Razboi intre uniuni DECIDE family ~vs~ ~R.R~ family

DeletedUser

Shodu astăzi la ora 16:05
Razboi :-s

Danxp astăzi la ora 16:18
???????

Shodu astăzi la ora 16:19
Am inteles ca ne-ati declarat razboi la : [ally]DECIDE[/ally],[ally]SOARTA[/ally],[ally]PRAF[/ally]

Danxp astăzi la ora 16:20
nu, v-am pus la dusmani pt k ne luati satele si sa va vedem mai **

Shodu astăzi la ora 16:21
Si nu trebuia sa anuntati si voi?

Danxp astăzi la ora 16:22
nu ca oricum va doare-n cot :|


Se pare ca am fost trecuti la dusmani fara sa fim anuntati, cum ar fi fost fair-play.
Sa-i vedem cat sunt de buni in acest razboi.
To be continuu....
 

DeletedUser

Ascutirea topoarelor,potcovirea cailor,baterea talerilor a inceput:)


image.php


Va uram o zi buna:)
 

DeletedUser

Multumim pentru urari.
O sa postam si niste statistici in 2-3 zile.
 

DeletedUser

pai vati cam grabit cu postarea pe forum nu? Lethal a terminat deja 2 razboaie si mai are inca si nu am anuntat! :D
 

DeletedUser

pai vati cam grabit cu postarea pe forum nu? Lethal a terminat deja 2 razboaie si mai are inca si nu am anuntat! :D

Asta e unicul ziceti?
uite cum arata harta..
Decide a mai avut razboaie..Asta e unicul facut public deoarece e mai maricel.
in rest asa este treaba
image.php
 

DeletedUser8715

pai vati cam grabit cu postarea pe forum nu? Lethal a terminat deja 2 razboaie si mai are inca si nu am anuntat! :D

Au fost 3: YKZ-MT, Doom si ~M~. Ma rog, asta are mai putina importanta.


Ideea e ca nu prea intereseaza pe nimeni ce se intampla pe l11. Cred ca, daca s-ar inchide lumea, nimeni nu ar avea nicio obiectie. Am asteptat aparitia pe extern a primului razboi de pe l11, sperand ca se va crea mai multa animatie. Se pare lumea a 11-a a murit deja.

In alta ordine de idei, urez succes ambelor tabere. Asteptam statisticile.
 

DeletedUser

Am asteptat aparitia pe extern a primului razboi de pe l11, sperand ca se va crea mai multa animatie. Se pare lumea a 11-a a murit deja.

Razboaie exista. si inca multe numai ca triburile mari inca nu se axeaza pe cele de marimea lor...nu are nici un rost momentan...va fi actiunea stai linistit.
 

DeletedUser

Privind războiul , Fam.Rock îl va pierde cu siguranță . Primul motiv va fi cel psihic , având un război cu 2 triburi din Top10 , și să nu uităm și de experiența câtorva jucători din Fam. DECIDE !
Urez succes ambelor tabere , dar pentru Rock. nici urarea mea de succes nu va aduce nimic mai mult :eek: !
Așteptăm statisticile !
Privind statisticile , Fam.DECIDE are și jucători mici ca puntaj , obiectiv ce ar putea deregla statisticele . Majoritatea celor din DECIDE se asexează pe sate mari din Fam.Rock , sate ce sunt puțin mai greu de luat [Maj.cazurilor] , pe când Fam.Rock înnobilează mai ce prinde din Fam.DECIDE ![Sat de 1k , 2k , sate ''mai descoperite''] , cum spuneam , fapt ce ar putea deregla statisticile !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Multa bafta DECIDE!

Stranu stii doar ca tin cu tine! :)

Multumim.
De apreciat ca ai instinctul de a forma un trib anti-mamut,pe o lume "nemamuta".


Succes DECIDE F. !

Multumim.

pai vati cam grabit cu postarea pe forum nu? Lethal a terminat deja 2 razboaie si mai are inca si nu am anuntat! :D

Chiar deloc.
Noi am dorit sa atentionam ce se intampla pe lumea11,ca totul este aiurea,nu se mai declara razboaiele.
Trist!
Oricum jocul numai are demult vreo logica!
Ne pare rau ca am fost gresit intelesi.


Au fost 3: YKZ-MT, Doom si ~M~. Ma rog, asta are mai putina importanta.


Ideea e ca nu prea intereseaza pe nimeni ce se intampla pe l11. Cred ca, daca s-ar inchide lumea, nimeni nu ar avea nicio obiectie. Am asteptat aparitia pe extern a primului razboi de pe l11, sperand ca se va crea mai multa animatie. Se pare lumea a 11-a a murit deja.

In alta ordine de idei, urez succes ambelor tabere. Asteptam statisticile.


Multumim.
Vreau sa te completez.
-Nu prea sunt nume cunoscute pe l11
-Clasamentul o sa se shimbe radical,unele triburi sunt conduse de catre lideri autohtoni sa zic asa,iar in consecinta membrii lor cu RANG,vor pleca pe viitor si vor forma triburile dupa bunur lor plac.
-Sunt cca 200 de triburi cu 100 de membrii,vor urma fuziuni si parafiziuni,unele triburi vor aparea bomba in clasament(oare? nu prea cred,nu sunt nme cunoscute)
-Lumea nu posteaza pentru ca:
a.multi nu stiu de forumul extern.
b.multi incepatori
c.cand incepe sa posteze un membru incepator,toti "avansatii" il iau la misto si victima trece la colt-PREA MULTI ZMEI IN JOCUL ASTA :))
d.multi s-au saturat sa posteze
3.poate pe viitor :D

peseu:"Matale" ai fost in BURN pe l5?


Privind războiul , Fam.Rock îl va pierde cu siguranță . Primul motiv va fi cel psihic , având un război cu 2 triburi din Top10 , și să nu uităm și de experiența câtorva jucători din Fam. DECIDE !
Urez succes ambelor tabere , dar pentru Rock. nici urarea mea de succes nu va aduce nimic mai mult :eek: !
Așteptăm statisticile !
Privind statisticile , Fam.DECIDE are și jucători mici ca puntaj , obiectiv ce ar putea deregla statisticele . Majoritatea celor din DECIDE se asexează pe sate mari din Fam.Rock , sate ce sunt puțin mai greu de luat [Maj.cazurilor] , pe când Fam.Rock înnobilează mai ce prinde din Fam.DECIDE ![Sat de 1k , 2k , sate ''mai descoperite''] , cum spuneam , fapt ce ar putea deregla statisticile !

Corect :).Eu as merge pe baza sa recrutam 3-4 insi si aia e,s-a dus cu ei,dar e MORALISMUL ala de jucator incepator pe ei,pana primesc 2 fake sau pica un nume mare de la ei.
Numele mari ale lor sunt cam departe.
Intr-un cuvant bine punctat.

Spor la joc la toata lumea.
 

DeletedUser

Parerea mea, e ca forumul L11 este mort din cauza moderatorilor... Bineinteles, ca mai sunt playeri care imi impartasesc parerea ... :(


Cât timp și forumul în această atmosferă , și timpul moderatorului se mărește , și mai puțină muncă pe lumea respectivă .Crezi că nu îi este bine ?Moderatorii de pe Lumea 11 respectiv 12 nu prea au ce muncii , deoreace l-au manevrat ca la carte câteva luni , au trimis zeci de jucători în vacanță , și acuma se odihnesc !

'Să nu iau avertisement ...
@On-Topic - Succes Fam. DECIDE !'

Făcând o paranteză și vorbind despre războaiele tribului Lethal , primul război mai 'serios' a fost și este cu tribul J.B. !Au fost printre în Top , dar au apărut nobili , au scăzut căteva poziții , și încă sunt în scădere .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23664

spuneti ca nu aveti actiune...uite cum apar razboaiele si luptele mai mici
Sunt la marginea continentului si continua sa apara jucatori pe aici chiar si daca lumea 11 e aproximativ inchisa ;)
deci batalii se dau numai ca este nevoie de razboi pentru a afla tot serverul ;)

respect si mult succes celor 2 parti combatante ;)

si pt nenea/tanti bidiutza3 ....pune si tu un mic coment ...cine e cu albastru si cine cu rosu. daca tot faci o treaba , informeaza_ne pana la sfarsit :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DECIDE PRAF SOARTA
Players:

Side 2:
Tribes: ~R.F~ ~R.F~A ~R.F~F ~R.F~C RFF~A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 509
Tabăra 2: 292
Diferență: 217

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,068,181
Tabăra 2: 382,086
Diferență: 686,095

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49,450
Tabăra 2: 0
Diferență: 49,450

image.php
 

DeletedUser

Felicitari pentru noile cuceriri, dar observ ca jucati contra unei familii mamut...
 

DeletedUser

Nu vreau sa jignesc...dar inafara de numele familiei Decide(care sunt un pamflet) ...cei din Rock dau o tenta de nubism doar prin prescurtarile lor ! Nu va suparati pe mine ! :)
 

DeletedUser6843

Nu vreau sa jignesc...dar inafara de numele familiei Decide(care sunt un pamflet) ...cei din Rock dau o tenta de nubism doar prin prescurtarile lor ! Nu va suparati pe mine ! :)

Promit ca "o scot" sa te "joci cu ea".
E vorba exclusiv de cavaleria grea.
 

DeletedUser14622

decide,poate ne primiti si pe noi in familia voastra,ce zici dantif?:)
 
Sus