Razboi: FaQ vs 300.

DeletedUser

Dupa cum spune proverbul ala vechi, FaQ a cam tacut si a facut..acum e timpul sa mai si posteze :D (nu din lipsa de ocupatie sau adversar, doamne fereste :p)


Acum 24 de zile, 11 ore, 31 de minute si cateva secunde +/-.. un sef din 300. se adresa printr-un mesaj agramat, pe care cu greu l-am descifrat cu ajutorul vecinului meu de clasa 6(dependent de mess si C.Strike) din care am inteles ca vroia un razbel cu barbarii, sau undeva pe acolo.
FaQ fiind aliat cu barbarii s-a aruncat in acest razboi din care in primele zile au iesit castigatori spartanii de barbari(de acolo si trofeele de granzi innobilatori ai zilei, mare branza sa innobilezi un barbar de 3 ori).
Si cum nu le-au ajuns doar aceste trofee si vazand ca FaQ le-au declarat razboi pe fata, s-au gandit ca cel mai usor vor castiga daca vor scoate conducatorul FaQ de pe harta..zis si facut, dar nu si intamplat :D
Cum nici asa nu au reusit sa faca ceva, s-au gandit ca tot mai bine ar fi sa apeleze la vechile trucuri din vremurile antice, spionaj in tabara adversa..si asa au reusit sa ne strice statisticile cumparand/spargand sau facand schimb de conturi cu unii nubi din FaQ si innobilandu-le "intern" direct de la noi :D (daca vor fi discutii contradictorii voi aduce probele aici :eek:)

Statistica din totdeauna(cu tot cu cedari de sate ale spionilor 300. din tabara FaQ) arata cam asa:

Parte 1:
Triburi: FaQ
Parte 2:
Triburi: 300.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 23
Diferență: 73

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 812,666
Tabăra 2: 206,336
Diferență: 606,330

chart


Iar statistica celui mai recent atac organizat al nostru(nici primul dar nici ultimul) arata cam asa:

Parte 1:
Triburi: FaQ
Parte 2:
Triburi: 300.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 4
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 355,938
Tabăra 2: 38,548
Diferență: 317,390

chart




Cel mai greu ne-a fost sa descoperim spionii..ca satele de la inamici le-am luat ca pe cele bonus de atelier :D


Succes inamicilor la spart parolele si pe skype, ca doar de acolo ce vor mai obtine informatii :)

Iar celorlalti, spor la spamat :D sa fie de buna calitate



ps. povestea de mai sus este o fictiune..statisticile nu :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Faceti'l pe kenji sa iasa din trib si toate maimutele il vor urma :D:D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Acum 24 de zile, 11 ore, 31 de minute si cateva secunde +/-.. un sef din 300. se adresa printr-un mesaj agramat, pe care cu greu l-am descifrat cu ajutorul vecinului meu de clasa 6(dependent de mess si C.Strike) din care am inteles ca vroia un razbel cu barbarii, sau undeva pe acolo.

Pune mesajul aluia sa ne delectam un pic :)
 

DeletedUser39777

Sa revenim cu niste statistici mai "noi" ;)
Parte 1:
Triburi: 300.
Parte 2:
Triburi: FaQ

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,685
Tabăra 2: 0
Diferență: 48,685

chart
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
300. :

Câştiguri din triburi (586 total)

#1 B Nici un trib 346 cuceriri 59,04%
#2 E ~B~B~ 45 cuceriri 7,68%
#3 Y 300. 32 cuceriri 5,46%
#4 E FaQ 29 cuceriri 4,95%
#5 E OmErTa 21 cuceriri 3,58%


Pierderi împotriva triburilor (201 total)

#1 E FaQ 97 cuceriri 48,26%
#2 Y 300. 32 cuceriri 15,92%

PS 1 : 29 - 97, restul e can-can.
PS 2 : Dupa Faq, voi insiva va sunteti cel mai mare dusman =))
 

DeletedUser

nu mai stau eu sa caut pe twstats, ca sunt mai mult de 5-6 jucatori care au fost innobilati intern...pentru ca nu-l sprijineau pe ben sau satu tau :D
 

DeletedUser

o noua statistica p-aici?vad ca se schimba taberele ca sosetele dimineata p-aici :D
 

DeletedUser39708

dar contul grter* nu e cumparat de cei din faq si bagat la voi in trib?
contul meu nu a fost spart tot de voi???
 

DeletedUser

dar contul grter* nu e cumparat de cei din faq si bagat la voi in trib?
contul meu nu a fost spart tot de voi???

in primul rand te rog vorbeste la persoana a III-a, eu nu am nici o treaba cu nici o tabara, sunt doar un trecator pe aici
in al doilea rand nu inteleg ce atata frustrare de la un joc... si mie mi s-a spart de vreo 2 ori contul dar a interesat pe cineva?!
 

DeletedUser39708

in primul rand te rog vorbeste la persoana a III-a, eu nu am nici o treaba cu nici o tabara, sunt doar un trecator pe aici
in al doilea rand nu inteleg ce atata frustrare de la un joc... si mie mi s-a spart de vreo 2 ori contul dar a interesat pe cineva?!

Pai nu aveam de unde sa stiu ca nu esti in FAQ:p
 

DeletedUser

eram curios de o statistica datorita faptului ca au plecat multi din FAQ, atata tot :p
 

DeletedUser39777

Nu sunt cine stie ce statistici :)))
Parte 1:
Triburi: 300.
Parte 2:
Triburi: FaQ

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 4
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,403
Tabăra 2: 25,176
Diferență: 61,227

chart
 

DeletedUser29985

Tribul meu (aka FaQ) 256 :)
Inamic (Sparta) 219 :D

Diferenţă 37 :p

Timp de rezbel = 64 zile 15 ore :cool:
 

DeletedUser39708

Singuri impotriva tuturor e greu bisulica.Si voi ati fost ca noi.
 
Sus