Razboi Cnoobs vs ~RL~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

re

de ce ai deschis tema? puteai sa pastrezi secretu:)).. va luptati pe harta nu pe extern.. dar voi stiti mai bine
 

DeletedUser26998

Nu am timp de speed!
De la un simplu razboi a prins boala pe mine tot serveru:))=)) nici nu mai ** aici
Nu stiu ce "boala" au ceilalti pe tine, dar din partea mea nu exista asa ceva. Doar ca ai fost dezamagitor. Ai facut niste lucruri de un total noobism si asta nu e bine. Si in plus nu mai comenta aiurea ca te strici si mai rau (e posibil? :eek: )
 

DeletedUser

Nu stiu ce "boala" au ceilalti pe tine, dar din partea mea nu exista asa ceva. Doar ca ai fost dezamagitor. Ai facut niste lucruri de un total noobism si asta nu e bine. Si in plus nu mai comenta aiurea ca te strici si mai rau (e posibil? :eek: )

Exact crazy..
Nu m-am înteles prea bine vrodată cu el , dar am zis să încerc dar a demonstrat încă o dată că vârsta nu stă în balanţă cu mentalitatea..

Mentalitate . UP
Vărstă DOWN

Şi nu ţi-o zic cu ură sau boală , dar ar fi bine dacă ai încerca să-ţi revizuieşti gândirea!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Topic redeschis la cerere.

Daca acest razboi continua, sa vedem in ce fel.

Continuati insa fara atacuri si jigniri va rog
 
Ultima editare:

DeletedUser

http://http://ro15.triburile.ro/public_report/934663ace6e60cf51cdb4b52665cd84b

http://ro15.triburile.ro/public_report/633fafc352b8f556a964951832657d30
3.1. Se accepta postarea pozelor, atata timp cat au legatura cu topicul respectiv. Dimensiunea maxima admisa este 640x480 pixeli (exceptie: hartile din joc), marimea maxima 500 kb.


Mai stati ma nu fuzionati macar sa va luam satele! sa nu va mai laudati ca ati castigat razbiul cu Cnoobs ca asa ai anuntat bunico ca ne-ati batut!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

~RL~ :| ce faceti ma :| ?
voi chiar vreti sa plecati , tocmai acum ?
 

DeletedUser

Cuka, nu cred ca e nevoie sa ma bagati pe mine la mijloc :|
Tu m-ai rugat sa-l atac pe amx si pe ungurul, unguru mi-a propus sa te atac pe tine, sunteti chit. Lasati-ma pe mine , eu sunt neutra in acest razboi, nu ma bag :p
 

DeletedUser

Ce noroc pe tine ca te iubesc =)) deci noi avem alta treaba dupa ce termin cu lupii ;)
 

DeletedUser

Apărător: unguru89
Sat: 0006 [ E ] unguru89 (464|514) K54

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/10690
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 17 la -8


Mai avem vreo 3 sate luate de la ei dar inainte de fuziune!

Va urma...
 

DeletedUser

ce scarba esti mai cuka...cum gasesti tu pretexte mereu...acu ii inteleg pe toti cei care au zis ce au zis de tine in paginile anterioare...si mare dreptate le dau...esti penibil

"mare" jucator..."mare" caracter :|

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Se cheama renoble, recuperare, nu jignire pe extern ... esti avertizat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

Asta este jocul , castigi / pierzi .... important este sa fie fun la mijloc :)
 

DeletedUser

Nu inteleg ce e cu aceasta fuziune?
~RL~ nu e in stare sa puna la punct o mana de "nelegiuti"?
Cnoobs au un nucleu de jucatori ofensivi si foarte activi ... sprijiniti in mod sigur de celalalt nucleu defensiv si mai pasiv aflat la mai mare departare. Nu m-as mira daca jucatorii din jurul lui (din alte triburi) cu puncte prea putine pentru a fi innobilati sa fie "fortati" sa il sprijine doar ca sa ii lase in pace si sa se dezvolte ... ca apoi cand se maresc sa ii "asimileze"
Cuka nu face decat sa incerce sa intimideze orice jucator care ii sta in cale.
Ca urmare strategia lui este de a crea haos in randul ~RL~ si de a da impresia ca acesti se scufunda ... sau chiar se scufunda? :confused:
Oricum tinand cont de distante ... 10 jucatori cu macar 2k de aparare il pot infunda pe cuka si odata ramas fara atac ... va fi o prada usoara ... si il vor manca lupii.
Sunt o multime de strategii ce pot fi adoptate contra lui ... fakeuri masive pe ceilalti jucatori ... intercalate cu atacuri reale ... totul tine de organizare ... sa vedem daca sunt in stare.

Multa bafta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus