Razboi Leg vs HoS

DeletedUser

ei atatea introduceri, vorbeam cu my immortal care a postat o discutie dintre urs sorin si hancila aici pe forum. urs sorin am inteles ca ar fi pe yarba verde.

p.s. de acord eu= ultra very nub :D

p.p.s daca ai cedat contul de ce mai postezi la rubrica asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Pentru ca am citit si am vazut ca intrebi de mine ... dar nu iti fa prea mari griji in privinta mea ;) ca o sa cresc atunci cand am chef sa revin , asta daca o fac in LEG , poate am chef sa joc contra lor si asa sunt slabi gramada , in afara de Daniel nu vad pe altcineva care sa fie cat de cat ceva jucator pe acolo ..
 

DeletedUser13059

Da .. nu ii problema ..


Dupa ce termini tu , iti fac si eu unul ...

roll-over-massage.jpg
 

DeletedUser13059

Hai mai adenauer .. noi suntem jucatori de extern , in loc sa te bucuri ca nu se jigneste nimeni si discutam ca oamenii ... chiar ne masam intre noi .. Ladyyy hai fa si la adenauer un masaj ca ii putin incordat :)
 

DeletedUser

draga adenauer, daca nici mutarea unui inamic in tabara aliata nu e treaba de razboi - cu toate ca am specificat ca discutam pe privat- atunci nu mai stiu care sunt discutiile razboioase :)

@membrii leg
in alta ordine de idei, revenind la niste postari anterioare - fara a intentiona sa facem post hunting ci a pune in lumina noi aspecte- se pare ca Respectul e papat cu totul de leg. Faina mutare, asa zisul paradis din leg se pare ca e abator de respectati....
 

DeletedUser14942

draga adenauer, daca nici mutarea unui inamic in tabara aliata nu e treaba de razboi - cu toate ca am specificat ca discutam pe privat- atunci nu mai stiu care sunt discutiile razboioase :)

@membrii leg
in alta ordine de idei, revenind la niste postari anterioare - fara a intentiona sa facem post hunting ci a pune in lumina noi aspecte- se pare ca Respectul e papat cu totul de leg. Faina mutare, asa zisul paradis din leg se pare ca e abator de respectati....

In abator erau la voi in GT..pentru ca si-ar fi pierdut satele la LEG.
In leg nu vad vreun "respectat" sa o duca rau...
 

DeletedUser

da ai dreptate :)) si-ar fi pierdut e tot una cu isi pierd :))) satele. auzi, da stiai ca perfectul conditional optativ nu e totuna cu perfectul compus la indicativ ;)?

deci, tetoc saracul scade, cobra yum-yum a pierdut peste 3 milioane de puncte, adorian sa nu mai pomenesc, jamaicax uof e pe duca rau. tovarase goghi ce facem? nu se poate asa. nu bate statistica partidului cu foaia de propaganda. :( sunt trist, m-a dezamagit partidul meu drag si scump. dar fie ii dam totusi dreptate conducatorului.
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Am apreciat mereu caracterele demne precum cele din Respect. :rolleyes: Pacat ca au coloana stramba si cam fragila. In rest toate bune. :))) Ghiocelul sa traiasca. :)))))
 

DeletedUser13059

Si tu ca m-ai lasat cu ochii in soare ... ;) Deci va bag in aceiasi oala asa incet
 
Sus