Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Tu ai scris l41 nu o
Mai da cotita :)))) noobule ,rusine sa va fie repet vi sa luat dreptul
La a posta pe acest forum si voi inca o faceti de pe alte conturi....

Nu te supara ,sefu dar trebuia sa le dai si tu o notificare sa stie oamenii ca le-ai luat dreptul de a posta:eek:
 

DeletedUser13059

vezi ca acuma il superi pe dogean cand vede ce ai scris despre internele din DT unde se duc ele :))

Parte 1:
Jucători: goloie, 206cc, y.bob, tYsOnFlR, ChineZeu, Kkristystar
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 345
Tabăra 2: 46
Diferență: 299

+ jucatori gen :

http://ro.twstats.com/ro40/index.php?page=player&mode=conquers&id=2338410&type=&pn=-1


deci cand i-am zis la dogean ca nu primeste interne nu a crezut :D acolo regula ii simpla "faci parte din dream team ii ok , ce se manipuleaza intre timp sunt pe post de scut iar pe viitor interne pentru experti"
 

DeletedUser24247

pai goloie se roaga la icoane sa se lase cate unul din noi ma sa mai prinda si el o interna :))))
 

DeletedUser24247

merita statuie cu goloie in fata casei! o statuie maaaaare cat toate internele.......cum a patit dex....... le-a lasat sitter si imediat au prins ocazia sa mai mance niste interne :))))) "da doamne interne si sitter permanent!" :))))))))
 

DeletedUser13059

hai ca am plecat bag niste bilete la cursele de caini ... am vazut mai sus o lista cu participanti si cred ca sunt pe cale sa dau lovitura ..


spor la joc , intre timp faceti organizatu ala pe mine ca ma plictisesc , nu va luati dupa dogean ca nu sunt sanse sa luati sate , dati cu incredere , promit ca dau ignor la tot organizatu


cius
 

DeletedUser24247

uite ursule cam asa se practica pe la noi prin trib

dxiG1a1.png


:))))))



l-au mancat si pe asta iti dai seama.... i-au intrerupt sitterul si la interne direct
 

DeletedUser38518

Ala si-a meritat-o cu varf si indesat... n-a vrut el med? Poftim med...in taxi nu era bine.
 

DeletedUser44398

Ala si-a meritat-o cu varf si indesat... n-a vrut el med? Poftim med...in taxi nu era bine.


total de accord. si eu tot med am vrut si dupa restart s-a schimbat foaia...

doar mi-a scris taitzelu inainte sa dau restart.. da eu batman batman :mad:
 

DeletedUser

Ziua buna! Vad ca e multa agitatie pe aici si cam degeaba.

1. Petre, doar daca te-ai certat cu anumite persoane nu e ok sa dai in tot tribul. Aveam cu totul si cu totul o alta parere despre tine.

2. Forget, sub anonimat esti cel mai tare, nu? Tu crezi ca ii convine cuiva sa tot stea sitter la inactivi? Atunci cand vezi ca cineva e inactiv incerci sa il ajuti prima data, a doua oara, dar la un moment dat iti dai seama ca nu mai are sens.

PS: nu am intrat aici pentru cearta, asa ca mai bine iesiti putin afara, luati o gura de aer, relaxati-va si fie ca cei mai buni sa castige.

Sa fiti iubiti! O zi superba sa aveti!
 

DeletedUser46382

e amuzant sa vad cum va chinuiti sa iesiti in evidenta cu ceva. pe harta nu se vede nimic. nici macar tentative de a face ceva nu sunt. noi asa noobi cum ne numiti mai luam si sate de la adversari. da adversari. nu pot sa ii numesc inamici pe toti pentru ca sunt oameni care isi vad de treaba lor si nu scuipa in toate partile. acei oameni sunt adversari si ma plec in fata lor cu tot respectul. in rest cirip cirip pasaricilor. vedeti ca trebuie sa plecati in tarile calde. nu de alta dar va ingheata limba
 

DeletedUser13059

nu trebuie sa plecam in tarile calde , noi avem case cu incalzire atunci cand ii frig , daca doresti iti fac o camera langa cazan , te asigur ca o sa ai caldura din belsug
 

DeletedUser20252

,ar trebui sa mai lasati externul si sa dati recuperare pe satul asta 563|527 ca ii luat recent :D nu stiu cum este posibil sa iau sat in mijlocul diablo si cu zid 20 :)) si doar mafy saracu a incercat azi noapte sa il recupereze ,sa va fie rusine dezinteres total fata de colegii vostri care isi mai dau interesul pe lumea asta :D


Satele alea ce le ai acolo,le-ai luat dupa ce ai depus ticket si l-ai banat pe robinho pe atacabil din cauza unui profil.
Satul ce l-ai luat asnoapte,l-ai luat din mijlocul nostru,tot de la robinho din scurt.
Rusine nu am de ce sa imi fie sau colegilor mei,s-a dat o recuperare din scurt,nu s-a luat,asta este,fii fericit pentru satul ala.


Mai este mult de jucat,este timp de intors favoarea.
 
Sus