Razboi Leg vs HoS

DeletedUser13059

Din cate stiu eu am dat ultimu mesaj , si nu am primit altu inapoi
 

DeletedUser

Un moderator sa schimbe denumirea la tema ca cei din sr de frica sa nu piarda sudul au dat conducere la doi insi din gt si au fuzionat :D.Sunt o familie unita cica,dar de cand cu fuziunea au aparut si cateva interne neasteptate,oare de ce?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Un moderator sa schimbe denumirea la tema ca cei din sr de frica sa nu piarda sudul au dat conducere la doi insi din gt si au fuzionat :D.Sunt o familie unita cica,dar de cand cu fuziunea au aparut si cateva interne neasteptate,oare de ce?

neasteptate? pff bre daca intri o data pe luna normal ca totul e neasteptat pt tine.. cred ca doar regreti ca nu ai prins ciolan.

hai sa nu fim resentimentari si sa urmarim cam ce au in cap familia unita cica (?) ( ori sunt familie si atunci unita si cica nu au sens ori au fost familie dar dezbinata - trebuie argument altfel dam ca baba cu ghiocul- si atunci unita are sens dar nu are ce cauta cica in propozitie, pt simplul fapt ca din exterior totul e de un solid si compact rosu si nu e nici de culoarea pna-ului si nici de azurimea aliantei )
 

DeletedUser13059

De ce oferi explicatii scrise ? Nu o sa inteleaga oricum ... eu zic sa intri in Paint , desenezi ceva si ii bagi direct poza , asa sunt sanse mai mari de reusita ;)
 

DeletedUser13059

Asta ii singurul razboi pe lumea asta .. Razboiul Scris , o sa fie si in cartile de istorie
 

DeletedUser

:eek: ioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooi! :))))))) da. e clar.


nu, provoaca... este o indicatie in regulament care spune ca sunt de evitat reprosurile la adresa scriiturii jucatorilor. prin asta ar dori asa nitel sa potoleasca dominatia acelei "familii unite cica" aici pe extern raportand posturile care ar contraveni regulamentului - tehnica slaba de atac...
 

DeletedUser

Cei din conducerea hos daca va ganditi la cei pe care i-ati condus ar fi frumos pe ultima 100m sa dati stergere in masa din respect pentu ei ...
 

DeletedUser45388

[video=youtube;tQsZujjZWs0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=tQsZujjZWs0#aid=P9WBTI6ZC2Y[/video]


Imnul HOS
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
ora 17 .30

1x Apărătorul zilei
Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
5 / 14.884.890
5 / 14.884.890
toti mortii pe un sat.Faina strategie:p
 
Sus