ora 18:17
Un om de-al tau are atacuri asupra altui om de-al meu.

Crezi ca stau cu mainile in san ?

cuka returns în data de 27.07. la ora 18:17
nUJ! Oricum suntem neutri! voi ati vrut asta

Noi am rupt alianta insa, pana sa aflu cateva lucruri elementare despre tine as fi dorit totusi sa pastram un PNA intre triburile noastre, asta bine-inteles abea dupa cateva ore aflasem ca pentru tine declararea PNA-ului inseamna un "adevarat act de razboi" si ai dat drumu la atacuri, eu bazandu-ma pe acel "OK".

In fine cuka, ai dat cu băţu' in balta si orice prejudiciu moral adus la la adresa ~RL~ in acel moment pe forumul comun, te-a costat, sau cel putin te v-a costa mai tarziu!
 

DeletedUser4010

Cnoobs se duce de rapa cu asa conducator. Conducator e mult spus.

Un mesaj ce reda politica lor de recrutari :

cuka returns în data de 26.07. la ora 09:41
hai sa fuzionam iti dau drepturi!

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 09:51
No thanks. Deocamdata raman asa

cuka returns în data de 26.07. la ora 09:52
te inobilez:))=))

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 09:52
mai ai pana la mine :p

cuka returns în data de 26.07. la ora 09:52
20 de ore:))

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 09:53
in 20 de ore iti fac de 60 de ori dodge la ultimii nobili :p

cuka returns în data de 26.07. la ora 09:54
ma noob trimit eu cu gabita cate 2 si zbori:))

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 09:56
pfai de amaru vostru :D

cuka returns în data de 26.07. la ora 09:57
ce nu te luam daca trimitem amandoi nu?

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 10:03
nope

cuka returns în data de 26.07. la ora 10:03
aici gresesti:))

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 10:04
Nu numai ca nu ma luati , dar la unu dinte voi ii prin si atacu :p

cuka returns în data de 26.07. la ora 10:06
MAAN EU PUN JUMATE DE TRIB sa te atace si bag cate un sat full atac si nobil de la 4 jucatori sa te vad atunci ce faci:)):))

da hai ca deja o luam pe araturA:))

MichaelScofield în data de 26.07. la ora 10:08
exact.

Ma gandeam ca ma poti lua singur :-??

Asa pun si eu tribul si te iau :)

cuka returns în data de 26.07. la ora 10:08
la cati aliati am :)) ma blindez:)):))
 

DeletedUser

Vii si tu acuma cu mesaju , ca doar esti jucator de speed vedeta de vedeta!
Nu mai posta daca nu ai treaba cu acest razboi!
 

DeletedUser4010

Mai da un refresh la harta . Esti dezinformat. O sa se vada pe harta cat de implicat sunt in razboiul asta.

Si apropo. Vrei un autograf ?
 

DeletedUser

cuka ..cel putin nu i mai baga pe altii in problemele tale ..te lauzi cu jumate de trib ...chiar vreau sa vad cine va ataca ptr tine ..poate o vor face cei ce nu stiu cum vorbesti ...cei ce nu umbla pe aici pe extern.......**** dc ..ai ajuns in situatia asta ..la inceput dadeai dovada de "mister" [= domn ] ....
 

DeletedUser

Bine ma is noob, am minte de copil, hai imi faceti reclama! era o gluma acolo daca inca nu te-ai prins mai citeste de 3 ori!
 

DeletedUser26998

Cuka te credeam altfel, dar am vazut pe lumea asta ca esti doar un minuscul si anonim noob. Inca unul pe lista. Cum sa zici ca Michael e vedeta pe speed, cand eu unul dintre cei mai calmi jucatori de acolo, in plus iti rupe nobilii si la 1k atacuri asa ca nu mai suferi atat. Cya later noob. Poate vi candva pe speed si-o sa-mi fac si eu prezenta sa-ti scoatem ifosele din cap.
 

DeletedUser

Nu am timp de speed!
De la un simplu razboi a prins boala pe mine tot serveru:))=)) nici nu mai ** aici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus