Razboi in sud-vest

DeletedUser

Lordulica zau ca nu te inteleg, asta e jocul, n-ai vrea sa luam barbare in loc sa va luam pe voi ? :) Adica na, stiu ca e cam acelasi lucru, dar totusi, se vede urat la statistici daca iei barbare fara stapan :)

asta e jocul :),cei mari se bat cu cei mici ca da bine :D,parerea mea ca egal cu 0 o sa fie pe harta cand unique o sa dispara :p
pe langa merlin mai aveti vreo 2 triburi in zona sa le invitati la razbel,nu?
 

DeletedUser44858

Nu inteleg patetismul tau mascat :) Mereu a fost asa, e absurd ca cei mari sa se bata intre ei la inceput :)
 

DeletedUser21870

Nu inteleg patetismul tau mascat :) Mereu a fost asa, e absurd ca cei mari sa se bata intre ei la inceput :)
gandire gresita-esec total.cea mai mare greseala e sa iti lasi potentialul dusman sa creasca.RS stie cel mai bine.D4alicios si tribul lui i-a batut rau de tot pe o lume anterioara.Ingenios fugea mancand pamantul..... :))
 

DeletedUser44858

gandire gresita-esec total.cea mai mare greseala e sa iti lasi potentialul dusman sa creasca.RS stie cel mai bine.D4alicios si tribul lui i-a batut rau de tot pe o lume anterioara.Ingenios fugea mancand pamantul..... :))
Si imi spui mie pentru ca ? Nici R.S. nici ingenios nu sunt in Sud-Vest...
Explica-mi totusi cum e gandirea mea gresita Sun Tzu al triburilor care esti :) Sa dam cumva pe R.S. si ingenios de acum, la 50+ ore distanta cu nobilii, ca sa dormi tu linistit noaptea ?
 

DeletedUser31557

asta e jocul :),cei mari se bat cu cei mici ca da bine :D,parerea mea ca egal cu 0 o sa fie pe harta cand unique o sa dispara :p
pe langa merlin mai aveti vreo 2 triburi in zona sa le invitati la razbel,nu?

ce?cine?colega:),nu cred ca trebuie sa **,va rugati de triburile din zona sa intre alaturi de voi contra noastra,:) si va rugati stiti voi ce cu diplomatia mea,dar nu se va anula nimic,asa ca sperati in continuare si bagati la aparare,nu cred ca aveti cat putem noi ataca:)
 

DeletedUser31557

si vezi ca tine de psihic multe din ce facem noi,vad ca ramaneti tot mai putini :), acum ceva vreme,va laudati ca ati cunoaste pe multi de pe lume si ca va ajuta si ca bla bla ,deja prea mult ptr razboiul acesta, ne vedem pe harta
 

DeletedUser

ce?cine?colega:),nu cred ca trebuie sa **,va rugati de triburile din zona sa intre alaturi de voi contra noastra,:) si va rugati stiti voi ce cu diplomatia mea,dar nu se va anula nimic,asa ca sperati in continuare si bagati la aparare,nu cred ca aveti cat putem noi ataca:)

de cine ne rugam bre? ai cam luat o razna :),deja :D,confunzi lucrurile dar e ok ca esti un mare razboinic :)) trecem cu vederea
e bine ca umblati la psihic,ramanem tot mai putini :),din nou ai dat o in balarii dar e tot bine,poate te crede cineva din cei care citesc :D
 

DeletedUser44858

Ho ma, curcubeule, nu te mai agita ca apa plata-n vin... V-ati schimbat nspe mii de nume, ba ati fost potop, ba ati fost mw, acum sunteti negri... zau ca plictisesti atmosfera, cearta-ne pe harta cu trupele ca de purtatori de cuvant nu mai are nevoie nici NATO nici ONU...
 

DeletedUser

Ho ma, curcubeule, nu te mai agita ca apa plata-n vin... V-ati schimbat nspe mii de nume, ba ati fost potop, ba ati fost mw, acum sunteti negri... zau ca plictisesti atmosfera, cearta-ne pe harta cu trupele ca de purtatori de cuvant nu mai are nevoie nici NATO nici ONU...

curcubeu? :D credeam ca vorbesti in cunostinta de cauza,daca citeai ce am scris mai sus iti dadeai seama ca nu e vorba de potop,mw sau negri :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44858

curcubeu? :D credeam ca vorbesti in cunostinta de cauza,daca citeai ce am scris mai sus iti dadeai seama ca nu e vorba de potop,mw sau negri :),

Tu nu faci parte din niciun trib, deci ce cauti aici ? :) Incearca sa folosesti limba romana cand postezi, ca sa pot sa inteleg ce trebuie, daca e ceva de inteles din ceea ce postezi tu, "lordule" :) Observ ca habar n-ai harta, = cu 0 au intrat in razboi de partea Blacks (cred ca si clasic au intrat de aceeasi parte), altii nu se mai razboiesc in peisaj, deci despre ce vorbim ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31557

de cine ne rugam bre? ai cam luat o razna :),deja :D,confunzi lucrurile dar e ok ca esti un mare razboinic :)) trecem cu vederea
e bine ca umblati la psihic,ramanem tot mai putini :),din nou ai dat o in balarii dar e tot bine,poate te crede cineva din cei care citesc :D

vad ca ai plecat cu navigatorul:),bre!
 

DeletedUser44858

Ia explica-ne tu ma viziunea ta tactico-fantastica... Doar pe moment e castigu` de partea noastra ? :)
 

DeletedUser44858

Eu nu inteleg ce cauta prin peisaj :) Nu face parte din niciun trib implicat in razboi, de fapt el nici habar n-are care sunt partile implicate :) Ma lordulica, spune-ne daca doar vrei sa aduni posturi pe forum ca te putem evita lejer si te lasam linistit in cruciada ta :)
 

DeletedUser

Ce te face sa crezi ca nu stiu partile implicate?sau ca ** aiurea?
vrei sa va pun si diplomatia aici? :) ma faceti sa rad
 
Sus