razboi *hard* vs inq

  • Autor subiect DeletedUser30525
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23354

Multumim :p noi cei din Knight vom incerca sa fim si mai energici , pentru ai distra cat mai des pe vrednicii mei prieteni din INQ ;)
 

DeletedUser

.... doar ca 206cc e de-al vostru de pe 11.

1. eu nu stiu ca vreodata 206cc sa fi jucat pe L11, si chiar daca a facut-o, cu siguranta nu a fost in INQ
2. chiar daca sunteti adversari pe harta, chiar nu va puteti comporta civilizat? mi s-a facut rau cand am citit ce e aici.

mai oameni buni, fiti fair-play, jucati si vorbiti frumos. prin cuvinte grele nimeni nu a castigat nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lori nu noi banam un jucator de 10 ori pentru nume la sate si ne plangem toata ziua :)
 

DeletedUser30525

In primul rand felicitari celor din Knight :)


Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-
Parte 2:
Triburi: Knight

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 136
Diferență: 90


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 400,867
Tabăra 2: 1,177,434
Diferență: 776,567

Iar cei din hard la fel ca de obicei jalnici...:|
Banuiesc ca uni nu inteleg de ce sa pus statiscica decat cu maram ,helboy si runemaster este foarte simplu decat ei se considera in hard restul ori de concediat ori nu sunt importanti ca pierd sate ,academia ati desfiintato ca incepuse sa traga rau in jos statisticile (si nu mai aburi lumea ca erau doar inactivi ca altfel nu veneau la voi o parte din ei si restul nu-si faceau trib =SR= in doar cateva ore, un jucator care nu se logheaza pe joc nu are cum sa intre intr-un trib parerea mea simpla , acum ati inceput sa scapati de cei care pierd sate ,si incetati cu scuze de alea erau pe galben pe rosu ca se vede in statistica pe jucator ca inca juca si se incerca recuperarea satelor si chiar daca se lasau nu se lasau de bine ce le era.
Majoritatea oamenilor cu capul pe umeri isi vad de joc si nu se ocupa doar de abureli nesimtiri etc ,de la voi n-am auzit decat "ai 100 de conturi de pe care ataci" ; "ne banati jucatori" ; "sunte-ti varza" ; "inobilati doar intern" etc...
Nu avem nici unul 100 de conturi doar cateva sittere din cand in cand ca vorba aia jocul nu este obligatoriu si oameni au munca ,concedii etc.Iar admini sunt sigur ca ne-au verificat de n ori la cati au zis ca ne fac ticket.
Nu va banam jucatori ca nu suntem admini ! Si nu va mai vaitati atat de banari ca faceti tickete garla pentru numele la sate ;exp: 3 jucatori banati din granita intr-o singura zi pe atacabil la doar 2-3 ore inainte sa ajunga atacurile ,deci asta nu-i o scuza fiecare trebuie sa-si suporte consecintele.
Este alegerea noastra de a tine jucatori pe care voi ii numiti slabi ,inapti etc ,in trib sau academii atata timp cat omul are prieteni in trib si se simte bine poate sa ramana la noi este un joc si fiecare are dreptul sa se distreze sau sa invete nu moare nimeni daca statistica este buna sau rea si nimeni nu a castigat un conflict printr-o statistica ci prin presiune si perseverenta.

Decat sa aberati pe aici si sa cautati anturaj cu japca prin mesaje in joc in care nici macar nu stiti sa purtati o conversatie decat sa va dati mari ,mai bine ati pierde acest timp pe conturile voastre sau alaturi de persoanele care sunt pe langa voi ,sau luati lectii de la runemaster si dati mesaj la toate triburile "dati in INQ ,dati in INQ ca au razboi si cu aia si cu aia si cu aia (sunt aceleas triburi de care el spune ca nici nu conteaza pe harta, n-ai ce sai faci copii spun lucruri traznite mereu.)

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=
Parte 2:
Jucători: -pXq-FedEX, timp pierdut

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 5
Diferență: 72

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-
Parte 2:
Triburi: *Hard*

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 158
Diferență: 5



Granitele ~INQ~ :


Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-
Parte 2:
Triburi: *Hard*, Knight, NoobZ, ZEi*, =SR=, EQUILI, EQU1L1, RAIDER, NBZ-@, CIRCUS, TheEnd, THE

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 475
Tabăra 2: 510
Diferență: 35




Succes tuturor,

P.S. Cititi replica celor din hard sigur va fi amuzanta pentru cei care sunt fani jignirilor si care au orientari catre narcisism.

interesant ps-ul :D
e uite o sa iti dea replica unu din hard care nu stiu sa fi jignit pe careva pe aici pe extern sau pe joc
ai dreptate cu knight bv lor
dar cand vorbesti de hard sa stii ca nu te referi doar la rune sau la hell care recunosc is mai slobozi la degete cand scriu si mai dau pe alturi cu unele cuvinte (da nici voi nu ii lasati asa ca n-am ce va face)
asa ca la replici puneti in fata pe cel care comenteaza aici si nu un trib (valabil pentru toate partile implicate)
cat despre statistici si aici iti dau dreptate; sunt abureli pe ansamblu pentru ca nu se castiga razboaie cu statistici (apropo inca suntem peste voi asa ca pana recuperati mai **)
cat despre concediat pentru statistici da-mi voie sa te contrazic
nu a fost nimeni concediat pentru sate pierdute ci pentru inactivitate prelungita
dovada ti-o dau cu ciupanezu care a pierdut multe, probabil o sa mai piarda dar e activ si zilnic incearca sa recupereze
daca ceilalti isi dadeau macar interesul sa lase un sitter ca sa fie ajutati erau inca la noi indiferent de ce pierdeau
cat despre academie; un taliban de pe l3 si l8 care ma mandresc ca m-a invatat sa joc avea o vorba; un trib bun nu are nevoie de academie
academia a fost pastrata doar pentru fuziunea cu =sr=
cum ei au considerat ca e totusi mai bine sa continue singuri a fost desfiintata
despre banatul jucatorilor nu intru in discutie pentru ca dupa parerea mea e jalnica (totusi o sa ii intreb pe ai mei daca si-au facut tikete singuri, cine stie :) )

ps: am tot recitit replica mea da ai cuvantul meu ca n-am gasit nici un fan al jignirilor :D ca sa nu mai vorbim de narcisism; da asta e doar parerea mea
cu respect
 

DeletedUser25136

ca in orice razboi se arunca multe cuvinte care nu isi au locul si uni mai uita ca acesta este doar un joc care ar trebui sa ii ajute sa ne destinda dupa o zi de scoala sau servici ,in schimb prefera sa inlocuiasca berbeci cu jignirile.Acest tip de oameni se gasesc in ambele triburi deopotriva si nu cred ca trebuie generalizat la TOTI jucatori care il compun ca desi pana la urma jucatori fac tribul ci nu cei cu gura mare din pacate acestia fac imaginea tribului ....buna sau mai putin buna.

imi cer scuze anticipat daca remarca mea a deranjat pe cineva
p0my
 

DeletedUser

eu ma refeream la toti cei care vorbesc urat, nu la un trib anume si nici nu am facut referire la toti jucatorii;)
 

DeletedUser

ir
dar cand vorbesti de hard sa stii ca nu te referi doar la rune sau la hell care recunosc is mai slobozi la degete cand scriu si mai dau pe alturi cu unele cuvinte (da nici voi nu ii lasati asa ca n-am ce va face)
asa ca la replici puneti in fata pe cel care comenteaza aici si nu un trib (valabil pentru toate partile implicate)

Replica la tot hard a venit in momentul in care rune si hellboy au inceput sa puna statistici doar cu ei si maram ca si cum restul jucatorilor nu ar conta si au caracterizat in alte comentarii ca ei tin tribul si alte lucruri nesemnificative pentru mine cum ar fi modul lor de gandire ca eu am 100 de conturi si ca toate atacurile date pe hard vin doar de la jucatori la care sunt eu sitter .
Din moment ce ei considera ca in hard sunt numai ei , imi este mult mai usor sa scriu hard decat sa le scriu numele lor ,timp mai putin si ii fac si pe ei fericiti .
 

DeletedUser

Mai air tu cu cristi si cu ceilalti stiti voi cate conturi aveti..ce te mai minti singur mai ca nu-ti da nimeni in cap?? si conturile alea de 50-100 de mii de pct cu care luati sate in mijlocul nostru sa avem moral mic pe ele si dupa le inobilati cand le cresteti :)) asa prosti ne credeti mai? .. Dar poate va venii o lume unde o sa jucati si voi cinstit :) si aici ma refer din toate punctele de vedere.
 

DeletedUser30525

Replica la tot hard a venit in momentul in care rune si hellboy au inceput sa puna statistici doar cu ei si maram ca si cum restul jucatorilor nu ar conta si au caracterizat in alte comentarii ca ei tin tribul si alte lucruri nesemnificative pentru mine cum ar fi modul lor de gandire ca eu am 100 de conturi si ca toate atacurile date pe hard vin doar de la jucatori la care sunt eu sitter .
Din moment ce ei considera ca in hard sunt numai ei , imi este mult mai usor sa scriu hard decat sa le scriu numele lor ,timp mai putin si ii fac si pe ei fericiti .

ca sunt activi si va pun bete in roate nu inseamna ca restul nu conteaza
o fi mai usor sa pui hard dar incearca data viitoare sa iti faci timp sa scrii numele (nu cred ca dureaza asa mult)
cat despre statisticile puse de ei
le-au pus sa vedeti ca nu prea aveti ce le face nici cand nu sunt online ce sa mai vorbim cand sunt on
asta nu inseamna ca ceilalti nu contribuie (sprijin, atacuri chiar daca unii pierd sate)
nu toti sunt profesionisti in triburile indiferent de tribul in care joaca pe l23
ca sa nu mai ** ca practica la statistici doar cu anumiti jucatori o aveti si voi
numai ca ii alegeti pe cei inactivi de la noi
:)
daca afirma vreun conducator de triburi ca are numai profesionisti parerea mea e ca ori minte de ingheata apele ori nu stie ce vorbeste


lori787 nu ma refeream la tine in postul meu
daca mi se parea ceva ciudat probabil iti replicam
dar opiniile argumentate sau macar care se incearca sa fie argumentate si sunt in limita bunului simt sunt dreptul fiecaruia sa le faca
fiecare vede din perspectiva lui un anumit lucru si toti incearca sa isi argumenteze parerea
daca mai invatam si ceva din comentariile celorlalti e f bine
daca nu .........

pomy stii ca ai respectul meu si nu numai de pe l23
alegerea cu inq a fost alegerea voastra (buna sau mai putin buna) voi stiti

cu respect kampf
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25136

si uite asa soncediaza HARD tot ce da rau la statistici ,,,,,
oscarut

hai ma copi ma ....nu era chestia ca voi nu faceti asa ceva .....ca voi jucati cinstit ,ca nu concediati pe cine incepe sa piarda sate ...sau acum asta era inactiv pe rosu si tocmai acum ca a inceput sa fie atacat il concediati
 

DeletedUser

Monotonia este prea mare aici...si oricum cei cu gura mare de aici nu mai joaca sau au plecat in =H-H= adica fostul TheEnd ,zic fostul deoarece toata lumea spune ca pentru o fuziune de aproximativ 10 oameni si-au schimbat si numele si au si un nou intemeietor si conducator :)
 

DeletedUser30525

Monotonia este prea mare aici...si oricum cei cu gura mare de aici nu mai joaca sau au plecat in =H-H= adica fostul TheEnd ,zic fostul deoarece toata lumea spune ca pentru o fuziune de aproximativ 10 oameni si-au schimbat si numele si au si un nou intemeietor si conducator :)

se mai schimba lucrurile airborne
ti-am zis
nu scapati asa usor de noi
:)
suntem prieteni de la inceput si sa va lasam asa
n-ar fi frumos din partea noastra
:)

vad ca v-ati distrat un pic cat am lipsit noi de acasa
da am revenit (nicaieri nu e ca acasa)
:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se mai schimba lucrurile airborne
ti-am zis
nu scapati asa usor de noi
:)
suntem prieteni de la inceput si sa va lasam asa
n-ar fi frumos din partea noastra
:)

vad ca v-ati distrat un pic cat am lipsit noi de acasa
da am revenit (nicaieri nu e ca acasa)
:)

las-o asa cum a cazut, e mai bine ;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus