Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Am rugamintea sa incetati cu acuzatiile de bots sau mai stiu eu ce prostii, asta ca sa nu apelam la minstrul turismului si al vacantelor, ma rog, cred ca ati inteles ideea.

Nu e nevoie ,a aparut tzepes -ministrul discutiilor fara sens si al plictiselii totale si ne-a trimis pe toti la somn.:(
 

DeletedUser44398

Am rugamintea sa incetati cu acuzatiile de bots sau mai stiu eu ce prostii, asta ca sa nu apelam la minstrul turismului si al vacantelor, ma rog, cred ca ati inteles ideea.
Daca pana acum nu am intervenit, nu inseamna ca nu am vazut tot ce ati postat pe aici, dar am considerat ca sunteti suficient de maturi incat sa nu ajungem la atacuri la persoana sau incalcari mai grave ale regulilor. Momentan am luat doar masuri acolo unde s-a exagerat cam mult, plus sters cateva postari si ceva poze si semnaturi, se stiu bine cei care le-au folosit.
Daca aveti reclamatii de facut la adresa altor jucatori, folositi suportul, altfel vom lua masurile prevazute de regulamente.

Acuzatiile la adresa DT-ului ca folosind boti nu sunt aruncate in vant, s-a postat si pe forum lista cu atacuri, am vazut si eu cu ochii mei cum atacau visatorii, deci nu era un vis. in orice caz, poti interpreta cum vrei lucrul asta, numai sa nu mai vedem 400 atacuri intr-o 100ms...
 

DeletedUser13059

http://prntscr.com/548cef

Aceste printuri spun multe despre tine,cu persoane cu care ai jucat mai mult de 2 ani pe aceea lume.(Lumea 32 pentru cei care nu cunosc).

imi pare rau dar acel om a venit la noi din tribu dusman ca sa nu piarda , daca nu venea acuma il gaseai la istoricu lumii 32 la fel ca si pe tine ... daca vrei sa arati ceva despre mine sau sa spui ceva despre mine te invit pe tine , pe ala si pe toti care doresc sa ne facem trib separat si vedem de ce sunteti capabili , eu in cateva zile intru in vacanta 3-4 luni , asa ca daca esti capabil si de fapte va astept , daca nu te las sa bati din gura pana se usuca
 
Sus