Razboi Fiind-Dark.W

  • Autor subiect DeletedUser42927
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Acum mai lipsesc 2 triburi ca sa se transforme intr-un razboi ce ar zgudui lumea 32 din temelii .... CRD si OFF. de partea Fiind! ..... cel putin ar fi un razboi mai echilibrat si mai frumos :):p

OFF este implicat in acest razboi alaturi de Fiind!, bineinteles neoficial
CRD are propriul razboi si nu se va implica aici!
 

DeletedUser43735

fiind nu mai exista...probabil se vor impartii la noi dark si off...dar...nu pot...** oficial...am vazut ca deja au schimbat numele tribului!
 

DeletedUser43196

Spaga sa fi bucuros sa dai din coada:*,pacat ca dac vroiam puteam sa-ti devin sef:).Dar eu nu sunt ca tiine sau ca alti sa fug dupa cum bate vantul:).

Era clar ca Fiindu sa piarda razboiu...:),singur contra 5 triburi de top:),faza era ca nam avut nici ajutor de la vreun trib:).Ma refer ca sprijin..:).Ce sa faci alteori pierzi alteori cajdigi:).Bafta baieti in ce o sa faceti in contiinuare pe 32:),cine stie poate cand intru pe 35 am sa vad multe personaje cunoscute!:)
 

DeletedUser35216

:( ce urat s-a terminat... si eu care pariasem ca rezistati 2 sap...
ati picat in aceiasi capcana in care picase si ultrasul... ati crezut ca sunteti invincibili!
 

DeletedUser42487

Deci cum e firesc, acum vine randul... cui?
Ca asa cum la noi s-au laudat unii , asa vad ca continuati si voi.
Nu ne ramane decat sa asteptam sa vedem cine si-o ia :)
 

DeletedUser43196

Asasin nu neam crezut invicibili!,vorbele care au fost au fost sa se ridice moralu jucatoriilor:).Nu are rost sa spun mai multe finduu nu mai este si asta basta!,acuma sunt curios care trib va fi urmatorul ca toate triburiile din zona au intors armele contra noastra,toti se gandeau la prezent acuma sa vedem viitorul:).Mangotaru voi ati avut jucatori exceptionali pe cei care iam adus in trib inafara de crazy si mai 1 2 nam decat cuvinte de lauda pentru ei:),voi ati stat mai biine pe harta decat noi cand a inceput razboiul:).Leiaa Khonam Logo turinel etc..crede-ma jucatori care joaca pentru tribul in care fac partea nustiu cum a fost la voi dar la noi or jucat pentru trib:).
Eu ma retrag inapoi pe lumea 31:D unde vreau sami ajut un prieten:).Aveti grija de voi baieti si numai biine sper sa ne vedem pe 35 cand voi intra iara:).Din fiecare infrangere inveti cate ceva,si eu am invatat multe:)
 

DeletedUser43735

Imi pare rau ca te lasi ca vroiam sa te innobilez..puteam sa bag mana in foc ca rezistati mai mult...dar m-am inselat...acum asta e mihnea aveam pregatiti nobilii ptr tine..:)):))si fullurile tu urmai...ce pacat..ca nu am cu cine juca:)))
 

DeletedUser42998

Deci cum e firesc, acum vine randul... cui?
Ca asa cum la noi s-au laudat unii , asa vad ca continuati si voi.
Nu ne ramane decat sa asteptam sa vedem cine si-o ia :)

Inca nu a picat alianta fiind! de tot.

Pentru Istorie » Arată statisticile
Alianţă
Dark Warriors
BURN ACADEMY
JUDECATORII !!
Dark Warriors Academy
Legion of Good Friends
Trib de pisici
Burn In Hell
-Judecatorii-
Judecatorii
Northern Empire
Inamic
Ne vedem pe 35 :*
Sa O Facemmm...
Immortals-Zei
Immortals-Zei.
Messengers of Death
.Immortals-Zei.
Sa O Facemmm......
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ce pacat.. eu iar am pierdut toata distractia. Credeam ca mai rezista baietii 4,5 zile ca sa scot si eu curtea si sa ma teleportez in centru. Se pare ca nu.. :D
 

DeletedUser43196

Imi pare rau ca te lasi ca vroiam sa te innobilez..puteam sa bag mana in foc ca rezistati mai mult...dar m-am inselat...acum asta e mihnea aveam pregatiti nobilii ptr tine..:)):))si fullurile tu urmai...ce pacat..ca nu am cu cine juca:)))

Spaga te astept:)
 

DeletedUser42998

Tyvoka :)) si pe aici te gasesc,pe l33 dau stergere dracu,ca m-am saturat sa fii langa mine :((
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Deoarece unul din triburi a fost invins, cred ca pot inchide topicul da? :)

Felicitari invingatorilor!!
 

DeletedUser

Cata onoare exista pe acest joc ..... bleah .... nu sa schimbat nimic de cand am lipsit :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus