Razboi in sud-vest

DeletedUser40036

salutare:),te mai astept mult
salutare tuturor unicilor...daca astepti nobilii mei,ai de asteptat mult si bine.cel mai probabil,vor veni mai devreme sau mai tarziu:p:))
PS:felicitari pt locul 1.sedere placuta si cat mai lunga acolo sus
 

DeletedUser

Buna dimineata! Aici nu mai zice nimeni nimic? Ori sa terminat razboiul?
Din sursele mele stiu ca UNIQUE a facut PNA cu = cu 0 oare asa sa fie?
 

DeletedUser40036

daca e asa,atunci au facut o greseala cei din unique....daca eram in locul lor,as merge direct pe alianta cu ei:D.nu am nimic impotriva celorlalte triburi,dar =cu 0 este un trib care stie ce inseamna cu adevarat o alianta.unique ar castiga unii dintre cei mai de incredere aliati de pe aceasta lume.o mutare foarte buna pt unique....parerea mea;)
 

DeletedUser

Vom vedea cum vor decurge lucrurile pe viitor...razboiul dintre ei inca nu sa terminat...
 

DeletedUser14754

Prognoza vremii

Se anunta un cer inorat cu nori full de precipitatii.
Este indicat sa nu va parasiti satele , fulgerele poti lovi de cateva ori in acelasi loc.

Totodata un cer senin de un albastru maret se anunta in anumite zone hartii , totusi se pot isca tornade din senin.

Din cauza furtuni recente , mai multe ciupercute ,au crescut pe harta , nici trifoiul irlandez numai poate concura.
Chiar si specile vorbitoare de talie foarte mica si-au gasit laringita pintr-un centru de colectare .

Se anunta in viitorul apropiat, un nou uragan, care va destabiliza putin infrastructura diplomatica .


 

DeletedUser21870

Buna dimineata! Aici nu mai zice nimeni nimic? Ori sa terminat razboiul?
Din sursele mele stiu ca UNIQUE a facut PNA cu = cu 0 oare asa sa fie?
=0 s-au dovedit imorali.au tradat alianta veche prin acest pna.dar cum roata e rotunda ,as vrea sa ii vad cand vor fii intre vechii aliati si unique.oricum,spor la joc
 

DeletedUser

Vorbesti in necunostinta de cauza,= cu o a intrat in razboi alaturi de blks impotriva unicilor fara nici o ezitare,alianta s a rupt din cauza dezorganizarii de la ei si lipsa de colaborare,aveau pana si sittere de la dusmani.
Sunt multe de spus dar nu e ok sa apari pe extenr si sa discuti despre ce nu cunosti
Cei care cunosc istoria egalilor stiu faptul ca e un trib care isi respecta aliatii si nu rupe diplomatii decat cu motive bine intemeiate
 

DeletedUser14754

Respect egalilor indiferent de culoarea pe care o au pe harta.

Horoscopul

Pentru zodia de pe data de 01.01.2037

Se anunta un viitor incarcat cu dificultati , persoanele nascute in aceasta zodie. sunt predispusi spre incapatanare pana la limita gandirii , dar fiind o zodie cu ascendentul in focul si in razele soarelui , norocul le mai surade cateodata.
Gospodinele care au aventuri cu aceasta zodie trebuie sa fie atente , orice rana poate fii tratata cu antitetanos , indiferent de cantitate, chiar daca aluatul care dospeste in razele soarelui , poate fii delicios , el nu se coace fara a fii in preajma unui foc.
Aviz sensibililor la ultraviolete si alergicilor la amidon nu se stie daca in contact cu diferite substante va veti intalni sau nu cu grim ripper.
Celor care au ascedentul in foc se anunta zile de neliniste , focul se inteteste intodeauna.


Niciodata nu mi-am intales horoscopul , pe asta nici atat :p
 

DeletedUser39940

apropo de semnatura ta:"Nu cred in nimic, dar iau in considerare totul." Vintea
atunci te poti considera TDN-ist:))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Băieţi, mai există subiect aici sau închid topicul?
Este o întrebare retorică, vă rog să respectaţi regulamentul.
 

DeletedUser

DACA TOT MERGETI PE PREMIZA DE CINSTITI SI FACETI PNA DOAR SA FACETI FATA ALTOR RAZBOAIE SI DATI MESAJE IN STANGA SI IN DREAPTA DE GENUL

DACA NU VI LA NOI ITI IAU SATUL SAU

cosmi99 ian 30,2014 09:37
daca faceti fuziune cu BLKS,pna-ul cade
o zi buna


PENTRU CA VROIAU EI ACEI JUCATORI CARE II NUMEAU LA INCEPUT CARNE DE TUN ACUM SUNT BUNI! HALAL


Detalii
Alianţă Akatsuki !!
Inamic UNIQUE
Titlu Pana la capat!
Start astăzi la ora 10:11:07
Sfârşit ---
Durată 1:31:52
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Vreti sate de la aliatii luptati pentru ele nu mai recrutati si amenintati pe cei slabi de inger!!!
 

DeletedUser

SI A INCEPUT DISCTRACTIA OR SA APARA SI CEI DIN SH CA DUPA CATE MI-A CIRIPIT O PASARICA VRETI SA II ARDETI SI SA RUPETI ALIANTA CU EI


Detalii
Alianţă Akatsuki !!
Broscutele Nevrotice
Egal cu Zero
Brotaceii Nervosi
Egal cu zero A
Akatsuki !
The Black Scorpions
Inamic UNIQUE
Titlu Pana la capat!
Start în data de 02.02. la ora 10:11:07
Sfârşit ---
Durată 4 zile 9:48:55
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Vreti sate de la aliatii luptati pentru ele nu mai recrutati si amenintati pe cei slabi de inger!!!
 

DeletedUser

daca e asa,atunci au facut o greseala cei din unique....daca eram in locul lor,as merge direct pe alianta cu ei:D.nu am nimic impotriva celorlalte triburi,dar =cu 0 este un trib care stie ce inseamna cu adevarat o alianta.unique ar castiga unii dintre cei mai de incredere aliati de pe aceasta lume.o mutare foarte buna pt unique....parerea mea;)

Imi place ca sti cam multe despre noi. :) dar sti si faptul ca daca facem alianta/pna cu cineva, oricine ar fi acel cineva ori ne trateaza ca de la egal la egal, ori( cum e proverbul marelui mao qing: cine nu-i cu noi, e impotriva voastra) fiecare pe drumul lui, noi, = cu 0, nu suntem un trib care primeste ordine de la alt trib, sa fie clar. :D

nu o zic eu, un oarecare jucator, ci diplomatul tribului.

in-ofensiv feb 06,2014 19:53
Dragi colegi,pna ul cu unicii nu a tinut.Au incercat sa ne duca de nas crezand ca daca sunt mai mari dicteaza ei in zona,ca bagam capul in pamant de frica si executam ce doresc ei.Ei bine nu e asa![ally]= cu 0[/ally] nu e un trib care se teme de razboi,indiferent de adversar,
[ally]= cu 0[/ally] e un trib care respecta jocul,respecta adversarul un trib care exista datorita voua.
Nu va panicati cand vin atacuri,tratati jocul exact cum este un joc si haideti sa ne mobilizam sa le aratam dusmanilor ca,contam pe harta.

Spor la joc!
 

DeletedUser44858

Las` ca daca nu primiti ordine, o sa primiti livrari la domiciliu :)
 
Sus