Razboi Diablo vs IP-AL

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

Jabba salut... Nu exista sate care nu pot fi tinute cat ai un trib in spate si sitteri priceputi. Uitate in K65 si K55 cand s-a lasat 90 % din knight de joc cate sate au ajuns unde nu trebuie, mai putin de 200 si erau cateva mii si erau asediate. Totul e vointa si nervi tari la sitteri si sprijin de la trib.
Destul de interesanta cearta coditze - cavalerul imi aminteste de zilele bune cand il faceam pe thestranger sa muste tastatura de nervi ... cu o singura diferenta eu nu mi-am tradat tribul.
 

DeletedUser18409

ce intelegi tu prin tradare?
faptul ca stateam zi si noapte sitter la colegi,sau ca stateam pe forumuri interminabile ore in sir pt binele tribului,sau ca de doua ori i-am luat de pe locul 6 si 7 si i-am dus pe 3 respectiv 2,sau faptul ca organizam lupte de culise pt daramarea triburilor dusmane
stii ce am primit in schimb...?
ura si invidie
am fost dat afara din trib deoarece nu am fost de acord cu un pna
am fost dat afara desi faceam parte din conducere
cine nu era de acord cu aceea conducere zbura din trib
am fost dat afara fara a mi se da dreptul la replica
stii cum au motivat concedierea mea...?
au spus ca m-au dat afara sa ma calmez si apoi ma vor primii inapoi
am dat delet cont tocmai ca sa nu ma lupt cu vechii colegi
si nici atunci nu au incetat cu atacurile pe forumul extern asupra mea
cine se lauda sus si tare ca m-au trimis la margine...cand eu deja dadusem delet cont
m-am intors impotriva lor ca sa le arat limitele
m-au atacat 15 insi cand au aflat ca sunt pe cont
au lansat cateva sute de atacuri pe satele izolate
acum tot eu sunt acuzat de lasitate...
daca dupa toate ce sau intamplat,numiti ca act de tradare ce am facut eu,atunci f bine sunt un tradator
 

DeletedUser18063

cavalere,iara te intinzi in ati asuma prea multe lucruri....
ce ai facut nu ai facut singur,si nu ai facut tu.
si cand ai facut ceva nu scoti ochii....
Nu tio mai repet,tiam mai spus odata,tot ce ai facut nu ai facut singur.iar daca esti in conducerea unui trib nu doar parerea ta conteaza.
Aduti aminte ultima conferintza cand chiar Aparatorii tai cu care te laudai atat,nu tiau dat dreptate.
In locul tau asi tacea si asi incerca sa imi vad de treaba mea.ai promis prea multe si ai facut prea putin in tot ce ai facut.
Conucerea tribului cand a ajuns pe locul 3 nu consta doar din tine...NU UITA ASTA.

mmmmmmmmm,sa iti mai zic ce inteleg eu prin tradare??Motivatia mentala de a distruge lucrul si prietenii care teau ajutat atata timp cat tie tia fost greu(si tia fost).Ura de a distruge tot ce nu tea ascultat si ce nu tia facut pe plac prin orice mijloace....
Hmmm,oare de cine imi aminteshte asta????
mai pe intelesul tuturor??bine.
A înşela în mod voit şi perfid încrederea cuiva, săvârşind acte care îi sunt potrivnice, pactizând cu duşmanul -Acum ai inteles cavalere???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

despre care dusman ** ralf?
despre cel in al carui trib te aflii acum
spune cinstit,atzi cazut de doua ori de pe locurile fruntashe cand eu am refuzat conducerea?
apoi cand m-am implicat din nou tribul a urcat?
recunoaste doar atat daca esti barbat
 

DeletedUser18409

nu am ridicat tribul singur,dar ideile mele au contat
si inca ceva...CT-ul l-am distrus impreuna cu leguma
 

DeletedUser

ma tu esti un zeu .. daca citeam de doua ori postul tau chiar te credeam :)) Dz-ule cat poti sa fabulezi :)) la cine stateai tu sitter ??? ca jucau toti... a mai luai si u 5 minute sitter pe zi .. ce trib ai adus tu pe locul 2 sau 3?:) iara ma faci sa rad :)) TU??? mai cavalere mie sincer imi este mila de tine .. macar eu n-am o familie n-am griji imi pierd tipul aici aiurea .. da tu?? iti pierzi timpul care trebuia sa-l dedici copiilor .. il pierzi incercand sa pari un zeu si reusesti sa pari nimic .... mai bine in loc sa spui fabule sau sa le alcatuiesti pe triburile le spui copiilor poate ei te cred ...

auzi la el cate prostii poate spune .. ai adus tu tribul pe 2 3 :))) ma faci sa rad
l-a adus ghost , god , ioana , ralf webis care au tinut nordul in timp ce tu dadeai doar circulare de sprijin si atat ... multe minciuni mai poti spune sunt curioasa oare cine te crede .. cred ca nici tu nu te crezi. nu-mi spune ca si Diablo tot tu l-ai adus pe locul doi =)) daca nu reveneai tu ertau pe 6 7 probabil :))

ai dat delete cont ca sa nu te bati cu fostii colegi =))) iara ma faci sa rad
Ai dat delete cont cavalere pt ca nu mai aveai nici o trupa daca nu vroiai sa iti ataci colegii nu erai acum in diablo .. tu vezi ca te contrazici singur :))

te-au atacat 15 insi =)) pe satele izolate ooooooooo Doamne .... te-a atacat TFO-ul pe TOATE SATELE:))
 

DeletedUser18063

vorbeam de perioada cand ai fost in TFo si cat ai mai existat sub numele de cavalerul danubian...ca acum te numeshti cecene,nu e treaba mea.
Iar eu in comparattie cu tine??miam lasat loc de BUNA ZIUA PESTE TOT.
Si nici nu am cerut cuiva parerea despre faptele mele,bune sau rele.
Si in comparatie cu tine??recunosc cand greshesc,,,,
Alta comparatzie?-nu reuseam unele lucruri de unul singur...
Alta comparatie??eu nu am fost niciodata TFO,doar am facut parte din el...
un joc placut iti urez sub noul nume-CECENE.
PT mine cavalerul a disparut si sincer nici nu vreau sa ma gandesc la el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

iar pt mine tu eshti un tradator in diablo
datorita tzie gabroxdin a pierdut sate
 

DeletedUser18063

ce iam facut eu la gabroxdin de a pierdut sate??sau te doare ca nu ai replica la ce am scris si nu sti cum sa reactionezi??tiam zis si tio mai repet nu ma intereseaza ce faci in Diablo findca figurezi si joci sub un alt nume.
Dar cand vine vorba de cavalerul danubian,discutam altcumva,de ce??findca acel player incearca sa para ceva ce nu este,nu a fost si nu va fi vreodata.
PUNCT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

omul te-a rugat sa-i stai sitter iar tu ai zis ca nu poti deoarece esti sitter la cecene
la cecene nu erai...
apoi ai vandut informatia in flame care l-a atacat stiind ca nu e on
 

DeletedUser22959

mda...muscatori de... ma fratilor lasati barfa asta intrati si voi pe net sa vedeti discutii strict de joc si joc frumos fair play la noi de ce nu se poate ?
 

DeletedUser18063

eu in locul unora teasi da direct afara....
hai sa iti arat ceva,imbarligatorule...


gabroxdin în data de 29.05. la ora 07:11
sal, esti?

ralf36 în data de 29.05. la ora 09:23
da,acum..

gabroxdin în data de 29.05. la ora 09:28
am niste atacuri de la cameleonul ala si e vorba de un sat pe care e mai croit , ai timp, ca eu am niste treaba pe la servici, avem un concurs interjudetean si nu as vrea sa il pierd...maa refeream daca ai timp sa mai intri tu, ca sa te las sitt...

ralf36 în data de 29.05. la ora 09:31
poi si eu tot la servici...:(de aia intru ca cceiul in ultimul timp),neau bagat alegerile pe gat si fug sa pregatesc de la o sectie la alta...

gabroxdin în data de 29.05. la ora 10:36
ok, sper sa scap, vad eu...

sper sa iti treaca....si sa vada lumea ce fel de om esti...

unde zic eu ca sunt sitter la cecene??sau serviciul meu se numeshte cecene??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

:))=)) Super tare,eu daca as putea sa ii pun un nume la jobul meu,care inca il mai am multumesc lui dumnezeu,as pune CoditZe:))=))...Hai mai ca nu e frumos din partea a 2 colegi de trib sa va certati pe extern...sau e la moda:-?
 

DeletedUser18063

eu nu ma cert pe perioada Diablo,nici nu asi avea de ce.....
si nici nu ma cert macar...
Ii expun omului niste lucruri si fapte din perioada TFO pe care el nu poate sa le inteleaga.
Doar atat,trebuie sa inteleaga odata pt totdeauna ca este doar o mica parte(sau a fost) dintrun trib si a facut acelasi lucru pe care lau facut si altii,nimic mai mult,nimic mai putin...
TFo ar fi existat si sar fi destramat si fara ajutorul lui(neconditionat).
Iar ce nu intelege el e ca tot ce a facut bun pt TFo a risipit de fiecare data cind ii sa parut ca lumea nu ii face lui pe plac.
Ca sa va faceti o imagine mai buna e exact ca si copilul mic caruia nu ii cumperi o jucarie si se apuca sa se dea cu "dosul" de pamant ca sa fie bagat in seama.
Sper ca am terminat odata pt totdeauna discutia asta,si nu mai are rost sa spun cine este cavalerul danubian
Iar imbarligaturile cavalere nu isi au rostul,daca tu crezi ca alti se vor cobora la mintea ta si vor asculta ce zici bravo tie,fi fericit...
 

DeletedUser18409

cand se va intoarce gabroxdin va lamuri povestea...nu aici,pe forumul intern
aici nu mai am nimic de zis
 

DeletedUser20252

Intradevar ralf,cine spune ca un trib sta intr-un jucator inseamna ca are o problema,sau mai multe:)Eu am fost intemeietor in =D-B= 7 luni de zile si am rezistat la nenumarate razboaie si tradari ale aliatilor,insa niciodata nu am sa spun ca datorita mie tribul a ajuns unde a ajuns si a facut ce a facut,a ajuns unde a ajuns datorita echipei din care faceam eu parte,si cu care ne-am organizat si am lucrat ca unu singur,daca nu erau ei nu faceam nici o chestie si eram de mult la marginea hartii si nu mai stia nimeni de portile iadului care la un momentdat era cap de afis in IP-AL si mai apoi FLAME,cine avea sate de atac le trimitea pe portile iadului,si am rezistat si inca rezist datorita colegilor care mau ajutat la greu.In fine,fiecare cu conceptia lui,poate in felul lui are si el dreptate ;)
 

DeletedUser24940

bon...deci...nu e frumos ce faceti voi acuma...pt ca ati deviat total de la subiect...daca vroiam sa aflam ce ati facut voi in trecut faceam un nou topic si discutati voi acolo...chiar nu ma intereseaza...aici se discuta doar despre razboiul Diablo---Flame,nu despre ce a facut cavaleru sau ralf sau mai stiu eu cn...in primul rand voi sunteti momentan colegi si as dori sa nu va mai certati...cel putin aici...pt ca nu e normal ca 2 colegi sa se certe...eu am ajutat pe toata lumea cu sprijin,sitter...cu tot ce am putut...si probabil voi face in continuare asta,indiferent de punctaj sau relatiile ce le avety cu mn...deci,ralf te rog...fii de partea cavalerului...ca pan la urma sunteti colegi...si nu se stie *** vey avea nevoie de ajutorul lui...


EDIT:Hai ca mi-am adus aminte de ** :)Coditze u tot ma baty pe mn la cap ca imi da mie nuj cn sate...nu eu am avut contul Oby Wan Kenoby ok? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

Dica,nu am spus ca nu sunt cu el(cecene) in tribul Diablo.
Nu sunt deacord cu el(cavalerul danubian) in privinta meritelor pe care si le asuma in privinta TFO,atat.
 

DeletedUser24940

...nu putem hotara noi ce merite are el...cn suntem noi sal judecam pe el??stie el ce stie...
 

DeletedUser

Mda, observ ca iar apare pe aici scris numele generalisimo asa ca va voi raspunde .....

ROM-TRICOLOR ,pai inseamna ca am niste spioni destul de buni de au reusit sa iti ia 11 sate.........si asta foarte lejer chiar, las-o balta copile ca nu tine, intre ce scrii aici si ceea ce s-a intimplat pe joc este o oarecare diferenta
Am intors spatele colegilor pentru ca am ajuns in DIABLO fiind mintiti.........

In privinta divinizarii unor colegi din tabara adeversa.......BAIETI ,LASATI-O BALTA,NIMENI NU ESTE DE NEINLOCUIT
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus