Razboi Lords vs. SHOCK?

  • Autor subiect night.wish
  • Data de început

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SHOCK?
Side 2:
Tribes: Lords

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 187
Tabăra 2: 53
Diferență: 134

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 5
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 872,972
Tabăra 2: 181,952
Diferență: 691,020

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,849
Tabăra 2: 33,108
Diferență: 20,259

chart
 

DeletedUser2821

Da , o statistica mincinoasa , incat ati atacat miseleste , dar nu e nimic , platiti .
 

DeletedUser

Miseleste?Toate atacurile noastre au ajuns dupa ora 08:00.Sub nici un chip noaptea cum faceti voi de obicei.
Sa nu mai zic de toate subterfugiile folosite de voi sa va mentineti in top.
Sa mai pomenesc de modul in care amagiti jucatorii ca ii invitati in trib,le cereti sitter,dati copy-paste la trupe si apoi ii atacati?
 

DeletedUser33975

Miseleste?Toate atacurile noastre au ajuns dupa ora 08:00.Sub nici un chip noaptea cum faceti voi de obicei.


si asta nu cumva e avantajul vostru?:))

cine ma ataca si pe mine noaptea sa mai cresc si eu in ODD...:D


bafta celor care vor iesi invingatori :)
 

DeletedUser

Ce chestie interesanta: cum iau niste anonimi niste amarate de sate unui trib de top, cum apar pe extern cu topicuri de razboi si statistici...apoi se inmoaie :)
 

DeletedUser

Da , o statistica mincinoasa , incat ati atacat miseleste , dar nu e nimic , platiti .


Si da,e o statistica absolut mincinoasa.Lady @,colega voastra cea buna de gura,a iesit din trib cand s-a vazut atacata de noi.Daca nu facea gestul asta,statistica era reala si mai favorabila pentru noi.
 

DeletedUser2821

Ce chestie interesanta: cum iau niste anonimi niste amarate de sate unui trib de top, cum apar pe extern cu topicuri de razboi si statistici...apoi se inmoaie :)

Daca ziceam eu replica cu jucatorii no-name zicea lumea ca ma repet mereu :)) ..

Dar ai mare dreptate.
 

DeletedUser

Ce chestie interesanta: cum iau niste anonimi niste amarate de sate unui trib de top, cum apar pe extern cu topicuri de razboi si statistici...apoi se inmoaie :)


Vedem... :)

Interesant.Tot cei care dau inceput nou se trezesc vorbind :))
 

DeletedUser

Miseleste?Toate atacurile noastre au ajuns dupa ora 08:00.Sub nici un chip noaptea cum faceti voi de obicei.
Sa nu mai zic de toate subterfugiile folosite de voi sa va mentineti in top.
Sa mai pomenesc de modul in care amagiti jucatorii ca ii invitati in trib,le cereti sitter,dati copy-paste la trupe si apoi ii atacati?

Pai kenji a fost in shock pana cand a umplut fermele, a plecat si la 2 min a inceput sa atace.Un jucator care stia ca ajuta tribul, care a vazut ca nu este ON.
Mai ai curaj sa deschizi si topic, pfff.
 

DeletedUser

Si ca sa nu se creada ca tin parte celor din shock?...Cam rusinos , mikelle sa va ia 5 sate si sa nu fie pedepsiti inca :)
Bafta ambelor triburi...Fie ca cei mai buni sa iasa invingatori din acest razboi...sper sa continue statisticile si sa nu se inchida tema dupa 3 zile.
 

DeletedUser

Pai kenji a fost in shock pana cand a umplut fermele, a plecat si la 2 min a inceput sa atace.Un jucator care stia ca ajuta tribul, care a vazut ca nu este ON.
Mai ai curaj sa deschizi si topic, pfff.



Si eu si Alex am plecat din SHOCK? pt ca ne-am plictisit cumplit alaturi de vedete care "n-au treaba cu jocul asta",vorba lui Alex.

Si cu asta am terminat.Ne vedem pe harta.
 

DeletedUser33975

Vedem... :)

Interesant.Tot cei care dau inceput nou se trezesc vorbind :))

daca tot ai deschis tema,sa te lauzi...pt. noi spectatorii ne pui si o harta? cu triburile implicate in acest razboi?

banuiesc ca voi va stiti asezarea...noi nu...
 

DeletedUser

Si eu si Alex am plecat din SHOCK? pt ca ne-am plictisit cumplit alaturi de vedete care "n-au treaba cu jocul asta",vorba lui Alex.

Si cu asta am terminat.Ne vedem pe harta.

Pai tu ai plecat din Shock ca radeau toti de tine.Ai avut sitter de la intemeietor si te credeai deja cea mai tare din trib.kenji, a plecat ca o fata de centura, tipic maretului juc kenji :D:D:D
 

DeletedUser

nai usi esti basca ca intotdeauna :)))) tu si kenji sunteti ca familia Bundy...va potriviti de minune
 

DeletedUser

Lili , chiar eşti deja ... sincer nu te credeam aşa aţi luat şi voi nişte sate şi apoi apari pe extern ? să te lauzi cu ce ? oricum e o statistică foarte mincinoasă şi paşivă ;) Oricum dacă tu crezi că e bine treaba ta. O întrebare cât va mai ţine până da disband la trib :D ?!
 

DeletedUser

Nu stiu de ce am impresia ca si Legio va intra cat de curand in razbelul asta :D
 
Sus