Razboi Leg vs HoS

DeletedUser

inafara sa faci remarci despre mine,poti face remarci in legatura cu acest razboi?poate sa spui cateva idei despre ce sar putea intampla mai departe

Singurul lucru care l-am urmarit este sa te fac sa dispari din peisaj. La cat de bun ai fost si ce frumos ai disparut si de pe harta, fa-ne placerea si dispari si de aici, pentru ca in afara de tine (tu singur) nu a auzit/vazut nimeni valoarea ta.

In rest - razboiul curge cu victorii de etapa de-o parte si de alta, care cu siguranta nu se datoreaza existentei tale.
 

DeletedUser43988

esti asa bun la urmarit ca ti s-au facut ochii borcane de poti vedea si comenta atatea.hai succes pe mai departe,sa ma anunti cand inveti sa joci ca sa te invit pe speed sa iti arat eu cum sa joaca ;)
 

DeletedUser13059

esti asa bun la urmarit ca ti s-au facut ochii borcane de poti vedea si comenta atatea.hai succes pe mai departe,sa ma anunti cand inveti sa joci ca sa te invit pe speed sa iti arat eu cum sa joaca ;)

pe speed iti trebuie 2 scripturi si putin noroc

vreau si eu sa ma inviti la o runda speed in care sa ma nenorocesti
 

DeletedUser43988

nu iti trebuie nimic,iti trebuie cunostinte ;)da skype-ul tau sa te invit cand e sa intru
 

DeletedUser4838

zaibar poate nu ai vazut ce cont am avut eu,dar cei ce au vazut sunt sigur ca nu au ce comenta,dar sunt 100%sigur ca nimeni de pe lumea 30 nu are cont lafel de organizat cum era al meu...si daca cumva te intrebi de ce l-am pierdut daca era asa organizat iti spun doar ca oricat de bun ar fi un cont nu mai faci nimic daca si ultimii prieteni te vand pe la spate.cat timp am avut contu intreg sa vazut pana unde a ajuns la inamici invinsi.

Ce cont organizat Mr. Adrian. De ce ti-ai luat pedeapsa de la admini? De "organizat" ce erai ( a se înțelege măsluit).
Si nu mai zic ca ultimii prieteni te vând pe la spate, cel care facea asta erai tu.

Te-am lasat sitter pe cont în vară și ma bârfeai pe Skype ca sunt cel mai prost jucator, ca n-am satele organizate, ca n-am biserici puse bine ca câr, că mâr...
Cum poți spune tu unei persoane noi că eu, cu care ai jucat de la începutul lumii în Undecided și Aiurea, meritam înnobilat intern.

Sincer, acum dau dreptate conducerii și ți-ai meritat-o. Mai ales că pe mine ai dat cele mai multe atacuri (noroc cu sprijin de la colegi).
 

DeletedUser43988

si nu am avut dreptate?esti slab organizat,foarte slab chiar,daca nu spuneam nimic atunci acum cred ca erai tot lafel si probabil nu mai erai pe harta cand te-am atacat.oricum ma amuzat situatia ca desi tu aveai dinainte sa fiu atacat toate satele blindate langa mine si totusi am reusit sa te fac muci cu tot cu blindajele tale,si mai punem la socoteala si faptul ca aveai dublu la puncte ca mine,dublu la sate in k46 si 56 fatza de mine,deci desi ai avut toate atuurile nu ai avut ce sa imi faci pana in momentul cand am iesit dupa cont ca ma saturasem sa tot fac splituri.mai ai de invatat sa joci,si nu doar tu ci multi de la voi...dar asta nu e bai ca eu nu mai sunt langa tine pe harta dar voi ajunge din nou ;)
 

DeletedUser37982

outlaw, cand situatia tribului era mai grea tu ai fugit la dujmani si ai inceput sa-ti ataci imediat fostii colegi, fostul trib, care de bun de rau pe seama lui ai crescut, asta spune totul despre caracterul tau.
ai fi mai mult decat potrivit sa joci pe l 32 in tribul drept care-i plin de asemenea spete ca si tine :)
 

DeletedUser13059

lasa ca acuma si el si hancila vor juca pentru SR :))) pana le tuna si lor 2-3 conturi pe acolo ...
 

DeletedUser43988

outlaw, cand situatia tribului era mai grea tu ai fugit la dujmani si ai inceput sa-ti ataci imediat fostii colegi, fostul trib, care de bun de rau pe seama lui ai crescut, asta spune totul despre caracterul tau.
ai fi mai mult decat potrivit sa joci pe l 32 in tribul drept care-i plin de asemenea spete ca si tine :)


ai uitat cumva de ce am plecat in leg?ai uitat cauzele ?erati prea obositi sa puteti da un organizat si sa luati sate,daca ceream cuiva sprijin nu era in stare sa raspunda la mesaje macar,si mai presus de toate nu am vrut sa plec dar cand borzesti mi-a povestit cati jucatori erau de partea lor dar erau la noi in trib am ramas prost.nu mai aveam de ce sa raman daca nimeni nu juca pentru trib si mai mult de atat nici macar pentru contul lor.
 

DeletedUser37982

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Joc pentru tribul care ma respecta, in LEG jucam singur, multi dormeau, alti sufereau de noobism . Ca sa castigi o lume ai nevoie de coechipieri, in SR sunt mai multi ;)





 

DeletedUser32874

Te-ai gasit tu sa vorbesti,a fost in trib cu tine N luni, si acum cand a plecat "cine se aseamana se aduna".
Devii din ce in ce mai jalnic..

Prezinta-te inainte daca vrei sa vorbesti cu mine.Ai dat mita sa intri in barou,sau doar faci pe avocatul altora?
 
Sus