Razboi Leg vs HoS

DeletedUser42542

nu zic nimic :))eu nu apar in acele statistici deci nu ma intereseaza momentan.cand o sa apar atunci voi spune :))

Tu nu apari, dar apare tribul tau, deci implicit si tu. Sau nu consideri ca faci parte din LEG, tu esti o ramificatie externa, un fel de trompa?
 

DeletedUser

inseamna ca tu ai supt-o mult timp daca tot o aduci in discutie...despre razboi poti sa vorbesti?sau doar de activitatile tale din realitate?

Eu?! No ma...eu doar spun ce vad bre..
ce sa zic despre razboi? Fiecare pentru el si pentru el nu e nimeni? :)))))Ceva de genul pe la voi...pentru tine tre statistica separata...tu vs conturile parasite din Respect...totusi..daca si barbarele iti fac split...poate ar fi momentul sa te mai gandesti la joc..
 

DeletedUser42601

ce se intampla in LEG ? am auzit ca incep sa se atace intre ei pe acolo , triburi noi formate , macel live :))
 

DeletedUser13059

aka demolez (aproape) tot

Ne cerem scuze de aceasta circulara si cred ca va fi ultima care se va expedia pentru a regla astfel de probleme....nu cred ca trebuie sa dam,noi cei din conducere,explicatii prea multe in astfel de situati...realizarile vorbesc de la sine si acestea ar trebuii sa fie explicatiile la unele intrebari din partea voastra..
 

DeletedUser43988

va explic eu cum sta treaba.conducerea leg crede ca eu le-am gresit lor si ca ma pot pedepsi pentru asta,insa nu cred ca realizeaza ca un sfert din leg este pe sitere si lasat balta,alt sfert e grupul activ si restu nu se vor implica in ceea ce ei au demarat,adica macelul lor si parasirea acestei lumi mai devreme decat au speerat.sr ii bubuie,gt ii bubuie,eu ii voi demola si colegii mei noi,ce pot sa mai zic?au crezut ca sunt mai buni ca mine si acum le voi demonstra cine este nr 1 la agresor,mai am putin pana il depasesc si pe 86alexino,si voi ajunge si la aparator pe primele locuri.aaa da si inca ceva :)))din cauza ca nu vor sa ma atace jucatorii la organizatul lor copilaresc,i-au amenintat cu concedierea daca nu ma vor ataca :)))smekera treaba nu?
 

DeletedUser37982

va explic eu cum sta treaba.conducerea leg crede ca eu le-am gresit lor si ca ma pot pedepsi pentru asta,insa nu cred ca realizeaza ca un sfert din leg este pe sitere si lasat balta,alt sfert e grupul activ si restu nu se vor implica in ceea ce ei au demarat,adica macelul lor si parasirea acestei lumi mai devreme decat au speerat.sr ii bubuie,gt ii bubuie,eu ii voi demola si colegii mei noi,ce pot sa mai zic?au crezut ca sunt mai buni ca mine si acum le voi demonstra cine este nr 1 la agresor,mai am putin pana il depasesc si pe 86alexino,si voi ajunge si la aparator pe primele locuri.aaa da si inca ceva :)))din cauza ca nu vor sa ma atace jucatorii la organizatul lor copilaresc,i-au amenintat cu concedierea daca nu ma vor ataca :)))smekera treaba nu?

de aici are de castigat sr, sunt mai disciplinati, mai motivati, mai uniti. am jucat contra lor pe l 17. intotdeauna au stiut sa-si aleaga aliati de nadejde, cu care sa si inchida lumea, si cred ca sunt acum cu gt cum erau pe 17 cu top.
cine sa castige lumea?, leg care este format in mare parte din refugiati, jucatori care au mers din trib in trib ca sa-si salveze pielea si satele gen 86 alexinio ,lllAlexlll ,ThePunisherCalin, si exemplele pot continua.
ma bucur ca pana la urma vi s-a infundat, asta daca nu cumva iar schimbati tabara!
 

DeletedUser43988

nu vor schimba nimic de data asta,e capat de linie,atat le-a fost scris sa joace ;)
 

DeletedUser37982

pacat de cativa de acolo, care chiar au pus osul la treaba si s-au implicat la maxim
 

DeletedUser13059

~LEG~ - lllAlexlll astăzi la ora 16:18 Mulţumesc Citat
Sunt niste tampenii menite sa va captiveze atentia, sa va rupeti trupe degeaba, iar resursele pe care le jefuiti nu acopera nici macar 30% din costul trupelor pierdute. Cu alte cuvinte este o pierdere de timp si risipa de materie prima.




adevarul ii ca acest "concurs" nu ii pentru cei LIMITATI ...

Oțelul este așa de bine păzit că nici nu trebuie să te gândești cum să-l furi.

intelegi ?

ca sa castigi un amarat de concurs asa cum ii asta iti trebuie si putin creier , ceea ce se pare ca tu duci lipsa
 
Sus