Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser46382

"tu" ? de cand ne tutuim ? nu vezi cine sunt ?

images

se pare ca esti total neimportant daca nu te stiu
 

DeletedUser13059

Ani de Vechime (Lemn - Nivel 1)
Joacă Triburile pentru 1 an.


la vechimea ta chiar nu ai cum sa ma stii
 

DeletedUser46382

da pai tu ai inventat jocul asta. ce sa mai. cel mai tare. pana la urma cine esti pe harta?
 

DeletedUser13059

ro40


bafta


de inventat nu am inventat eu dar totusi ..

Ani de Vechime (Aur - Nivel 7)

Joacă Triburile pentru 7 ani.

Nivelul următor: Joacă Triburile pentru 8 ani.
7 / 8
7 / 8



mai trebuie sa primesti multe oase de la conducere pana sa imi zici ca vorbesc mult si prost ;) mai ales din partea unuia care azi a descoperit cum sa isi faca cont pe extern care are impresia ca ii enciclopedia triburilor .. "se pare ca esti total neimportant daca nu te stiu" daca iti doresti sa ma cunosti iar dupa sa povesteti nepotilor , te invit sa dai in mine , sa vezi rezultatul maxim la care poti urca , iar ca sa fie echilibrat poti sa iti mai duci 10 cu tine sa nu zici ca sunt om rau .. numa sa te grabesti ca vine iarna iar dupa nu te vad bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46382

=)) ham ham. te-ai mai si chinuit sa faci harta. ai luat osul. daca erai atent ce am scris inainte vedeai ca esti neimportant.
 

DeletedUser38023

Rusine sa va fie faceti conturi peste conturi chiar daca sunt banate si postati in continuare ,chiar daca vi sa ridicat acest drept ,cum este posibil asa ceva ? Chiar nu este nimeni sa ia masuri ,a recunoscut ca fac conturi cu toate ca le au banate ,oare ce ar fi daca toti ar proceda la fel ca ei,urat foarte urat din partea voastra :|

Ma Goloie, ori suntem golani ori nu mai suntem?
Te luara baietii la suturi si tu ii vrei banati pentru asta? Da si tu din coate.. :D


Esti din MeD?
 

DeletedUser13059

adevarul ii ca tot am transpirat , in cele 5 secunde cat a durat ... dar ca sa faci o harta iti trebuie macar 3 ani de experienta , tu momentan la 1 an cat ai ii suficient cat sa descoperi externu :D dar prin 2017 te astept cu harta , ca daca iti cer acuma sa imi faci una cred ca o sa te vad offline pana vine cineva sa iti arate cum trebuie facuta
 

DeletedUser46382

da ai dreptate.....hai ca ai luat prea multe oase pentru o singura zi. mai lasam pe alta data cand am chef sa rad de unu ce se agita ca un pepsi. promit ca tot tu vei fi in centrul atentiei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ma bucur daca iti ofer impresia ca ma agit ca un pespi cand eu sunt bautor doar de cola ... acuma daca tot esti aici imi poti explica tactica asta ?

Agresor: p0p1cu
Origine: 116 Surubelnita K45 (583|423) K45

Număr: 0 0 5300 0 80 2474 0 0 300 200 0 0
Pierderi: 0 0 5300 0 0 2474 0 0 300 200 0 0
Steag: +5% putere de atac



Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 19 la nivelul 18
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0


de ce 200 catapulte pe piata centrala care se face in 3 minute ? iar dupa acest atac nu mai vine nimic ..
 

DeletedUser13059

soooo , imi cer scuze atunci ... nu ma pricep la deastea ... eu sunt clasic , folosesc doar scriptu pentru balansare si cel de train .. nu ma pricep la restu :(
 

DeletedUser38023

Sunt fiscul.. Ti-as spune si de unde am aparut, dar sigur ai disparut deja.. :rolleyes:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Am rugamintea sa incetati cu acuzatiile de bots sau mai stiu eu ce prostii, asta ca sa nu apelam la minstrul turismului si al vacantelor, ma rog, cred ca ati inteles ideea.
Daca pana acum nu am intervenit, nu inseamna ca nu am vazut tot ce ati postat pe aici, dar am considerat ca sunteti suficient de maturi incat sa nu ajungem la atacuri la persoana sau incalcari mai grave ale regulilor. Momentan am luat doar masuri acolo unde s-a exagerat cam mult, plus sters cateva postari si ceva poze si semnaturi, se stiu bine cei care le-au folosit.
Daca aveti reclamatii de facut la adresa altor jucatori, folositi suportul, altfel vom lua masurile prevazute de regulamente.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
ma bucur daca iti ofer impresia ca ma agit ca un pespi cand eu sunt bautor doar de cola ... acuma daca tot esti aici imi poti explica tactica asta ?

Agresor: p0p1cu
Origine: 116 Surubelnita K45 (583|423) K45

Număr: 0 0 5300 0 80 2474 0 0 300 200 0 0
Pierderi: 0 0 5300 0 0 2474 0 0 300 200 0 0
Steag: +5% putere de atac



Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 19 la nivelul 18
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0


de ce 200 catapulte pe piata centrala care se face in 3 minute ? iar dupa acest atac nu mai vine nimic ..

ar trebui sa-ti depui **-ul la digi! :))
eu ma bucur ca n-am avut si steag de taleri :))
 

DeletedUser13059

tzepes ma plictisesti ... te-au aruncat aia de pe 42 aici sa bruiezi semnale ? :))
 

DeletedUser523

crezi ce vrei si ce poti. eu spun doar ca p0p1cu stie ce zice si imi sustin afirmatia sus si tare oricand!
 
Sus