Razboi la marginea lumii - Fremen Vs NOI

  • Autor subiect DeletedUser8317
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

60% jucatori foarte buni! imi dai si mie replica?

Auzi ...
Hai sa nu exageram ok?
Daca in tribul vostru inseamna ca ... 60% dintr-o mie sunt foarte buni inseamna ca numai in tribul vostru sunt 600 de oameni exceptionali ...
Ori atatia nu cred ca sunt in toata L5 ...
 

DeletedUser6843

Auzi ...
Hai sa nu exageram ok?
Daca in tribul vostru inseamna ca ... 60% dintr-o mie sunt foarte buni inseamna ca numai in tribul vostru sunt 600 de oameni exceptionali ...
Ori atatia nu cred ca sunt in toata L5 ...

Fac parte dintr`un trib mamut.Probabil m`am exprima prost 60% din 100% fata de restul triburilor MAMUT,adica ei au au o proportie de maxim 40% din 100% de jucatori buni.


p.s.michelle2007 nu uita ca avem jucatori in top 100 la atacatori si la defence,inca odata sper ca ne`am inteles ce am vrut sa spun,eu am gresit exprimarea.
 

DeletedUser2821

Fac parte dintr`un trib mamut.Probabil m`am exprima prost 60% din 100% fata de restul triburilor MAMUT,adica ei au au o proportie de maxim 40% din 100% de jucatori buni.


p.s.michelle2007 nu uita ca avem jucatori in top 100 la atacatori si la defence,inca odata sper ca ne`am inteles ce am vrut sa spun,eu am gresit exprimarea.

DA si mie un mesaj cu jucatori cu acel rank la ATACATORI!:p
Multumesc!
 

DeletedUser6843

ce sa inteleg?ca sunt un mincinos? sau sunt:

Charlie Jade astăzi la ora 07:45
Hei tu, cel care se dă drept îngeraş pe forumul extern, lasă-ţi oamenii să decidă SINGURI când şi unde vor să plece.

Nu am zis nimic când au trecut din academia O.S. jucători la voi nu?
Aşa că, fii bun şi ţine ciocu' mic, mai ales de vreme ce ai un trib de peste 1000 jucători, UNICUl care a ajuns în aşa hal pe L5.
Lasă-ţi membrii să decidă fără ajutorul tău genial dacă vor sau nu să mai rămână în mamutul vostru.


Vrei mesaj privat sau aici pe forum?:))
 

DeletedUser2821

Puncte:764.986
Rang atacator :2109 stranutelu 489.313

Puncte:498.574
Rang atacator :267 Michelle2007 1,74 Mio.

Deci unde este acel rang ca atacator ?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Puncte:764.986
Rang atacator :2109 stranutelu 489.313

Puncte:498.574
Rang atacator :267 Michelle2007 1,74 Mio.

Deci unde este acel rang ca atacator ?:)

Ce zici tu si ce zic eu.In caz ca nu ai citit acest forum,eu sunt un jucator slab,demonstratia ta era sa imi arati ca esti tu un jucator bun?Eu stiam ca esti un jucator bunicel,eu-sunt un praf de jucator!despre rang nici nu imi permit sa vorbesc,ce zic eu si ce zici tu.Hai ca ai dat`o si tu in barci,daca vrei sa te uiti poti da click pe jucatori si sa vezi ce si cum,daca nu ii gasesti cauta`ma si iti voi da eu "numele" lor.
Probabil nu a mai zis nimeni ceva de bine de tine si te`a obosit si pe tine pc`ul.Ti`am spus comparatia intre mine si tine nu isi avea rostul,nu cred ca m`am sustinut pe mine in acest joc vreodata,dar am sustinut tribul NOI pentru ca merita.
Aaa sau prin comparatia asta,ai tinut parte la O.S. ca de` formati o familie.
Ai impresia ca eu sunt prost?:))
 

DeletedUser2821

Ce zici tu si ce zic eu.In caz ca nu ai citit acest forum,eu sunt un jucator slab,demonstratia ta era sa imi arati ca esti tu un jucator bun?Eu stiam ca esti un jucator bunicel,eu-sunt un praf de jucator!despre rang nici nu imi permit sa vorbesc,ce zic eu si ce zici tu.Hai ca ai dat`o si tu in barci,daca vrei sa te uiti poti da click pe jucatori si sa vezi ce si cum,daca nu ii gasesti cauta`ma si iti voi da eu "numele" lor.
Probabil nu a mai zis nimeni ceva de bine de tine si te`a obosit si pe tine pc`ul.Ti`am spus comparatia intre mine si tine nu isi avea rostul,nu cred ca m`am sustinut pe mine in acest joc vreodata,dar am sustinut tribul NOI pentru ca merita.
Aaa sau prin comparatia asta,ai tinut parte la O.S. ca de` formati o familie.
Ai impresia ca eu sunt prost?:))

NU ma gandeam daca si tu faci parte din jucatori aia care sunt in top 100...
Nu iti fa griji nu am nimic nici cu tine nici cu noi ...
 

DeletedUser6843

Pana acum o luna erau ceva baieti care se "contrau" cu mine pe acest forum si explicau ca iau numai sate intern,ei defapt repetau acest lucru nestiind ce sa mai vorbeasca avand in vedere ca am fost nevoit sa iau multe sate intern nu aveam cum sa cresc la un anumit rang.Nici macar la defence,era culmea ca in loc de 5.000 5.000 5.000 sa trimit cate 15.000 15.000 15.000,doar lumea a spus ca nu imi fac armata.

o sa primesti pe mesaj privat un jocator ca atacator si unul ca defence pentru inceput.

spor la joc
 

DeletedUser2821

Da inta-devar tot respectul pentru :akkkmonel
Un jucator bun intra=devar !
 

DeletedUser6843

si culmea a fost incepator pe lumea5 si numai aici se joaca din cate stiu eu,deci nu e de pe alte lumi cu alt nick`name etc.



specific ca tribul NOI are o gramada de jucatori buni,care se "chinuie" zi de zi cu altii sa le explice ce si cum si uneori stau ei mai in "spate" pentru a ajuta pe altii,ar trebui sa dea de gandit la multi treaba asta,totusi avem razboaie peste tot,deci brandul de NOI ne reprezinta,membrii din trib care mai au timp sa posteze si pe aici cand au treaba si intern...think twice,cam greu cu NOI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine zis sefu`..:D
Valentinne...gata..te`ai potolit..ai inceput mare si tare razboiu`.acum ce`i cu tne..ai pierdut cam 120000 d pct..:eek::rolleyes:

P.S.-NU ma baga`ti in seama prea mult..is doar un mic noob..:eek:
 

DeletedUser

Bine zis sefu`..:D
Valentinne...gata..te`ai potolit..ai inceput mare si tare razboiu`.acum ce`i cu tne..ai pierdut cam 120000 d pct..:eek::rolleyes:

P.S.-NU ma baga`ti in seama prea mult..is doar un mic noob..:eek:

Ei...ce sa mai zica! Ne pregateste o mica surpriza! Vrea mai pi shentru acum...ca pe K24 n-a reusit sa patrunda...
 

DeletedUser

eh... lasa-l sa coaca niste atacuri strategice spre K4 sa aiba si el o portita de escape!

"bai da uei",
succes jucatorilor din cele doua tabere!
 

DeletedUser

da...da!! la' ca le dau eu portitze de scapare! K4 e ala dupa K14 nu!? ...si ce n-ai nevoie de niste resedintze de vacantza si pe acolo!? mie imi place sa calatoresc ;)
boss...toate ca toate da' nu ma pune sa-mi impart succesul con los enemigos, da!?
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=))))
Valentinne oricum a luat`o p coaja aici..in curand o sa iasa Fremen din K24..si de la granita cu K14..si in curand din tot K14..;))
Sunt aici sa scot acidu`din apa plata..:rolleyes:
 

DeletedUser

asta e

de cand a pierdut satele domnsoara valentinne nu a mai facut statistici cu rpivire la razboiul FREMEN vs NOI ca re a devenit paremise NOI vs Fremen.
toata lumea zice ca pierdem si ca ne vom destrama si cand colo ma trezesc dimineatza zic in mintea parca vad ca neau luat triburile astea mari ca si EMPIRE(post mortem) F-K ,sau marele trib unit al tuturoro prietenilor de pe triburile Gloria si cand colo vad ca ne mentinem si chiar ne aproapiem de urmatoreul loc .asta se datoreaza politicii f bune duse de stranutelu si respectului si colegialitatii dintre NOI.*** eu am probeleme pe k23 o sa fiu sprijinit si de pe k57 si de pe k66 nu e asta problema.problema e urmatoarea ca triburile astea mai mici gen TRS.GUN sau FREMEN fac gura mare in loc sa faca triburile care merita respect gen DHBM
 

DeletedUser

Side 1: Fremen

Side 2: NOI

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,071
Tabăra 2: 15,658
Diferență: 13,587

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 90
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,313,263
Tabăra 2: 68,882,246
Diferență: 62,568,983

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 893,272
Tabăra 2: 700,183
Diferență: 193,089

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus