razboi *hard* vs inq

  • Autor subiect DeletedUser30525
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Scuze mai sus m refeream la alexinio..nu la tribland ca el e insirat ultimu sa nu se inteleaga gresit
 

DeletedUser

And now the FELLOWSHIP OF THE RING ..


Parte 1:
Jucători: Runemaster, H3lLBoy*dNd*, maram
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., =INQ=, -INQ-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 9
Diferență: 84

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 674,966
Tabăra 2: 75,364
Diferență: 599,602

chart
 

DeletedUser

stati binisor :D
nici noi nu o ducem mai rau :p

Parte 1:
Jucători: mutulicaph, raduturcu2410
Parte 2:
Triburi: =INQ=, -INQ-, ~INQ~, .INQ.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 4
Diferență: 61

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 486,741
Tabăra 2: 29,620
Diferență: 457,121

chart
 

DeletedUser39100

pacat ca astia din inq umbla numai cu strambe si cu tikete nu fac fata la un trib de 60 de insi tre sa recurga la magarii ;)
 

DeletedUser32415

ma muistilor dati si luati sate daca tot blokati va pis in ***.habar nu aveti sa jucati numai sa dati la blocat conturi ca doar asa puteti lua sate.si voi si adminii care va ajuta sa VA PIS IN *** DE HOMOSEXUALII DRAQ CARE SUNTETI in frunte cu lingaul ala al vostru 206cc.ma gunoiule de admin dute de iti mai comanda un neuron si apoi sa vi sa zici ceva.
 

DeletedUser39100

pacat de voi ca nu duceti un razboi corect ..baiatule...magarii nu fac ei ca va denunta...ci voi ca incalcati regulile.:p

bai asta daca nu stii cum sta treaba abtine-te de la comentarii

banezi jucator ca isi pune nume la sat magazin de prezervative ....ma lasi :-j

si lesinati de jucatori care dau mesaje doar sa provoace ...tu mental dute in fan clubu inq si lasa.ne vere
 

DeletedUser37799

bai asta daca nu stii cum sta treaba abtine-te de la comentarii

banezi jucator ca isi pune nume la sat magazin de prezervative ....ma lasi :-j

si lesinati de jucatori care dau mesaje doar sa provoace ...tu mental dute in fan clubu inq si lasa.ne vere

in primul rand...nu sunt var cu tine..in al doilea rand..nu cred ca la banat ca a pus numele ala...eu totusi am auzit ca s-a cam dat drumul la injuraturi pe admini...gasesti pe forumul asta copie...

ps. "bai" sa spui cui vrei tu...nu mie.eu nu iti permit.Nu ti-am vorbit urat...asa ca te rog sa te comporti civilizat.
 

DeletedUser39100

Ba nelu pe forum a injurat cand lau banat pt a doua oara 6 ore ca pusese la sat nume sat de curve ti-am mai zis daca te depaseste situatia abtinete stiu ca simti nevoia sa te afirmi dar incearca in alta parte.
 

DeletedUser37799

Ba nelu pe forum a injurat cand lau banat pt a doua oara 6 ore ca pusese la sat nume sat de curve ti-am mai zis daca te depaseste situatia abtinete stiu ca simti nevoia sa te afirmi dar incearca in alta parte.

traducerea cand o dai?

scrie la regulament ca daca repeti fapta pentru care ai luat avertisment, iei sanctiune sau banare(in functie de gravitatea faptei facute.).
Voi ce regulament ati citit?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stimate domn MENTAL . Te rog sa nu mai fii atat de dur cu mine si cu Hell boy :) La momentul oportun cand ne vom intalnii pe harta cu tine noi doi promitem ca vom sterge conturile. suntem profunzi speriati de amenintarile tale si ne tremura picoarele si am stabilit ca vom da stergere deoarece nu vom fface fata ..asa ca te rog ia-ne mai usor deoarece suntem mici copilasi in ARTA JOCULUI fata de tine un mare GENERAL.

Multumim.
 

DeletedUser39475

Stimate domn MENTAL . Te rog sa nu mai fii atat de dur cu mine si cu Hell boy :) La momentul oportun cand ne vom intalnii pe harta cu tine noi doi promitem ca vom sterge conturile. suntem profunzi speriati de amenintarile tale si ne tremura picoarele si am stabilit ca vom da stergere deoarece nu vom fface fata ..asa ca te rog ia-ne mai usor deoarece suntem mici copilasi in ARTA JOCULUI fata de tine un mare GENERAL.

Multumim.

Sarcasticilor :))
 

DeletedUser39100

lasa-l ma ca mai apre putin si declara el sg razboi la tot hardu :))
 

DeletedUser

Trebuie sasi faca fan club INQ-u sai dea Membru vechi si devotat :) .. Poti intra linistit in INQ mental dar o sa stai la coada cu hartia igienica in mana ;) pentru ca sunt altii la rand..care fac curat unde pute =))
 

DeletedUser39100

pacat ca razboinicul luminiinu ne zice cu ce nume e pe joc sa stim si noi in ce directie sa ne intreptam. Sobolani din astia tari in gura gasesti prin toate drumurile
 

DeletedUser

In primul rand felicitari celor din Knight :)


Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-
Parte 2:
Triburi: Knight

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 136
Diferență: 90


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 400,867
Tabăra 2: 1,177,434
Diferență: 776,567

Iar cei din hard la fel ca de obicei jalnici...:|
Banuiesc ca uni nu inteleg de ce sa pus statiscica decat cu maram ,helboy si runemaster este foarte simplu decat ei se considera in hard restul ori de concediat ori nu sunt importanti ca pierd sate ,academia ati desfiintato ca incepuse sa traga rau in jos statisticile (si nu mai aburi lumea ca erau doar inactivi ca altfel nu veneau la voi o parte din ei si restul nu-si faceau trib =SR= in doar cateva ore, un jucator care nu se logheaza pe joc nu are cum sa intre intr-un trib parerea mea simpla , acum ati inceput sa scapati de cei care pierd sate ,si incetati cu scuze de alea erau pe galben pe rosu ca se vede in statistica pe jucator ca inca juca si se incerca recuperarea satelor si chiar daca se lasau nu se lasau de bine ce le era.
Majoritatea oamenilor cu capul pe umeri isi vad de joc si nu se ocupa doar de abureli nesimtiri etc ,de la voi n-am auzit decat "ai 100 de conturi de pe care ataci" ; "ne banati jucatori" ; "sunte-ti varza" ; "inobilati doar intern" etc...
Nu avem nici unul 100 de conturi doar cateva sittere din cand in cand ca vorba aia jocul nu este obligatoriu si oameni au munca ,concedii etc.Iar admini sunt sigur ca ne-au verificat de n ori la cati au zis ca ne fac ticket.
Nu va banam jucatori ca nu suntem admini ! Si nu va mai vaitati atat de banari ca faceti tickete garla pentru numele la sate ;exp: 3 jucatori banati din granita intr-o singura zi pe atacabil la doar 2-3 ore inainte sa ajunga atacurile ,deci asta nu-i o scuza fiecare trebuie sa-si suporte consecintele.
Este alegerea noastra de a tine jucatori pe care voi ii numiti slabi ,inapti etc ,in trib sau academii atata timp cat omul are prieteni in trib si se simte bine poate sa ramana la noi este un joc si fiecare are dreptul sa se distreze sau sa invete nu moare nimeni daca statistica este buna sau rea si nimeni nu a castigat un conflict printr-o statistica ci prin presiune si perseverenta.

Decat sa aberati pe aici si sa cautati anturaj cu japca prin mesaje in joc in care nici macar nu stiti sa purtati o conversatie decat sa va dati mari ,mai bine ati pierde acest timp pe conturile voastre sau alaturi de persoanele care sunt pe langa voi ,sau luati lectii de la runemaster si dati mesaj la toate triburile "dati in INQ ,dati in INQ ca au razboi si cu aia si cu aia si cu aia (sunt aceleas triburi de care el spune ca nici nu conteaza pe harta, n-ai ce sai faci copii spun lucruri traznite mereu.)

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=
Parte 2:
Jucători: -pXq-FedEX, timp pierdut

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 5
Diferență: 72

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-
Parte 2:
Triburi: *Hard*

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 158
Diferență: 5



Granitele ~INQ~ :


Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-
Parte 2:
Triburi: *Hard*, Knight, NoobZ, ZEi*, =SR=, EQUILI, EQU1L1, RAIDER, NBZ-@, CIRCUS, TheEnd, THE

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 475
Tabăra 2: 510
Diferență: 35




Succes tuturor,

P.S. Cititi replica celor din hard sigur va fi amuzanta pentru cei care sunt fani jignirilor si care au orientari catre narcisism.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Air de ce pui statistica cu timp pierdut care chiar e pe rosu =))))) de 1 sapt jumate na intrat si PXQ la fel a intrat a dat circulara a iesit din trib :)))) nu te inteleg ceai rezolvat tu acolo ?

si STII BINE CA AI mai multe conturi ;) unii ti le stiu si care ..asa ca nu mai face tu pe smecheru ca sti ca ti-ai luat si - sate cand te-au mai gasit cu al2 lea cont si ai destule doar ca 206cc e de-al vostru de pe 11.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus