Razboi : KZFS vs Back

  • Autor subiect DeletedUser11712
  • Data de început

DeletedUser

Eu nu joc am specificat de la inceputul lumii :)) Dar e greu sa folosesti functia Search sau sa vorbesti in necunostiinta de cauza :))
Ps: Toata satele mele sunt pe aparare si sunt trimise sprijin :)
Nu inteleg de ce sunteti atat de hatteri unii si nu stiti sa va comportati si sa respectati atat pe timp de pace cat si pe timp de razboi ... trist

Ps: Frumos organizat pe wetkitty :)

Amin :)
I-ati seminte si o bere, un fular cu asediu&Back&cnoobs si anti kzfs si monroe, pune-te in fotoliu si lasa-ne. Pe parcurs mai schimbi fularul cu asediu, back,cnoobs, cum schimbi si triburile care dispar. Ala anti kzfs si monroe poti sa-l pastrezi ca triburile alea raman. N-ai ce sa pierzi . Poate niste barbare crescute. Ador conducatorii sau fostii conducatori fara trib care tipa "Inainte!" si ei fug inapoi sa creasca barbare in timp ce spun ca ei nu joaca. Bafta la joc, daca joci. daca nu...bafta la seminte
 
Ultima editare de un moderator:

baD rullz

member
Scor reacție
98
N-am nevoie de bani,n-am nevoie de compasiune din partea voastra..Sunt aici de distractie,de amuzament..
Tu nu esti decat alt robot care aspira spre imposibil :D
 

DeletedUser38518

Am ajuns la concluzia ca ce se spune despre caracaleni este adevarat....
 

DeletedUser11712

Hai ca s-a castigat si razboiul asta, fara sa inceapa cu adevarat. A disparut Back! :))))))))))))))))))))

Topic inchis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44130

Daca tu joci aici eu dau stergere cont =)))

Dragule, nu trebuie sa mai joc si acolo ca sa iti arat ca tu n-o sa ma scoti de pe harta asa cum mi-ai promis. Sa iti aduc aminte ca pe lumea 36 mi-ai luat doar un sat care l-ai pastrat...hm...10-15 secunde?
 

DeletedUser44130

Ai dreptate, m-am uitat pe statistici, tu nu mi-ai luat niciun sat, un coleg de al tau mi l-a luat, tu l-ai luat de la el si eu reucperat de la el. Bai chiar ca ce se spune despre caracaleni este adevarat...cu asemenea oameni...mai bine te lipsesti. Arata pe harta, nu pe extern
 

DeletedUser43649

chiar trebuie sa urmarim aceasta discutie intre 2 fosti amanti care s'au certat si acum isi spala rufele in public ???
 
Sus