Razboi Fiind-Dark.W

  • Autor subiect DeletedUser42927
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43735

Te faci ca nu stii Pako???doamne cat sa mutat granita cat de sus?...m-am speriat cand m-am trezit...
 

DeletedUser43735

deci vad ca baietii se tin de promisiune urca incet spre tine pako:Dti-am spus ca vor sa vii la noi...dar pe bucati:))
 

DeletedUser42927

E bine sa innobilati inactivii,felicitariile mele,nu mai zic de spionul maryan30 care iti zicea tie tot ce se intampla in trib.Eh lasa ca vor urma si ripostele noastre,nu e bai,se pierd sate,se pierd jucatori,dar razboiu continua.
 

DeletedUser43735

daia ii dati afara sa nu apara la statistici?...ingerasul era innactiv?knemo?kazykaghe?si altii?care s-au mai luat?
 

DeletedUser42927

Ingerasu avusese probleme cu netu,kazykaghe avea satele cu zidu la 8,s-a luat de la arctur,tot inactiv,o revenit ieri parca,de knemo nu stiu nimic.Nu ne intereseaza statisticile,pe noi ne intereseaza finalul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43735

9 C r a z y n o o b Fiind! 215.973 35 41 dar de asta nu poti spune ca era innactiv...a avut 336k puncte..
 

DeletedUser42927

Am vorbit cu el,a zis ca ii merge netu prost.El e capabil sa dea niste splituri,niste recupareri..Pacat..:(
 

DeletedUser43735

poi vezi bai pako...ca nu e chiar asa..acum ceva vreme te laudai cu niste litere cat mouse-ul de la laptop ca am pierdut noi sate in potriva celor din drept...si bagai statistici...si mai sus putin ziceai ca nu va intereseaza acele statistici...acum de ce nu pui..drept vs fiind...si dark vs fiind? e greu inteleg trupe nu mai aveti...granita a fost sparta...asta e...dar macar fii cu capul sus ati luptat prost.:)))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Drept!, DREPT#, DARK.W, DARK-A
Parte 2:
Triburi: Fiind!

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 10
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 444,870
Tabăra 2: 81,453
Diferență: 363,417

chart
 

DeletedUser

Ingerasu avusese probleme cu netu,kazykaghe avea satele cu zidu la 8,s-a luat de la arctur,tot inactiv,o revenit ieri parca,de knemo nu stiu nimic.Nu ne intereseaza statisticile,pe noi ne intereseaza finalul.
Pako finalul vostru e clar de ceva timp ...
Daca te face sa te simti mai bine sa stii ca dreptul acum are mai libera zona de sus poate sa vina dupa voi mai bine ... lea preluat BURN unele din sarcini ...
Deci daca anticipai ca mai aveti 2 saptamani injumatateste.
 

DeletedUser

Toti au avut probleme cu netul...si o sa aiba in continuare cat timp se vor pierde sate, acum trebuie sa ii intelegem si noi pe ei:)
 

DeletedUser42927

Pako finalul vostru e clar de ceva timp ...
Daca te face sa te simti mai bine sa stii ca dreptul acum are mai libera zona de sus poate sa vina dupa voi mai bine ... lea preluat BURN unele din sarcini ...
Deci daca anticipai ca mai aveti 2 saptamani injumatateste.

Mai zi mai zi.


poi vezi bai pako...ca nu e chiar asa..acum ceva vreme te laudai cu niste litere cat mouse-ul de la laptop ca am pierdut noi sate in potriva celor din drept..


Pai tu in ce trib esti?
Avem trupe stai linistit .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35377

Oricum,nu puteti sa va asteptati ca Fiind ul sa nu piarda sate avand in vedere numarul de dusmani.Intradevar finalul lor pare pecetluit,numai o diplomatie de fier si jucatori buni si determinati ii mai pot salva acum.
In caz contrar,prevad o impartire a tribului dupa modelul Ibidem,cei buni se vor duce la unul din invingatori iar plebea/sitterele vor fii innobilate.Sa vedem "blestemul"(razboaiele) Ibidemului de cine va fii mostenit dupa ce Fiind va cadea...evident daca va cadea
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#
Parte 2:
Triburi: Fiind!, Mânuţă

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 19
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 666,175
Tabăra 2: 120,312
Diferență: 545,863

chart
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, DREPT#, DARK.W, DARK-A
Parte 2:
Triburi: Fiind!, Mânuţă

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 24
Diferență: 113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 998,593
Tabăra 2: 164,428
Diferență: 834,165

chart
 

DeletedUser

Acum mai lipsesc 2 triburi ca sa se transforme intr-un razboi ce ar zgudui lumea 32 din temelii .... CRD si OFF. de partea Fiind! ..... cel putin ar fi un razboi mai echilibrat si mai frumos :):p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus