Razboi in sud-vest

DeletedUser

jocul e acelasi pe care il stim de ani de zile , doar lumea asta e mai 'speciala' decat altele . probabil cand va aparea l39 multi din triburile din top vor renunta aici .

Ma refeream la strategie , pe precedenta , L33 , am ramas uimit cate fuziuni si recrutari erau , da , e bine sa fii un bun diplomat , dar asta e un joc de razboi la urma urmei , eu unu joc ca sa atac , sa ma apar , sa lupt ( cuceririle facile contra jucatorilor , triburilor mici nu ma satisfac ) si acolo ca si aici desii era o lume noua erau deja idei de inchiderea lumii :))
 

DeletedUser14754

I see Fire

topktribes.png


:eek:

WIN!37 :) :D


[video=youtube;oWYp1xRPH5g]http://www.youtube.com/watch?v=oWYp1xRPH5g[/video]
 

DeletedUser31557

Parte 1:
Triburi: UN1QUE, UNIQUE, UN!QUE
Parte 2:
Triburi: Aka !, Aka Ac, = cu 0, = cu0, =cu0 A, C D

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 34
Diferență: 154

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 870,222
Tabăra 2: 142,524
Diferență: 727,698

chart
 

DeletedUser

parte 1:
triburi: Un1que, unique, un!que
parte 2:
triburi: Aka !, aka ac, = cu 0, = cu0, =cu0 a, c d

timeframe: dintotdeauna

număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

tabăra 1: 188
tabăra 2: 34
diferență: 154

chart


numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

tabăra 1: 870,222
tabăra 2: 142,524
diferență: 727,698

chart


mai calculeaza o data mare conducator

tabara 1 79

tabara 2 24

si scade si recrutarile din =0 care v-au luat sate dar acum este normal sa se puna la voi aceea statistica

 

DeletedUser

ok,mai adauga si oamenii care au fost dati afara din trib dupa ce am luat sate,stai linistit prietene..abia acum incepe greul pentru voi

Spor la aparat :)
 

DeletedUser

ok,mai adauga si oamenii care au fost dati afara din trib dupa ce am luat sate,stai linistit prietene..abia acum incepe greul pentru voi

Spor la aparat :)

bravo frate :D,ce tari sunteti,ce trib puternic :),aia impreuna nu au punctaj cat aveti voi
si iesiti pe extern sa va laudati ca luati sate de la aia mici,felicitari!
 

DeletedUser45213

Ce frumos...cel mai mult imi place ca sunteti mari dar totusi stiti ce inseamna frica, e de ajuns sa trimiti un mesaj ca esti on si atacurile se retrag, sunteti unici si de neinvins :rolleyes:
 

DeletedUser

o sa va urmaresc evolutia si o sa vedem cum faceti fata cand luptati cu un trib de talia voastra,pe astia mici trebuia sa i mancati deja,nu sa i recrutati
dar asteptam ca rabdare este,sunt convins ca la primul razboi adevarat o sa va clatinati serios,
bafta in continuare!
 

DeletedUser45213

Ce frumos e sa castigati un "razboi" pentru ca recrutati tocmai voi unicii si de neegalat pe cei "egal cu zero" iar cei care accepta chiar asta sunt si virtual si in rl . Nu pot decat sa am toata stima pentru voi, mari caractere ale lumii 37 ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31557

multumim ;), sunteti penibili fratilor:), comentati, noi ne vedem de harta:)

cand ati aparut pe harta,ati venit cu surle si trambite,ca voi =cu0 sau barat:),sunteti tari si mari,ca sunteti de urmarit pe harta si bla bla,acum ce faceti?!,oricum o sa incepeti cu stergeri de cont,am dreptate? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt multe de spus dar nu are rost,batalia asta (chiar daca inegala) ati castigat o si pt asta meritati felicitari
multa bafta sa aveti in continuare si va urez sa castigati lumea!
 

DeletedUser45213

Pai chiar suntem de urmarit pe harta atat timp cat voi ne recrutati :)) Si nu...nu ai dreptate, cum sa dea stergere cont daca primesc invitatia vietii sa fie unici? :rolleyes:
 

DeletedUser44858

Multumim,suntem cei mai buni!!!!!!!

Tu esti doar un internist, nu esti nici macar mediocru, ce sa mai vorbim de bun, astea-s vise interzise :) Thread-ul pe care-l cauti tu e la discutii libere, aici vorbesc baietii mari, aia care stiu jocul, care s-au batut pentru satele pe care le au, nu internistii, inactivii si amatorii :)
 

DeletedUser

:))) Nu ti-e totuna ce fac eu?hai du-te si vinde macaroane si vezi-ti de treaba ta
 

DeletedUser44858

Nu mi-e totuna cand un amator fara merite se umfla pe munca si meritele altora aici :) N-ai avut absolut nicio contributie la acest razboi in afara de a posta pe forum. Tu ai luat sate numai din interne, ai tipat dupa sprijin cand trimiteau inamicii fake-uri de berbeci pe tine si credeai ca sunt nobili. Daca nu erai la caldurica sau in tribul care trebuie, erai printre primele victime ale acestui razboi :)
 

DeletedUser

Ei au un plan bine gandit vor k64 cu recrutari, innobilari etc ca mai apoi sa dea in sh asta este strategia lor iar aliatii lor sh nu vad asta si ii lasa sa faca ce vor sau probabil le este frica de puncte ca jucatori nu sunt cine stie ce in tribul unique
 
Sus