Razboi : Family vS. Sexy Nobs

  • Autor subiect DeletedUser44505
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44505

Parte 1:
Triburi: AoW, AoW II, L M S, -SOL-, SA
Parte 2:
Triburi: *Sexy*

Timeframe: Dintotdeauna




Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 1
Diferență: 5





Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,782
Tabăra 2: 419
Diferență: 13,363

Merge bine razboiul asta


Pai macar el merge mai greu, mai tras de par, luptam cum putem la umilul nostru nivel fata de altul care exista doar pe extern :p
 

DeletedUser

Daca nu s-ar mai baga "smecherii" din Grupul pe noi, am avea si noi un razboi la nivelul nostru;
 

DeletedUser44505

Nu-s rau dar cica nu ii lasam in pace: "Daca nu s-ar mai baga "smecherii" din Grupul pe noi, am avea si noi un razboi la nivelul nostru"

Haide sa te fac eu sa intelegi ce a vrut prea bunul meu coleg sa spuna !

Ne atacati pe noi care doar ce ne-am ridicat din cenusa si incercam cat de cat, cum putem noi sa aratam lumii ce putem, ne batem cu triburi de nivelul nostru, asa neinsemnati si mici cum suntem noi, dar castigam neconditionat cand raportul este egal si veniti voi, "zeii acestei lumi" si ne mai luati din sate pentru ca raportul este de 55 de ori mai mare in favoarea voastra, altfel totul era CAN-CAN !

Din umila si neinsemnata mea parere va spun ca in loc sa va razboiti in fiecare topic nou pe acest forum, voi maretilor din Grupul si M sa purtati si voi un razboi adevarat cu trupe, nu cu vorbe; oratori putem fii toti daca avem putin creier !
Nu de alta dar sa avem si noi ce "invata" de la voi ca suntem prea mici pentru nasul vostru ! :p

INFO : Nu sunteti singurii care pot produce mari surprize cu resurse putine !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16781

ce e cu topicul asta? :confused:

N-au voie astia mai mici sa-si declare razboaie de tine sau care-i problema ?


Puyutzuxd, crezi ca e asa usor sa te razboiesti ? :))
[M] nu-si permite sa iasa din k45 . Asteptam si noi sa creasca barbarele din k-ul nostru ca mai mult nu putem :(
Daca noi nu miscam nimic Grupul de ce ar misca? Si ei ca si noi trimit resurse-n barbare ca sa creasca mai repede :)) Bine ca intre timp mai si analizeaza harta ,se uita de noi recurtari ;)) Aveti grija de jucatorii mari ca s-ar putea sa ramaneti intr-o noapte fara ei :D
 

DeletedUser41545

Gata , s-a hotarat.De acum inainte numai cine vrea ..ta posteaza aici bine ba injere intunecat , daca nu vrea ea nimeni nu posteza .
 

DeletedUser

Ce inseamna "intro" pentru tine ca eu n-am auzit de cuvantul asta ? :)) As incerca sa-mi imaginez dar tocmai tu ai spus ca sunt in criza la acest capitol :p

:) cauta pe google ,daca ti se pare ca am gresit cand am scris legat .s'ar putea sa ai surprize :p

ps : eu am vrut sa scriu asa pentru ca mai marii din ministerul educatiei au aprobat ...da' nu'ti mai zic nimic .ia si cauta ;iar daca nu vrei ,taci :D
 

DeletedUser44505

N-au voie astia mai mici sa-si declare razboaie de tine sau care-i problema ?


Puyutzuxd, crezi ca e asa usor sa te razboiesti ? :))
[M] nu-si permite sa iasa din k45 . Asteptam si noi sa creasca barbarele din k-ul nostru ca mai mult nu putem :(
Daca noi nu miscam nimic Grupul de ce ar misca? Si ei ca si noi trimit resurse-n barbare ca sa creasca mai repede :)) Bine ca intre timp mai si analizeaza harta ,se uita de noi recurtari ;)) Aveti grija de jucatorii mari ca s-ar putea sa ramaneti intr-o noapte fara ei :D


Gaby este unul dintre purtatorii nostri de cuvant pe extern, el are timp si de palavre :))

Daca este asa precum spui tu, desii cam asta este purul adevar dincolo de sarcasm, aveti voi toti astia "mari" foarte multe de invatat de la neinsemnatii astia mici de la margine !
 

DeletedUser16781

:) cauta pe google ,daca ti se pare ca am gresit cand am scris legat .s'ar putea sa ai surprize :p
ps : eu am vrut sa scriu asa pentru ca mai marii din ministerul educatiei au aprobat ...da' nu'ti mai zic nimic .ia si cauta ;iar daca nu vrei ,taci :D

M-am interesat si nu prea ai dreptate ,daca totusi ai sa-mi arati ceva oficial legat de aceasta schimbare as fi tare incantat.

Spor la joc.


Gaby este unul dintre purtatorii nostri de cuvant pe extern, el are timp si de palavre :))

Daca este asa precum spui tu, desii cam asta este purul adevar dincolo de sarcasm, aveti voi toti astia "mari" foarte multe de invatat de la neinsemnatii astia mici de la margine !

Pai asta-i adevarul,nu mint :p
Tu de ce crezi ca va ataca cei din GRUPUL ? Mai invata si ei cate ceva de la voi :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
stop! eu nu sunt purtatorul de cuvant al nimanui, nici macar al meu :) eram si eu curios care e treaba ca am lipsit vreo saptamana
 

DeletedUser44505

Pai treaba sta in felul urmator : Nu a mai ramas nimeni in Sexy ca sa incheie acest razboiul :p



Parte 1:
Triburi: L M S, AoW, AoW II, -SOL-, SA
Parte 2:
Triburi: *Sexy*

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 216
Tabăra 2: 95
Diferență: 121

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 340,196
Tabăra 2: 112,797
Diferență: 227,399

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,449
Tabăra 2: 419
Diferență: 18,030

chart



Puncte trib la inceputul razboiului (08.09.2013) :


LocTribMembriiPuncteSate
12L M S2891,69442
15AoW2165,26829
35AoW II1410,35315
24-SOL-2322,51224
[tr]
[td]10[/td]
[td]*Sexy*[/td]
[td]25[/td]
[td]110,596[/td]
[td]54[/td]
[/tr]


Actual (15.09.2013) :

LocTribMembriiPuncteSate
7L M S27218,68885
9AoW30121,02354
20AoW II2632,67128
17-SOL-2850,56532
[tr]
[td]25[/td]
[td]*Sexy*[/td]
[td]14[/td]
[td]22,075[/td]
[td]14[/td]
[/tr]

Mai sunt necesare alte statistici ?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus