Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser20252

2wez6g0.jpg



Parte 1:
Triburi: DT., DT, DT.A
Parte 2:
Triburi: DIABLO, D1ABLO, DIABL0

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 11
Diferență: 2

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94,521
Tabăra 2: 75,494
Diferență: 19,027

chart




Mai sus e statistica de astazi,dupa organizatul celor din DT pe noi.
Sa fie un razboi de durata si cat mai interesant sper eu.


Spor la posturi.Fara jigniri va rog.
 

DeletedUser42461

Succes noua si DT-ului, fie ca cel mai bun sa castige! :)
 

DeletedUser40664

Ma bucur ca in sfarsit ati 'oficializat' si ca macar ati nimerit corect tastele la declaratie, spor ambelor tabere.
 

DeletedUser45685

Urez succes colegilor mei si totodata celor din DIABLO :)
 

DeletedUser41812

Author a spus:
freez astăzi la ora 10:55
man transmite la voi in trib la cel care a pus la cale organizatul ca a fost frumos
cel mai bine pus la punct pana acuma de pe l40, toata stima la baieti, era cat pe ce sa renunt la l40, dar daca se mai da, mai stau:)

Multumesc in numele grupei sud pentru felicitarile sincere. Am atacat doar in 17, poate data viitoare vom reusi mai multe :rolleyes:

Spor la sate :D
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
bafta celor din diablo si atat! fie ca programele sa dispara de pe harta aaa si cu domnu goloie si restul clanului sa se repete frumoasa peveste de pe L34 :))) mereu face doar prostioare goloie :) si saracu plateste intodeauna :)
 

DeletedUser43824

bafta celor din diablo si atat! fie ca programele sa dispara de pe harta aaa si cu domnu goloie si restul clanului sa se repete frumoasa peveste de pe L34 :))) mereu face doar prostioare goloie :) si saracu plateste intodeauna :)

Fair-play cum ne-ai obisnuit :rolleyes:

Succes Diablo , si desigur DT-ului :) . Sper sa facem din conflictul asta cel mai interesant razboi de pe l40 :cool: .


O statistica per total .

Parte 1:
Triburi: DT, DT., DT.A
Parte 2:
Triburi: D1ABLO, DIABL0, DIABLO

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,453
Tabăra 2: 5,302
Diferență: 1,151

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 25
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 32,538,187
Tabăra 2: 23,734,860
Diferență: 8,803,327

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 436,141
Tabăra 2: 195,568
Diferență: 240,573

chart
 

DeletedUser44398

Succes DIABLO :)

Cat despre dt.. sper sa ramaneti doar cu botii, fara sate.
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
cum ma sa bagi in 100 milisecunde 400 deatacuri??? dupa care poc goloie pe jumate barbarizat =)))))
 

DeletedUser44398

Teoretic ai putea.... Daca ai avea satele grupate pe harta in linie si ai sta o zi sau doua fara pauza pe joc...

sau....
 

DeletedUser44886

Succes tuturor! :)

Ps:pregatiti scrisoarea catre Mos Craciun, mai este putin!
 

DeletedUser20252

Buna Roxana :p
Succes si voua si desigur DIABLO.

O sa fie interesant oricum.
 

DeletedUser13059

Teoretic ai putea.... Daca ai avea satele grupate pe harta in linie si ai sta o zi sau doua fara pauza pe joc...

sau....

:))))) tu esti incredibil :)))) chiar ai talent la bancuri :D ca tot spunea cineva pe aici ca ai ni\ste bancuri in tine de dai lumea pe spate
 

DeletedUser39475

Eu nu înțeleg de ce-l băgați în seamă. Un om așa pătimaș ca el, are tot dreptul să ne lumineze zilele cu postările lui pline de atâta frustrare. Uită când statea ca și un cățel afară de prin conferințe, „să ia aer” și nu zicea „mrr”. Thresh, ai tot dreptul din lume să mă scutești, nu meriți niciun gram de respect din partea nimănui.

Succes DIABLO! :)
 

DeletedUser

Sa citesc mai des externul , mai stie careva unde pot gasi mascote ca Thresh ? Imi face ziua mai frumoasa ! =))
 

DeletedUser44398

N-am nevoie de respectul nimanui dintr-un trib ca si DT, mai ales ca n-am cerut respectul nimanui.

Da si normal ca stateam afara de pe confa, crezi ca am stat eu la mila lui 206cc?

mai ales faimoasele fraze ale ei "minim 3 sate de aparare la 1 de atac", probabil sa ii trimitem ei sprijin sa doarma ea linistita, numa ca era in marea albastra.. poate ripostau barbarii.

Amu serios, cine are nevoie de respectul unora ca cei din DT, pentru care joaca botii... ;(
 

DeletedUser39475

Păi normal măi copile, stateai afară din conferință ca un cățeluș cuminte ce erai, erai adăugat la loc după erai dat iar afară și tot așa. Și nu aveai nimic de obiectat...cum să ai? Aveai vreun drept? Normal că nu.
Dar stai...nici acum nu ai, dar te-ar răzvrătit, ai dat de lumea bună. Vezi-ți de lungul nasului, ești predestinat să ții locul preșului (Thresh = Preș), nu mai încercă sa te dai cine nu ești, nu-ți iese.
Citește cu atenție ce spune semnătura mea, îți vine ca o mănușă.
Ăștia din DT, îți scot jocul din căpșorul tău la orice oră vrei. Serios...du-te și cântă la alta masă, pentru că noi nu te vrem la masa noastră.
 

DeletedUser13059

sper sa nu fie toti ca si pako :))

mitixxx oct 31, 16:21
Ursule,bafta.Pako aici.

trfik. oct 31, 16:22
tu te lasi?

mitixxx oct 31, 16:22
Sa ma las?

trfik. oct 31, 16:22
am vazut ca ai denumit satele stergere cont am zis sa profit si eu :)

mitixxx oct 31, 16:23
Stai tu linistit,ca o sa ajungem si la tine ursule.

trfik. oct 31, 16:23
nah e cam scum trenu :)

trfik. oct 31, 16:24
sau vii cu avionu?

mitixxx oct 31, 16:24
Venim cu ce nu te astepti.

trfik. oct 31, 16:24
parasuta?


http://ro.twstats.com/ro40/index.php?page=player&mode=conquers&id=769873&type=&pn=-1
 
Sus