Razboi Lords vs. SHOCK?

  • Autor subiect night.wish
  • Data de început

DeletedUser24374

de cand joc eu triburile 3 razboaie mi-au placut

Lumea 5 =UFO vs SAS
Lumea 13 = LS vs NBZ
Lumea 14 = CIRC vs GOD
 

DeletedUser

pe L15 mi-a placut B-Sea versus toti.S-au dusmanit cu Enemy care s-au transformat in HRV,si cu care au avut alianta,Hrv s-a numit altfel de la o vreme,a fost interesant.

pe L7 mi-a placut Acvila vs. Narf!.Au aparut triburi de gen Mason,MoD,E.L,si a fost frumos.s-a format o familie Diabolo,~Fr~,Dark si Viking si au luptat pana cand ~Fr~ a picat incet incet,iar Dark s-a destramat.Dupa aceea a avut loc inca un razboi care mi-a placut: Diablo vs Viking din care a iesit invingator Diabolo.
 

DeletedUser2821

Nemessys nu stiu daca jucai pe L5 , dar cred ca mai interesanta a fost la inceput , dar nu stiu daca jucai atunci .

Daca ai jucat stii de IMMO , O.S. , Noobs , Die. , Nebunu , CN ( parca ,lui **.arabu era tribul ) si mai tarziu putin T.T. , Warroom si M.T. , dupa nu mai stiu . Dar astea au fost interesante deja cand a aparut warroomul nu mai era asa interesanta ca la inceput.
 

DeletedUser25404

ma rog.... obiectiv vorbind cel mai dur razboi (si in joc si pe extern) a fost Scitii vs Die (l3)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pe L15 mi-a placut B-Sea versus toti.S-au dusmanit cu Enemy care s-au transformat in HRV,si cu care au avut alianta,Hrv s-a numit altfel de la o vreme,a fost interesant.

pe L7 mi-a placut Acvila vs. Narf!.Au aparut triburi de gen Mason,MoD,E.L,si a fost frumos.s-a format o familie Diabolo,~Fr~,Dark si Viking si au luptat pana cand ~Fr~ a picat incet incet,iar Dark s-a destramat.Dupa aceea a avut loc inca un razboi care mi-a placut: Diablo vs Viking din care a iesit invingator Diabolo.

lasa prostiile b-sea vs toti ca nu era asa deloc, au tot avut aliante
 

DeletedUser

stiu ca a avut,am aflat de toate chestiile de la ei din trib.am avut si eu doi spioni :)) nu stiu cum dar am avut.

stiam intr-o vreme ce se misca acolo si am facut tribul Armada,am facut familie cu Lethal, si inca cateva triburi dar...nu ne-am inteles,am predat sefia tribului din motive personale si...cand m-am intors am vazut B-Sea vs T.W.
 

DeletedUser24374

Nebunu si CN nu mai stiu exact
Dar cred ca sau format dupa dizolvarea SAS
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eu vorbesc de inceputuri, ca a fost alianta cu \pna cu wt immo si mai era un trib care imi scapa, michele ar trebui sa stie mai bine situatia decat mine
 

DeletedUser2821

Nebunu si CN nu mai stiu exact
Dar cred ca sau format dupa dizolvarea SAS

Nu , unu era condus de dogeolgau si lcaius si celalalt de **.arabu si inca cineva nu imi aduc aminte numele :) Erau la inceput odata cu triburile mentionate.
 

DeletedUser

nu compara un joc de carti cu triburile..... acolo ai pierdut o mana ... faci cartile si joci iar.. aici pierzi timp, bani , timp, iar timp, iar bani si vine un prieten si iti ia satele .... da... clar e DISTRACTIE

asta pentru ca ai transformat jocul asta ca fiind o parte din tine..si nu un JOC

ar trbuii sa inveti cum e si sa pierzi "o runda" ca sa vezi ca si acolo e distractie

majoritatea sunteti persoane orgolioase...si de asta se ajunge la vorbe urate, injurii si toate cele
 

DeletedUser16039

pe L15 mi-a placut B-Sea versus toti.S-au dusmanit cu Enemy care s-au transformat in HRV,si cu care au avut alianta,Hrv s-a numit altfel de la o vreme,a fost interesant.


B-Sea vs CK.
B-Sea vs EnemY
B-Sea vs Idiotii
B-Sea vs Armada
B-Sea vs SH
B-Sea vs KoA
B-Sea vs ~T~
B-Sea vs 4400
B-Sea vs IMMO
B-Sea vs PHX
B-Sea vs WT
B-Sea vs Hrv
B-Sea vs I.D.
B-Sea vs Lethal
B-Sea vs #ORC
B-Sea vs M.T
B-Sea vs Gothic
B-Sea vs T W

:D :eek:
 

DeletedUser2821

Daca si ~T~ sau KoA le puneti la triburi batute...

CU HRv , i.d. , scuze da cand v-ati batut cu ele , ca ati fuzionat :)) !
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
immo idiotii phx wt triburi care stiu ca au avut diplomatie cu ei, cine joaca de la inceput acolo poate sa confirme
 

DeletedUser25404

asta pentru ca ai transformat jocul asta ca fiind o parte din tine..si nu un JOC

ar trbuii sa inveti cum e si sa pierzi "o runda" ca sa vezi ca si acolo e distractie

majoritatea sunteti persoane orgolioase...si de asta se ajunge la vorbe urate, injurii si toate cele

stai linistit ca nu am mai jucat triburile de luni bune... iar cand jucam o faceam alaturi de prieteni si fara sa investesc prea mult timp si nervi (vorbeam in general si nu de mine cand am zis ce am zis). Oricum ai dreptate cu orgoliile, exista niste "vedete" ....nu ai loc pe harta de ei
 

DeletedUser16039

Daca si ~T~ sau KoA le puneti la triburi batute...

CU HRv , i.d. , scuze da cand v-ati batut cu ele , ca ati fuzionat :)) !

1. Am pus triburile alea pt ca si de la ele s-au luat sate
2. Aduti aminte de Hrv si ID cand s-au certat mircea man cu hopa tropa. Din marele Hrv a mai iesit si ID, tribul lui mircea man. Evident, aman2 au fost trimise la culcare.
 

DeletedUser2821

Eh .. Stii si tu cum au fost trimisi .

Si nu v-ati batut decat cu HT si cu mircea man in parte nu cu un trib !
 
Sus