Razboi Leg vs HoS

DeletedUser32874

Si uite asa incepe lungul razboi de final al acestei lumi(oare chiar acesta o sa fie ultimul? Eu unul tind sa cred ca nu.Va mai dura mult timp pana cand se va incheia aceasta lume,spre fericirea INNO)
Cei care merita sa castige! Se stiu ei :)
 

DeletedUser43988

legul e ceva trecator ca si sr si gt...se va forma alt trib peste ceva timp care sa domine lumea...dar mai am de asteptat pana atunci ;)
 

DeletedUser13059

legul e ceva trecator ca si sr si gt...se va forma alt trib peste ceva timp care sa domine lumea...dar mai am de asteptat pana atunci ;)

nu stiu daca o sa apuci ziua aia ... defapt nu stiu daca o sa apuci finalul razboiului indiferent de cine castiga ...
 

DeletedUser

Tu vezi sa nu cada tot zidul pe tine

Ai inceput sa visezi ziduri bre, asa rau esti lovit?
Cautam doctor si pentru tine, nu-i problema..Mai nou, toti vreti.

Hai ca m-ai tras destul de sireturi, ia vezi, se inchide usa pe partea cealalta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37982

cei mai buni sa castige, si desi am prieteni in leg in acest razboi tin cu sr, pt ca au jucat curat
 

DeletedUser43988

are multi prieteni care l-au abandonat cand era mai greu :)))de asta tine cu sr,care habar nau sa atace macar.i-am mancat de vii de pe clanul sportivilor si ii voi manca din nou de pe sitere:)))
 

DeletedUser42505

E atat de bine ca nu stim sa atacam...sper sa ramanem tot atat de ''noobi''...

Parte 1:
Triburi: S R, S R-A, S R-Ab, G~E, G~H, G~T, G~W
Parte 2:
Triburi: ~LEG~, LEG-1, LEG-2, LEG-3, LEG-4

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,590
Tabăra 2: 2,937
Diferență: 653

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 233
Tabăra 2: 32
Diferență: 201

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 30,105,312
Tabăra 2: 26,382,860
Diferență: 3,722,452

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,298,082
Tabăra 2: 308,695
Diferență: 1,989,387

chart
 

DeletedUser43988

statistica aia stii si tu de ce este asa...gt nu cred ca luat nici un sfert din cate sunt acolo.cat despre voi e normal ca dupa ce ati rupt o alianta sa luati sate asa,dar mai asteapta o luna de zile sa se aseze treburile pe harta si vedem atunci cate sate o sa mai luati voi.
 
Sus