Razboi H.V. - R.T.Z., Gold, Gold-A, Gold-B, --R--, JUST, -R-, GLN-A, WST

  • Autor subiect DeletedUser32965
  • Data de început

DeletedUser

El nu e noob dar tu esti. Cum sa pierzi nobilii de 2 ori si sa nu iei niciun sat? Trebuie sa ma inveti si pe mine cum se procedeaza ca nu stiu :cool:. Daca te-ai mutat langa Rede, mai exista speranta ca vei invata sa joci.

Da, pe aparare am trecut cum ai facut tu dupa ce ai pierdut atacul si nobilii pe whityb.



Plus ca aveam ferma plina de mai bine de o saptamana. Nu era pacat? :D

Mai bine explicati-mi cum de ati cerut PNA celor din GLN dupa ce voi declaraserati razboi. Cererea voastra a venit dupa ce v-au trimis la margine conducatorul, pe morocanosu08. Erati in deriva, flacailor? Sper ca v-ati revenit.

Pe whityb, mi-am incercat si eu norocul,logic ca am pierdut dupa ce a cerut sprijin de la tot tribul(spun de la tot tribul ca nu erati decat vreo 13-14)

Iar conducatorul,stai linistit ca ne vegheaza el...

Din cate vad doar tu faci lobby pentru trib:)Te-au incoronat pe acolo prin trib sau o sa primesti si tu una din multele academii pe mana?
 
Scor reacție
209
7 jucatori aveam in raza, voi ati recrutat 5. Multumesc ca mi-ati lasat barbarele macar :eek:.

Sa nu mai faci vreodata prostia sa-ti incerci norocul. Se lasa Rede ca e prea bun pentru lumea asta si iti da satele. De asta te-a adus langa el.

logic ca am pierdut dupa ce a cerut sprijin de la tot tribul(spun de la tot tribul ca nu erati decat vreo 13-14)

Da, avea vreo 50k din fiecare si 99 de paladini. Daca te avertizam sa te potolesti, m-ai fi ascultat? Nu cred. E mai bine ca ne-am distrat putin cu tine :D.

La fel si morocanosu si bz.91.fth. Baietii credeau ca au prins lozul cel mare daca au gasit un sat gol in miez de noapte si s-au riscat sa trimita curatare si nobilii pe bonus. Mare greseala.

Din cate vad doar tu faci lobby pentru tribTe-au incoronat pe acolo prin trib sau o sa primesti si tu una din multele academii pe mana?

Nici n-as fi trecut pe aici daca Rede punea statistica corecta. Dar da, mi-au facut si o statuie colegii.
 

DeletedUser

Se destinde atmosfera pe aici :D
Eu zic sa ca tacerea e de aur, atunci cand vorbesc nobilii :)

pacat ca tu ai fost eliminat, noroc ca i s-a facut mila lui nosugarbaby si ti-a dat contul sa joci.. si ai facut C*****L praf, nu ai mai luat nici un sat de cand ti la dat :)) si tu zici ca vorbesc nobilii ...
 

DeletedUser38225

Si totusi eu zic sa stai in bancuta ta, sa iti vezi de drum si sa te dai rotund, atunci cand o sa iti poti mentiona numele, cat despre ce vorbesti tu, eu nu am probleme cu latraii ca tine, care vorbesc aiurea. Check tw.stats ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va reamintesc de reguli? Va rog sa tineti discutiile intre anumite limite. Multumesc frumos!
 

DeletedUser38225

Ar trebuii ca lumea sa invete cum se conduce un trib, trebuie sa fii ferm si sa dai o tinta clara.. faci un razboi cu un trib si cu restul hartii te aliezi, astfel incat sa nu aiba nicio sansa tribul inamic, aceasta strategie e originara in tribul Gold, asa ca daca vreti sa o copiati, trebuie sa le platiti drepturi de autor :D
 

DeletedUser32965

:))) pai da...dar ala nu poate fi numit atac organizat... poate ce am facut noi pe luk178, poate fi numit intr-o mica masura atac organizat :))
 

DeletedUser

Daca a fost tradator si-a meritat soarta luk178. Putea sa joace bine mersi alaturi de voi. Fiecare isi merita soarta in felul lui.
 
Sus